STARŠÍ ŽÁCI (okresní přebor Litoměřice)

Soupiska hráčů

Rozpis zápasů

Tabulka


Smolné zakončení půlsezóny 

11. 11. 2023

Poslední zápas v tomto roce se nám nevydařil, přijel soupeř nad námi postavený, ale jeho hra byla marná. Pouze bránil a za svou polovinu hřiště se dostával pouze sporadicky, jen odkopy. Další zápas, kdy jsme jen tzv. bušili jako hluchý do vrat, do seskupené obrany soupeře. 

Celých 70 minut jsme byli lepšími, bohužel se nám nepodařilo vsítit žádný gól. Tak došlo k nevyhnutelnému, penaltovému rozstřelu. Ten jsme opět prohráli, jako předtím dva předchozí. 

Celkově lze však sezónu hodnotit za úspěšnou. Skončili jsme výše než jsme doufali a předpokládali na začátku soutěže. Je to díky velmi dobrému výkonu všech hráčů v týmu. 
Jaro pro nás bude možná těžší, ale věřím, že se s tím popereme se vší úctou a hrdostí.


SK Liběšice  0 : 1p  FK Viktorie Čížkovice 


Přivážíme si 3 body ze Mšených lázní

4.11.2023

V sobotu jsme přijeli k soupeři, který je těsně pozici nad námi. Mšené lázně, počasí hezké, trávník připravený náš tým dorazil v nejsilnějším obsazení. Na soupeře jsme od začátku nastoupili, nedali jsme jim šanci hrát kombinační hru naším včasným přistupováním k soupeři. A tak se za krátko prosadil střelou k tyči Jan Podolský. Po chvilce snad možná z nezkušenosti nebo nervozity z naší hry, soupeřův brankář chytil do ruky malou domů a tak jsme zahrávali nepřímý kop, který Lukáš Jaroš proměnil v další gól. Soupeř neměl moc příležitostí k ohrožení naší brány.

 Po přestávce jsme potvrdili naší převahu na hřišti, Kdy se tvrdou střelou prosadil Ondra Černý. Dále jsme tlačili soupeře, naši hráči plný elánu chtěli soupeře tzv. sfouknout jako svíčku a to se jim opět podařilo v 60. minutě Jan Podolský uzavřel střelou skóre na 4 : 0. Soupeře jsme již k ničemu nepustili, a tak jsme v klidu odkontrolovali zápas do závěrečného písknutí hlavního rozhodčího. Naše výhra nás naladila na příští víkend, kde na domácím hřišti přivítáme 3. celek tabulky z Čížkovic.  

TJ Sokol Mšené lázně / Budyně  0 : 4  SK Liběšice (2x Podolský, Jaroš, Černý) 


Čtvrtá výhra v řadě

28.10.2023

Přijeli jsme k soupeři z nižších pozic tabulky, Velemín. Po příjezdu bylo všem jasné, že terén bude hodně těžký. A taky byl. Naštěstí i pro soupeře. Začali jsme naši hru ze zadních řad, kdy jsme se snažili využít celé šířky hřiště. Od začátku jsme měli převahu, naše kombinační hra byla pro soupeře těžko pochopitelná a nedokázali reagovat na naši hru. Jedině co se jim dařilo, bylo nakopávat balóny na naši polovinu, kde však končili u naší pevné a nepropustné obranné řady. Tlak na bránu soupeře byl silný, avšak naše koncovka byla špatná. Naši útočníci si nedokázali poradit s těžkým terénem a bohužel dlouhou dobu s obrannou soupeře. Tlak sílil a ve 12. minutě se prosadil střelou po zemi obránce Petr Holub. Do přestávky jsme soupeři nedovolili přejít polovinu hřiště.

 Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili se stejným odhodláním jako na začátku utkání. Tlačili jsme soupeře takovým způsobem, že nejlepší hráč odešel psychicky zlomený předčasně do šaten a již se nevrátil. Ale bohužel se nám stále nedařilo zúročit náš stálý tlak na branku soupeře. Až při standartní situaci těsně před koncem utkání se z rohu prosadila Karolína Novotná a tím se dalo by říci rovnou ukončila zápas. Utkání jsme po zásluze vyhráli 2 : 0, avšak po těžké dřině. Méně takových zápasů.

SK Velemín  0 : 2  SK Liběšice (Holub, Novotná)


Zasloužená výhra

25.10.2023

Ve středu si naši žáci zahráli na domácím hřišti proti SK Slavoj Třebenice. Kdo byl, tak viděl jaké to je 99% času narážet do zdi ze všech stran, když soupeř je stažený ve vápně a pouze odkopává. Dneska poděkování všem, jak rodičům, trenérům i hráčům, byl to urputný boj. Výhra 1 : 0 se ale počítá. 

SK Liběšice  1 : 0  FK Slavoj Třebenice (branky SKL - Šlanhof)


 Vezeme si výhru ze Straškova

14.10.2023

Naši žáci byli celý zápas lepší. Borci bojovali a makali jeden za druhého. Utkání jsme měli pevně v našich rukách celých devadesát minut. Dařilo se nám držet míč a dobře kombinovat.

TJ Sokol Straškov-Vodochody  2 : 6  SK Liběšice (2x Rajman, 2x Hambálek, Minárik, D. Jaroš)


Tři body z venku

11.10.2023

Venkovní výhra za tři body, ale soupeř byl velmi houževnatý. Naši borci, ale hráli dobrý fotbal a zaslouženě zvítězili.

FK Travčice/Libotenice  2 : 3  SK Liběšice (Jaroš, Hambálek Josef, Hambálek Jan)


Prohra na penalty

7.10.2023

Tým z Vědomic nás překvapil aktivitou. Náš tým bohužel musel dotahovat. Alespoň bod je dobrý.

SK Liběšice  2 : 3p  SK Vědomice (branky SKL - 2x Hambálek J.)


Domácí výhra 

5.10.2023

Tým z Libochovan vždy umí potrápit soupeře. A nebylo tomu ani jinak v našem zápase. Náš tým, ale dokazuje, že má svou kvalitu. Dobrá bojovnost a připravenost je základ úspěchu. Koncepce mládeže vychází, dle našich představ.

SK Liběšice  3 : 0  TJ Libochovany (branky SKL - 2x Hambálek J., Jaroš L.,) 


Z Hoštky se třemi body

1.10.2023

Hezký areál v Hoštce a dobrá mládež to byl náš soupeř. Jednoznačný zápas jak výsledek může napovídat to nebyl. Soupeř hrál kvalitně, ale náš tým byl prostě lepším celkem a zaslouženě bere tři body.

TJ Hoštka  0 : 4  SK Liběšice (Škorpil, Rajman, Hambálek, Holub)


Výhra nad Štětím

23.9.2023

Jednoznačný zápas s čistým kontem. Náš tým ukázal sílu.

SK Liběšice  3 : 0  SK Štětí (branky SKL - Hambálek J., Škorpil, Holub)


Derby pro SKL

20.9.2023

Letitý rival z Úštěku jsme porazili nejmenším rozdílem 1 :0. Náš tým byl po celou dobu utkání lepším celkem a pouze naše neproměněné šance byli příčinou hubeného vítězství. 

SK Liběšice  1 : 0  TJ Úštěk/Kravaře (branka SKL - Podolský)


Litoměřicko bere všechny body

16.9.2023

Bohužel jednostranný boj. Naši hráči na soupeře nestačili.

FK Litoměřicko "B"  4 : 1  SK Liběšice (Jarroš L.)


Prohra na penalty

13.9.2023

Velký boj až místy nefotbalové prostředí a penaltový rozstřel. Bohužel bereme pouze bod.

TJ Pokratice - Litoměřice  4 : 3 p  (Hambálek J., Jaroš L.)


První prohra

9. 9. 2023

Bohužel jsme nebyli horším týmem, ale nedokázali jsme své šance proměnit. Soupeř dokázal skórovat a to byl ten rozdíl. Náš tým bojoval, dřel, ale gól jsme nemohli vstřelit. Trenéři hráče chválili za odvedený výkon. Výhra není vše, naučit se prohrávat to je také důležitý stupeň hráčova vývoje. Naše koncepce je správná a jdeme dobrou cestou ve všech směrech.

SK Liběšice  0 : 2  Vchynice-Sulejovice


Vysoké vítězství

7. 9. 2023

Toto utkání jsme ovládli ve všech směrech. Drtivé vítězství mohlo být i vyšší. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. 

SK Liběšice  8 : 0   Velké Žernoseky  (góly SKL - 3x Rajman Tomáš, 2x Holub, Palka, Kazda, Škorpil)


Z Bechlína všechny tři body

3. 9. 2023

Tým z Bechlína nikdy nebyl špatný soupeř. Hrají tvrdě a kvalitně. Náš tým první utkání ve starších žácích, ale zvládnul na jedničku. Hráči skvěle kombinovali a bojovali. Kvalita byla na naší straně a proto jsme dokázali urvat vítězství. 

Bechlín  3 : 4   SK Liběšice ( Palka, Hambálek Jan, Hambálek Josef, Jaroš Lukáš)


Nová sezóna 2023 / 24


Starší žáci zvedli pohár pro vítěze

Naši starší žáci obhájili vítězství v okresním přeboru a zvedli pohár pro vítěze. Je to pro náš tým velký úspěch a je vidět, že v klubu je dobře nastavena koncepce mládeže. Naši trenéři a hráči makají a jsou z toho super výsledky. Jen tak dál SKL

fotogalerie zde


Obhajoba je tady "Mistři z Liběšice"

30. 5. 2023

To v co jsme moc nevěřili se stalo skutečností. Starší žáci z Liběšice dokázali obhájit celkové vítězství v okresním přeboru. Zní to až neuvěřitelně, když vezmeme čím si vším procházeli. Zranění, konec hráčů a tím nedostatek hráčů vše zvládli a zvednou trofej nad hlavu.

Zápas byl bojovný a odmykaný z obou stran. Hráči obou týmů ukázali, že fotbal hrát umějí. Naši střelci měli přesnější mušky a je z toho vítězství a obhajoba. Jen nás netěší zranění našeho hráče Palkyče, který má zlomenou klíční kost, přejeme mu brzké uzdravení a návrat na zelený trávník.

výsledek :  Pokratice  2 : 4  SKL (3x Efler, Podolsky)  


Výhra nad Straškovem

27. 5. 2023

SKL 3 : 0 Straškov


Domácí vysoká výhra

24. 5. 2023

Jasná dominance našeho týmu. Soupeř neměl šanci. Vítězství mohlo být vyšší. Hráči podali kvalitní a zodpovědný výkon jen tak dál hoši.

výsledek :  SKL  8 : 0  Vchynice/Sulejovice (branky skl - 2x Krupička F., 2x Efler, 2x Havrylko, Jaroš, Hambálek)   


Domácí výhra

6. 5. 2023

SKL  3 : 0 Čížkovice (branky skl - Krupička F., Holub, Efler)


Z Vchýnic se všemi body

29. 4. 2023

Vchynice/Sulejovice  0 : 5  SKL (2x Efler, Jaroš, Kostner, Havrylko)


Deset branek

15. 4. 2023

Roudnice n/L "B"  0 : 10  SKL (3x Hambálek, 2x Efler, Jaroš, Rajman, Holub, Havrylko, Krupička F.) 


Prohra na penalty

8.4.2023

Tento zápas bohužel z naší strany bylo vše správně, ale nedokázali jsme i přes mnoho šancí vstřelit gól. Soupeř neměl žádnou vyloženou šanci a v podstatě se jen bránil. Ale naši hráči bohužel nedokázali trefit ani prázdnou branku. Na řadu přišli pokutové kopy a bohužel to je prostě loterie. V tomto případě bral soupeř dva body a náš tým jeden bod. Jedeme dál

SK Liběšice   0 : 1 na penalty  Pokratice/Litoměřicko


První jarní zápas nadstavbové části (boj o titul)

1. 4. 2023

První jarní kolo a hned do Čížkovic. Tento zápas nás, ale nepřekvapil a výhra byla v celku snadná. Naši hráči makali a bojovali za tým. Všichni jdou za výhrou. Tento tým má velký potenciál být nejlepší dlouhá léta. Trenérský tým vychoval velice zajímavé hráče, kteří příští sezónu budou bojovat již v dorosteneckém týmu.

Čížkovice  1 : 6  SK Liběšice (2xEfler, Krupička, Jaroš, Havrylko, vlastní)


Vítězný halový turnaj v Dolních Beřkovicích 

26. 2. 2023

V Halových turnajích se nám v poslední době nadmíru daří. Není to náhoda, naši borci starších žáků jsou k nezastavení v halových turnajích. "Jak uvedl trenér Vláďa Efler třetí turnaj, třetí zlato!!!!!!!" Hrálo se systémem každý s každým. Naši borci z SKL všechny zápasy dokázali vyhrát. Porazily týmy D. Beřkovic, Dobříně, Mělníku, Lovosic a Roudnice. Doufáme, že si naši hráči svou formu přenesou i na travnatý povrch.  

Výsledky utkání: 

Liběšice  5 : 1  D. Beřkovice

Liběšice  3 : 1  Dobříň

Liběšice  2 : 0  Mělník

Liběšice  6 : 3  Lovosice

Liběšice  2 : 0  Roudnice n/LPoslední zápas podzimní části za tři body

29. 10. 2022

Poslední zápas podzimní části sezóny skončil pro starší žáky vítězně. V tomto utkání se nám rozstřílel Kuba Hambálek, který nasázel soupeři rovných 10 gólu a dotáhl se s počtem 25 branek na vedoucího střelce SŽ Máru Eflera. Takže přezimujeme na krásném druhém místě tabulky, s jedním bodem méně, než mají vedoucí Pokratice a s dvěma krály střelců okresu😉👍💪 

výsledek utkání: SK Liběšice  14 : 0  Velké Žernoseky                                                                                                                     (10x Hambálek, 2x Efler, 2x Holub)


Prohra na penalty

22. 10. 2022

Po 2 letech prohra doma a to proti týmu z Pokratic 1:2p.
Po částečné anarchii v našem týmu po prohře z minulého týdne, jsme poslepováni z toho, kdo přišel a 3. kluků z MŽ nastoupili do jednoho z nejtěžších zápasů podzimní části soutěže. Soupeř byl dravý, hrál tvrdou hru a nevypustil žádný souboj. Světelná tabule o poločase sice ukazovala 0:0, ale na klukách bylo vidět značné vyčerpání. Po odpočinku jsme na začátku druhé půle dokázali vstřelit vedoucí branku, ale radost z vedení nám vydržela pouhou jednu minutu, po které soupeř dokázal vyrovnat a výsledek 1:1, i po našich dvou dalších tutovkách vstřelit gól, zůstal do konce zápasu stejný. Šlo se na penalty. Prvních 5 hráčů z obou týmů, o tom kdo bere 2 body, nerozhodlo a tak až ve třetí sérii, po našem nezdaru, soupeř zavěsil a na nás "zbyl" pouze jeden bod. 

výsledek utkání : SK Liběšice 1 : 2 p  TJ Pokratice                                                                                                                                    (Efler)


Prohra v derby

16. 10. 2022   Hořká prohra v odvetném derby v Úštěku 1:0.

Po vyhraném domácím zápase 8:0, odehraném minulý měsíc, jsme sebevědomě nastoupili do utkání na soupeřově krátkém hřišti, ale nedařilo se najednou prostě nic. Útočníci si na jejich stoperech vylámali zuby, záloha, která za mě, toho naběhala spoustu, ale chyběla z krajů ta finálová přihrávka a ze středu jedovatá střelba. Obránci, ti dnes také nepomohli pro ně typickým průnikem se střelbou a góly, no a my trenéři, taky nedokázali vymyslet recept, co s tím a tak po nešťastném manévru brankáře v 50.minutě jsme tahali míč z naší branky a už do konce nedokázali vstřelit regulérní gól.
Tak zas máme na čem makat a v čem se zlepšovat👍💪🤔 

výsledek utkání : Úštěk  1 : 0 SK Liběšice


Domácí vysoká výhra 31:0!!!!!!!!

 1. 10. 2022, domácí zápas proti Libotenice/Travčice. Po návratu za soustředění si ještě polovina kluků stěžovala na bolest svalů, ale na hřišti to znát nebylo. Po obrně končetin byl spíše soupeř a nebo naše kluky, těch 5 dnů v Heřmanicích, vysloveně nakoplo. Výsledek sobotního tréninku ve střelbě na bránu skončil pro nás 31:0. Takže bez komentáře 😉

výsledek utkání : SK Liběšice 31 : 0 FK Travčice/SK Libotenice                                                                                      (9x Hambálek, 7x Efler, 6x Havrylko, 6x Hlaváč, 2x Jaroš, Krupička) Cenná výhra z Pokratic

17. 9. 2022 .Byl to velmi těžký zápas ve stylu "anglického fotbalu" a to nejen díky vytrvalému dešti, ale hlavně zdravé tvrdostia nasazení obou týmů. V obou případech jsme byli lepší a navíc jsme přidali i pořádný kus fotbalového umění. Všichni od gólmana po útočníky, si zaslouží velké uznání. Velmi dobrá práce všech.

výsledek utkání : Pokratice 0 : 2 SK Liběšice (Hambálek, Efler)


Povinná výhra za tři body

Neděle 11. 9. 2022 13h. Věděli jsme, že přivézt z Velkých Žernosek tři body je povinnost, ale že to bude tak jednoznačné, bylo jasné hned po první čtvrthodince utkání, kdy to bylo už 4:0 pro Liběšice. Celé utkání byl pro nás jeden velký nedělní trénink a celkově skóre se na konci zápasu zastavilo na 15 : 1. Opět je potřeba poděkovat výpomoci kluků z MŽ, bez kterých bychom se tuto sezónu neobešli. 

výsledek utkání : Velké Žernoseky 1 : 15 SK Liběšice (6x Efler, 3x Krupička, 2x Hambálek, 2x Jaroš, Obereiter,                                                                                              Holub)


Zvládnuté derby

Sobota 10. 9. 2022 13h první domácí zápas letošní sezóny a hned derby proti týmu z Úštěka. Kluci byli připraveni se o výhru porvat a vítězstvím se pričinit ke zlepšení sobotní bilance mezi tými Liběšic a Úštěka, která byla po dopoledních utkání mládežnických kategorií 2:0 pro Úštěk. Soupeř byl o něco těžší než Travčičtí minulý týden, ale přesto se nám podařilo celkem přesvědčivě a s přehledem vyhrát 8:0. Obrana byla opět perfektní s minimem chyb a dokonce mají i připsány 3 vstřelené góly a záloha s útokem také makala na jedničku.

výsledek utkání : SK Liběšice 8 : 0 Slavoj Úštěk                                                                                                                                       (3x Efler, 2x Krupička, Hambálek, Jaroš, vlastmí)


Podzimní premiéra na jedničku

První utkání nové sezóny vyšlo na jedničku. Náš tým dominoval ve všech směrech a přehrál tým domácích 12 : 0.

Se třemi novými hráči a dvěma půjčenými s MŽ a i tak to proti papírově slabšímu soupeři vyšlo nad očekávání. Na náš první gól, který vstřelit obránce Lukáš Jaroš, jsme si museli počkat až do 15 minuty, ale pak už hra a držení míče, byla jen v naší režii. V druhé půli se soupeř zmohl pouze na jednu lehkou střelu z dálky a tak náš další obránce Filip Krupička ukončoval celkové skóre, 5 minut před koncem utkání, na parádních 12:0 pro SKL. Velké poděkování za výpomoc patří klukům s mladších žáků, bez které se tuto sezónu neobejdeme. 

Výsledek utkání : Travčice/Libotenice 0 : 12 SK Liběšice ( 6x Efler, 2x Hambálek, 2x Havrylko, Krupička, Jaroš)


"Nová sezóna 2022/23"


Podzimní tabulka okresní přebor starších žáků 2021/22

Opět domácí zápas, ale tentokrát přijel ten ze slabších soupeřů. Je vidět, že Zahořany ještě nemají tak kvalitní tým. Hra byla jednostranná, hrálo se na jednu branku a výsledek zápasu tomu také odpovídá. Domácí si otevřeli střelnici a s chutí si zastříleli. Byl to zápas kde si každý hráč chtěl dát gól a bohužel hra podle toho tak i vypadala....

Na naše domácí hřiště přijel tým z horní poloviny tabulky dá se říci z prvních tří klubů. Naši borci jdou, ale svými výkony opravdu nahoru. Vše začíná od velmi dobře chytajícího Matyáše Řeháka poté následuje neprostupnou obranou, velice dobře kombinující zálohou a samozřejmě silným útokem. A bylo vidět, že jsme na soupeře velice dobře naladěni a...

Na den narozenin trenéra a svátku Václava Černého tj. dne 28.9.2019 dorazil na horkou půdu Liběšické fotbalové arény poslední tým tabulky SK Velemín, již před zápasem bylo jasné, že v zápase půjde jen o skóre, o to jak bude vysoké. Soupeřící tým z Velemína se snažil, ale proti našim borcům to bylo zbytečné. Již ve 3. minutě a poté...

Dne 21.9. 2019 jsme zavítali na hřiště týmu, který byl a je stále o příčku výš než náš tým, TJ Viktorie Budyně nad Ohří. Všem hráčům bylo kladeno na srdce ať zachovají klidnou hlavu a důsledně dodržují nacvičené rozehrávky od brankáře, přes krajní obránce, do středu na středního záložníka, kterým byl opět Adam Božík. Jeho přesné přihrávky, společně...

Dne 18.9.2019 odjeli naši borci na horké pole do Štětí, kde je čekal soupeř nejtěžší, zdejší SK Štětí. Horní příčky zaručovali kvalitní hru. Bohužel nám soupeř ze začátku zápasu tvrdý trojitý direkt v rozmezí 5 minut, kdy jsm,e si jeden gól dali sami. Na nepříjemnou situaci jsme stačili do přestávky reagovat ve 32. minutě gólem Václava Černého....

Další utkání se konalo dne 14.9. 2019 na našem hřišti SK Liběšice, přijel soupeř, který na nás dotírá v tabulce, FK Slavoj Třebenice. Bohužel jako v předešlých zápasech, jsme měli převahu, avšak soupeř byl ten kdo opět otevřel v 10. minutě skóre, musím vás však uklidnit byl to jeho jediný a poslední gól. Následně se prosadil přesnou střelou...

Další zápas nás čekal dne 7.9.2019 na stadionu FK Schoeller Křešice, borci byli naladěni z předešlého zápasu a chtěli opět soupeři ukázat své kvality. Zápas jsme opět od začátku ovládli, byla vidět jasná převaha na naší straně a tak nutné se dostavilo velmi brzy, Václav Černý v 8.minutě z otočky otevřel skóre zápasu. Poté jsme ještě v mnoha...

Druhý zápas letošní sezóny 4.9.2019 s týmem TJ Sokol Hoštka konaný na domácím hřišti předvídal tuhý boj od začátku až do konce. Díky výborné práci v prvním zápase sezóny, jsme opět využili kvalit hráčů mladších ročníků a to Filipa Krupičky, Marka Eflera a Lukáše Jaroše, Jakub Fejfar již díky svému otci současnému trenérovi své místo v sestavě...