Co se u nás děje

 


Mládež SKL na reprezentačním utkání

26.3.2023

Dnes naše mládež vyrazila na přátelské utkání české fotbalové reprezentace na stadion v Praze na Letné. Soupeřem naší reprezentace byl celek Arménie.                                                                                              Vyrazili hráči dorostu a starších žáků. Spolu s hráči jeli samozřejmě trenéři a někteří rodiče. Děkujeme obci za zapůjčení obecní dodávky od obce Liběšice a za lístky fotbalové asociaci české republiky.                            Naši hráči viděli naživo své vzory a společně fandili co jim hlasivky stačili. Rozšířené kabiny stojí

Fotbalové kabiny rozšířeny o společenskou místnost a kabinu mládeže. Ještě nás čeká hodně práce.


Realizace fotbalových kabin

5. 3. 2024

V úterý 5. 3. 2024 byl v areálu SKL zrealizován projekt rozšíření fotbalových kabin. Obec Liběšice se postarala o to, abychom mohli nabídnout našim členům nové zázemí v podobě kulturní a společenské místnosti a jedné kabiny pro mládež. Vše se vybudovalo za tři dny, kdy firma Warex smontovala vše potřebné.

Nyní nás čeká ještě spousta práce, ale děláme to pro budoucnost SKL, fotbalu a sportu celkově. Naši členové přidají ruku k dílu a vše se podaří dle našich představ, v co všichni věříme a doufáme.

Ještě jednou bychom chtěli všichni poděkovat obci Liběšice, která vše zrealizovala. V naší obci je sport a kultura pro naši mládež na předních místech. Mládež je naše budoucnost.


Druhý ročník turnaje SKL

V neděli 28. 1. 2024 na školním hřišti ZŠ Liběšice proběhl druhý ročník fotbalového turnaje mezi členy SK Liběšice a jejich kamarády. Začíná to být taková krásná tradice, kdy tímto turnajem oficiálně startuje příprava na jarní fotbalové zápasy. Tentokrát bojovalo šest týmů o putovní pohár SKL. K dispozici jsme měli i tři brankaře, kteří to střelcům ani tentokrát vůbec neulehčili. Vidět bylo mnoho soubojů, krásných gólů, ale i sporných momentů. Nakonec všichni jsme zarputilí sportovci. Po skončení turnaje jsme si dali gulášek a pivo. Probrali jsme přípravy na začátek jara a hlavně přípravu na soustředění, které se nám blíží. 


Přípravy na rozšíření kabin úspěšně pokračují

Ve spolupráci s obcí Liběšice úspěšně pokračují přípravy na rozšíření kabin. Jestli vše půjde podle plánu, jarní sezónu odstartujeme v rozšířených kabinách. 

 V roce 2023 zastupitelstvo obce Liběšice schválilo rozšíření kabin o společenskou místnost a kabinu. Problém s nedostatkem místa nás trápil již několik let a jsme rádi, že se tento náš problém podařilo obci vyřešit.                                                                                                                                      Naše velké poděkování patří obci Liběšice v čele s paní starostkou Dagmar Tafatovou, místostarostům paní Veronice Fišer Froňkové a panu Janu Kovrzkovi, dále pak radním a samozřejmě všem zastupitelům. Všichni nám podali pomocnou ruku v rozvoji areálu a tím i k rozvoji celé mládeže a dospělých hráčů, členů SKL. Budeme se snažit nezklamat jejich důvěru a věřit v jejich přízeň i nadále. Rozvoj sportu v obci je v této době velmi důležitý. A takovéto projekty jako je tento jsou pro nás nesmírně důležité. Budeme se snažit dělat dobré jméno obci Liběšice a všem jejím obyvatelům. Naše spolupráce s obcí je pro nás velmi důležitá. Chceme zapojit všechny členy SK Liběšice od nejmenších po nejstarší ke spolupráci s obcí Liběšice. Doufáme, že se nám toto podaří. Zimní příprava chlapů a dorostu


Přejeme vám hodně štěstí, pohody, ale hlavně zdraví v novém roce 2024. Těšíme se na další vaši podporu, SKL. 


Proběhla fotbalová brigáda na hřišti 

16. 12. 2023  

Brigády se zúčastnili hráči dospělých, dorostu i trenéři. Připravovalo se místo na rozšíření kabin, na které se těšíme v březnu 2024. Kabiny zainvestivala v plné výši obec Liběšice. Za toto jsme všichni z SKL nesmírně vděční. Posunuli jsme garáže a vše co bylo v nich, poklidilo se okolí, dále jsme zakopali kabel a zabetonovali jsme dvě lampy na osvětlení tréninkového hřiště. Všem co přišli, tentokrát nás bylo dost, patří velké díky. Příští rok nás čeká velká práce, ale budeme se snažit vše zvládnout. SKL

Hodnocení podzimní části sezóny pohledem trenérů

  • DOSPĚLÍ - Oproti loňské sezóně jsme se stoprocentně zlepšili a naše výsledky šly nahoru. To vše hlavně kvůli našemu přístupu. Klíčové pro nás bylo, že za nás začali trénovat kluci z dorostu včetně jednoho žáčka. Najednou to všechno začalo mít nějaký smysl. Na trénincích se nás scházelo víc, bavilo nás se zlepšovat. Naše hra je kvalitnější. V tomto směru se pokusíme vytrvat a naše výsledky udržet i na jaře.


  • DOROST - Letošní podzimní část sezóny v 1.A třídě znamenala pro všechny kluky a trenéry z týmu dorostu SKL jednu velkou neznámou. Soupeře, kteří nás tu čekali, jsme herně vůbec neznali a nikdo z nás ani nedokázal odhadnout, jaká úroveň fotbalu nás čeká.

Bylo jasné, že po loňském vítězství v okrese, to chce postoupit o stupínek výše a potkat se s lepšími kluby, ale zároveň to byl pro všechny hráče závazek, že bez pravidelných tréninků všech hráčů, to nepůjde. Po vlažném začátku se podařilo nasazení a pravidelná účast na tréninkových jednotkách většiny kluků ustálit na slušné úrovni a zúročit to i ve všech třinácti zápasech, ze kterých jsme pouze jednou nezískali 3 body za vítězství.

Celkové 2. místo v polovině sezóny, je tak pro nás všechny z říše snů a přejeme si, ať se nadále daří i v jarní části soutěže.


  • STARŠÍ ŽÁCI - Na začátku sezóny jsme do soutěže vstupovali s velkým respektem k ostatním týmům, přece jenom jsme hráli o soutěž výše, bohužel s ohledem k věku hráčů nešlo jinak. Tým byl posílen o nového trenéra Jakuba Hambálka, který nastolil v týmu nový řád, což prospělo všem hráčům. Někteří si uvědomili, že nejsou na hřišti jen za odměnu, ale musí také odvézt patřičný výkon. Náš tým posílili hráči, kteří věkem ještě splňovali podmínky pro jejich nasazování, avšak jejich hlavní priorita byla v týmu dorostu. Od prvního zápasu bylo vidět obrovské nasazení všech hráčů, které bylo umocněné velmi dobrou systematickou hrou v obrané fázi. Ač tedy byli hráči ostatních týmů starší, naší bojovností, šikovností a zapáleností pro hru se náš tým dokázal ostatním týmům vyrovnat. Svědčí o tom pouze dvě prohry v řádné hrací době. Ale zase nesmíme usnout na vavřínech, celkově jich bylo 5. Penaltový rozstřel je pro nás zakletý, ani jeden jsme bohužel nevyhráli. Síla našeho týmu byla někdy taková, že soupeř znal fotbalové hřiště jen z vlastní půlky, jeho výlety na naši půlku byly jen díky náhodně odkopnutému míči, a proto jsme v několika případech nedokázali náš tlak zhodnotit ve výhru. Kádr se nám v průběhu sezóny rozšířil o nové hráče, nadějné hráče, kteří dostávali malou porci času na hřišti, aby tzv. přičichli našemu velkému fotbalu a snažili se prokázat, že v týmu budou platnými hráči.

Celkově lze hodnotit sezónu jako úspěšnou. Hráli nad očekávání dobře a umístili jsme se na 5. místě, to je výš, než jsme předpokládali. hráči si uvědomili, že pokud chtějí uspět, tak musí hrát spolu jako tým a že jeden hráč tým nedělá. Za to jim všem patří velké díky!


  • STARŠÍ PŘÍPRAVKA - Podzimní část sezóny starší přípravky byla pro hráče vzhledem k posunu z mladší poněkud těžká. Proti některým hráčům z ostatních klubů jsme již hráli v minulosti, ale ve většině případech to byla velká neznámá. Čtyři zápasy jsme vyhráli, ostatní prohráli, některé jak se říká o chlup. Od začátku sezóny jde vidět u mnoha hráčů vysoký posun do předu, obrovská chuť nejen hrát, ale i vítězit. Velice jsme se posunuli jak v taktice hry, tak i v týmové spolupráci. Za nás trenéry obrovská pochvala a věříme, že v jarní části se posuneme ještě výš.

Zimní areál SKLProběhla Liběšická Olympiáda

O zářijovém víkendu proběhla Liběšická olympiáda. Již tradiční soutěžení v několika disciplínách. Děti i jejich rodiče si užili krásného počasí, soutěží i občerstvení. 

Podívejte se na fotogalerii z olympiády zde


Hledáme trenéry do mládeže SKL

SK Liběšice hledají trenéry mládeže. Do kategorie přípravek a žáků hledáme právě tebe. Máš chuť trénovat fotbalovou mládež a chceš se zlepšovat a stát se trenérským mistrem? Přijď mezi nás. Nehrál jsi fotbal nevadí vše tě naučíme, zaučíme. Školení a licence není žádný problém. Rozšiř náš trenérský tým a přijď mezi nás.

Přijď osobně nebo zavolej. Předseda SK Liběšice Božík Jiří tel. 777 694 590.


Proběhlo fotbalové soustředění mládeže

Ve dnech 27. září až 1. října proběhlo každoroční fotbalové soustředění mládeže SK Liběšice v Heřmanicích v Podještědí. Soustředění se zúčastnilo 36 hráčů a hráček, a s nimi šest trenérů. Na soustředění byli tři kategorie mládeže SKL. Starší přípravka, starší žáci a dorostenci, v každé kategorii bylo 12 hráčů a dva trenéři. Každý den probíhaly dvě tréninkové dávky, ranní a odpolední. Po večeři se promítal film o fotbalové tématice a nebo probíhal rozbor a schéma tréninků a Liběšické koncepce. Jako každý rok bylo o nás dobře postaráno ze strany pana Kobryna. Měli jsme k dispozici travnatou plochu a hřiště s umělým povrchem. 

fotogalerie zde


Další ročník Liběšické Olympiády se blíží

Již tento víkend 17. 9. 2023 od 15h na fotbalovém hřišti v Liběšicích se uskuteční další ročník Liběšické Olympiády. Ve spolupráci s obcí Liběšice a fotbalovým klubem bude mládež soutěžit v několika disciplínách. Budou to hod oštěpem, sprint, vytrvalostní běh, skok do dálky, skok do výšky, vrh koulí a střelba z luku. 

Mládež bude rozdělena do několika kategorií a v těchto svedou olympijské souboje. 

Přijďte se stát na jeden den olympionikem a získat medaile a ceny, nebo jen tak si zasoutěžit a strávit příjemné odpoledne. Těšíme se na vás.  SKL.SK Liběšice podpoří BigMat v oblasti mládeže

BigMat sponzoruje 33 fotbalových klubů v kategorii U18-U19 po celé České republice. 

 Děkujeme Vám za projevený zájem o mezinárodní sponzorskou akci BigMat ProSport. Od příští sezóny bude mít 33 klubů vybavení jako profesionálové. Budete to právě vy, kdo se stane členem #BigMatSportingClub? Zjistěte, kdo byl vybrán!

Takto to vše začalo, soutěž o dresy BigMat přes internet. I náš tým zkusil tuto akci a přihlásil se. Byli jsme vybráni mezi 33 týmy a už se nám dresy připravují. Moc děkujeme BigMatu. V září nám budou dresy předány. Naši dorostenci budou v I. A třídě Ústeckého kraje hrát v nových dresech. Více takovéto podpory v oblasti mládeže, protože vidíme, že mnoho klubů má existenční problémy, a proto je podpora v oblasti mládeže velmi důležitá pro všechny týmy. Vážíme si každé pomoci pro naši mládež, protože mládež je pro každý klub budoucnost. 

Seznam vybraných klubu včetně toho našeho najdete zdeStarší žáci a dorostenci SKL zvedli pohár a proběhla i rozlučka

V sobotu 17.6.2023 konec soutěží v okresních soutěžích mládeže na Litoměřicku byl pro naše dva týmy úspěšný. Starší žáci a dorostenci ve svých kategoriích zvítězili a mohli zvednout pohár pro nejlepší tým v okrese. Byl to historický úspěch pro náš klub. V současné době je to pro nás všechny, kteří makají nebo nějak pomáhají v našem klubu SKL, ta největší možná odměna. Je vidět, že náš koncept, který máme v klubu vytvořen funguje. 

Po předání poháru a krátkých oslavách proběhlo předání pohárků ve všech mládežnických kategoriích SKL pro nejlepšího střelce, nejlepšího hráče a největší progres. Toto je tradice SKL jak motivovat naše mládežnické týmy. 

Po předání pohárků pro nejlepší mládežníky proběhlo pasování hráčů do nových týmů. Je to naše tradice, kdy speciální historickou kopačkou pasujeme hráče, kteří přecházejí do dalších týmů vzhledem k jejich věku. Pasování probíhá nakopnutím speciální nohou s historickou kopačkou a provádí to samozřejmě trenéři hráčů, které dosud vedli. 

Po tomto všem proběhla samozřejmě i rozlučka, ale tentokrát všech týmů včetně dospělých. Stoly praskaly pod tíhou dobrot a i pití bylo k dispozici. Každý z rodičů přispěl nějakou to pochutinou pro naší mládež a toho si vážíme. Proběhl fotbálek, při kterém se zapojili i rodiče a všichni kdo si přišli užít krásné odpoledne.

Nyní nás čeká menší pauza a pak zase do práce SKL. 

fotogalerie zde


Tímto bychom, chtěli poděkovat sboru dobrovolných hasičů Horní Řepčice, kteří na své tradiční zábavě vybrali pro naší fotbalovou mládež SK Liběšice peněžní prostředky a zakoupili "Plyometrickou bednu a sadu překážek". O realizaci a komunikaci se staral pan Tomáš Bohatec za což mu velmi děkujeme. Velmi si vážíme jakékoliv pomoci a o to více,...

2. dubna 2023 od 19h na obecním úřadu v Liběšicích v restauraci na Šestce se koná valná hromada SK Liběšice všichni aktivní členi SKL jsou vítáni.

Dnes náš tým dospělých odehrál přípravný zápas v Lovosicích na umělém povrchu, soupeřem byli hráči z Duchcova. Jednalo se o generálku před zahájením soutěže. "Byli tam jak pozitivní tak i negativní věci hodnotil trenér Marek Čermák." Někteří hráči musí přidat na fyzické připravenosti na zápasová utkání, přidal ještě trenér. A to nás příští týden...

Od 7. 2 2023 nám oficiálně začala příprava na jarní boje, u dospělých o udržení v I. B třídě a v mládežnických kategoriích o nejlepší umístění v horních patrech tabulky. Začali jsme na umělých hřištích v Brozanech a Lovosicích tréninkovými jednotkami. Všechny kategorie mohou tuto možnost využít a využívají. Dále máme stále k dispozici tělocvičnu v...

V Období 23. 9. - 28. 9. 2022 proběhlo každoroční podzimní soustředění mládeže SK Liběšice v Heřmanicích v Podještědí. Tentokrát se soustředění zúčastnilo 41 hráčů ze čtyř týmů, mladší přípravka, mladší žáci, starší žáci a dorost. S hráči jeli samozřejmě jejich trenéři. kterých bylo celkem devět. V Heřmanicích jsme měli k dispozici dvě travnaté...

V letošním roce byl náš klub vybrán firmou Mondi Štětí v dotačním programu Patriot. Tuto dotaci jsme využili k nákupu fotbalových míčů, tréninkových pomůcek a reklamních předmětů pro naši mládež. V současné době v našem klubu trénuje 85 hráčů a hráček mládeže. Jsme velice hrdí na to, že si mládež vybírá právě náš klub. Díky takovým programům jako...

17.9.2022 od 14h se zúčastníme celosvětové akce "Ukliďme Česko". Ve spolupráci s obcí Liběšice se s našimi hráči, hráčkami a trenéry pokusíme uklidit obec Liběšice a okolí. Do této akce se zapojujeme každý rok a jsme rádi, že můžeme všichni udělat něco pro naše okolí a přírodu.

Nová sezóna startuje již tento víkend 27.8. a 28.8.2022. Naše týmy do sebe vstřebávají poslední tréninkové dávky před startem. Všichni jsme nažhaveni, a těšíme se aby už vše vypuklo.

Ve spolupráci s obcí Liběšice a fotbalovým klubem SK Liběšice proběhl na fotbalovém hřišti 4.ročník tradiční Liběšické olympiády. Na začátku byl, jako každý rok, zapálen olympijský oheň. Letos oheň až z dalekých Athén přinesl předseda fotbalového klubu Jiří Božík. Tentokrát mládež bojovala v 7 disciplínách : hod oštěpem, rychlostní běh,...

PINGPONGOVÝ TURNAJ V LIBĚŠICÍCH 9.2. 2019

Tak máme za sebou první ročník znovu obnovené tradice turnaje ve stolním tenise pořádaný obcí Liběšice za spolupráce SK Liběšice.

Až do samotné soboty jsme netušili, jestli vůbec, a když tak v jakém počtu, hráči pingpongu dorazí.

O to příjemnější pak byla možnost ve čtyřech kategoriích zapsat do turnaje celkem 44 zájemců o tento sport. Něžné pohlaví zastupovalo 5 stolnotenistek, v mužské kategorii se do bojů o vítězný pohár přihlásilo 20 borců a součet dvou dětských kategorií dal neskutečnou cifru 19 závodníků.

Turnaj se odehrál v, pro tento účel upravených, prostorech sálu kulturního domu v Liběšicích, kde se celkem za sobotní 6. ti hodinové odpoledne sehrálo na třech stolech 102 zápasů na dvě vítězné sady do 11 bodů a rozdali se 4 sady pohárů, diplomů a mnoho sladkých odměn.

Za organizátorskou dvojici Vláďu Eflera a Jirku Božíka chceme poděkovat především Obci Liběšice za uvolněné a perfektně osvícené prostory pro konání turnaje a za štědrý sponzoring, dále všem zapisovatelům z řad rodičů a v neposlední řadě všem zúčastněným a fanouškům.

Věříme, že se tento turnaj zalíbil a vydařil, a v příštím roce se zde opět v hojném počtu sejdeme.

SKL Pomáhal uklidit Česko

SK Liběšice opět pomohl přírodě od nepořádku a počasí nám k tomu přálo. Bohužel díky žalostně nízké účasti jsme stihli uklidit pouze obec Liběšice a její okolí. Do budoucna bychom byli rádi, kdyby se zapojili i ostatní občané Liběšicka a své vesničky si uklidili. 

Takže jarní úklid = 28 účastníků, 25 pytlů odpadků (cca 300kg), opět Vládly PET lahve a plechovky

Na závěr jsme si zablbli na hřišti, opekli jsme buřtíky a poklábosili. Všem zúčastněným moc děkujeme za pomoc, hlavně dětem, kteří by mohli toto krásné odpoledne trávit raději na hřišti, ale dali přednost úklidu a tím řekli, že jim příroda kolem sebe není lhostejná.

SKL ve spolupráci s FAČR a OFS Litoměřice pořádá fotbalový nábor 

"Květen měsíc náborů"

Akce se koná 30. 5. 2019 od 9:00 na fotbalovém hřišti přijďte se podívat se svými dětmi a vyzkoušet si tuto krásnou hru zvanou FOTBAL. 


 SOUSTŘEDĚNÍ MUŽSTVA DOSPĚLÝCH

V průběhu minulého týdne absolvoval náš A-tým kondiční soustředění před startem jarní části sezóny. A-tým doplněný o Tomáše "Boba" Budku, který vyrazil již na své 18. soustředění, odtrénoval během čtyř dnů sedm tréninkových jednotek. Ubytování a podmínky pro trénování poskytl Penzion Česká hospoda Heřmanice v Podještědí, kterému za poskytnutý komfort patří poděkování. 


Turnaj předsedy OFS starších přípravek v Lovosicích

3. 2. 2019

Je to u nás už asi jakýsi folklór v neproměňování penalt, ale i tentokrát nás to připravilo o lepší umístnění.
V naší skupině jsme nejdřív nastoupili proti domácím klukům z Lovosic a vesměs celý zapas trávili na jejich polovině a počítali neproměněné gólové šance.
Jenže fotbal se hraje na góly a tak po bezbrankovém konci utkání následovali penalty a tam také, na rozdíl od Lovosic, ani jeden náš borec neproměnil.
Druhý náš zápas ve skupině byl proti favorizovanému týmu Roudnice posílený Tadeášem N. a ten po vyrovnaném boji skončil taktéž bez branek a penaltový rozstřel dopadl opět lépe pro soupeře.
V tu chvíli jsme přišli o možnost postoupit do semifinále a po dalších dvou vítězných utkání brali celkové 5. místo.
Ač to dle konečného výsledku nevypadá, kluci odehráli parádní zápasy a náš Jakub Hambálek byl oceněn nejlepším hráčem turnaje a mít o chloupek víc toho "střeleckého štěstíčka" mohlo vše skončit úplně jinak. Borci děkujeme!!!

Plán přípravy "A" týmu

7.1.2019

Začala příprava na těžké jaro v I.B. třídě našeho "A" týmu. Nejprve každý hráč dostal od trenéra Marka Čermáka individuální plán, který začíná 7.1. - 25.1.2019, převážně se jedná o naběhání kilometrů!!!

Od 30.1.2019 začínáme na umělém povrchu a to dvakrát týdně.

16.2. a 17.2.2019 na ovále v Lovosicích čeká chlapy zátěžový test včetně Cooperova testu, který zjistí jak na tom jsou a kde přidat.

Od 27.2. - 3.3.2019 odjíždějí na soustředění, kde sehrají jedno přípravné utkání, soupeř bude upřesněn.

Po příjezdu nás čekají dva přípravné zápasy a to 9.3. a 16.3.2019, soupeř bude upřesněn.

Start sezóny začíná 24.3.2019 od 15:00 na domácí půdě, postavíme se nepříjemnému soupeři a to Litoměřicku "C".

Všichni věříme, že se na konci budeme radovat. SKL.

Začala příprava mládežnických týmů na jarní boje

Také naše mládežnické týmy začaly své přípravy na jarní sezónu.

Všechny kategorie trénují v místní tělocvičně ZŠ Liběšice. Tvrdě dřou a nabírají fyzickou zdatnost, která nám na podzim chyběla.

Starší žáci se představí tento víkend 12.1.2019 na turnaji o pohár předsedy OFS v Lovosicích. Bude to velmi kvalitní turnaj, kde se představí kvalitní soupeři. Tým vedený Jardou Řehákem a Jardou Fejfarem se pokusí v takto kvalitním turnaji uspět. Přijeďte naše borce podpořit.

Mladší přípravka, starší přípravka a mladší žáci makají v tělocvičně.

Mladší žáci se představí na turnaji v Kamenickém Šenově 9.3.2019.

Mládež začíná víkendem 23.3.2019 PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT SKL

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2018/19

A-TÝM po třinácti odehraných kolech přezimuje na prvním místě tabulky I.B třídy skupiny B Ústeckého kraje. Mužstvo vedené Markem Čermákem dokázalo z třinácti zápasů jedenáckrát zvítězit, jednou remizovalo a jen jednou poznalo hořkost porážky. Domací fanoušky "A" ani jednou nezklamalo a na domácím hřišti dokázalo vyhrát všechny své zápasy. Po první polovině soutěže má na svém kontě 34 bodů, kdy historickým maximem SK Liběšice je sezóna 2016/17, po jejímž konci jsme měli na kontě 48 bodů a skončili jsme na 5.místě tabulky. Na podzim jsme inkasovali 15 gólů a šeskrát dokázali udržet čisté konto. 36 gólů jsme naopak vsítili, nejvíc gólu "A" vsítili: Tomáš Mikina 11, Patrik Kubeš 7 a Jakub Vlasák také 7 gólů. První zápas na jaře odehraje A-tým na domácím hřišti 24. března proti FK Litoměřicko "C".

B-TÝM se v Liběšicích po roční pauze znovu obnovil a ve IV. třídě sk. A se po podzimu nachází na 3.místě s 20 body. Nutno podotknout, že naše béčko má odehráno o dva zápasy méně než vedoucí tým tabulky Slavoj Sulejovice, na který ztrácí šest bodů. Nejlepším střelcem B-týmu je s 5 góly Đavid Forgač, Jára Toufar se trefil 4x. Jaro zahájí béčko v Sulejovicích 24.března.

Starší žáci se pro letošní sézonu spojili s nedalekými Polepy a tvoří tak spojené mužstvo, které vede s kolegy hlavní trenér Jarek Řehák. Po podzimu se nachází v okresním přeboru starších žáků na pěkném 4. místě tabulky s 26 body. Nejlepším střelcem týmu je jeho kapitán Sláva Poljakov, který nastřílel 11 gólů, Venca Černý jich vsítil 8. Starší žáci začnou jarní část první dubnový víkend v Hoštce.

Mladší žáci, které trénuje Jiří Božík, se v okresním přeboru mladších žáků nachází na 8. místě tabulky. Na kontě mají 23 bodů, 73 gólů vstřelili a 38 jich inkasovali. Nejlepším střelcem týmu je kapitán Hrozek Filip, který skóroval 17x, Adam Božík se trefil 13x a Matej Rajman 11x. Své první jarní utkání odehrají mladší žáci 24.března.

Dařilo se i oběma přípravkám. V jejich kategorii se ale tabulky nevedou. Ovšem starší přípravka vedená Vláďou Eflerem z jedenácti odehraných zápasů deset vyhrála a skóre 187:24 mluví za vše, nejvíce se na skóre přičinil Jakub Hambálek. Mladší přípravka vedená Marcelem Šustrem z osmi zápasů čtyři vyhrála, dvakrát remizovala a dvakrát prohrála, nejlepší střelec Daniel Škorpil.

Těšíme se na Vás na jaře 2019! 🙂 Máte-li nějaké nápady, výtky či rady jak pro Vás fanoušky vylepšit zážitek z fotbalu v Liběšicích, neváhejte se s námi o tyto nápady podělit. 🙂 SKL!