DOROST ( I. A třída ústecký kraj)Rozloučení se sezónou 2023/24

15.6.2024

Po odehraném posledním zápase sezóny je potřeba malé hodnocení. 

První sezóna v krajské soutěži I. A třídy ústeckého kraje hodnotíme jen pozitivně. Jediný soupeř, který našel recept nás porazit byl celek Modlan/Srbic, bohužel hned třikrát. Nutno podotknout, že jednou byla prohra o třídu, ale dvakrát se našim borcům podařilo soupeře potrápit a byli z toho dvě těsné prohry od branku.             Naši hráči celkově v soutěži ukázali svou sílu a odvahu. Nikde jsme nehráli špatný zápas. Hráči ukázali, že se neztratí ani v mužském fotbale, když chodili pomáhat do týmu chlapů v okresním přeboru. Musíme podotknout, že nastavení naší mládeže je správné. Daří se nám naše klubová filozofie. Naši tři hráči z důvodu věku natrvalo přestupují do kategorie dospělých. Jedná se o Tomáše Korbu, Šimona Krupičku a brankáře Matyho Řeháka - přejeme mnoho úspěchů.

Celkově toto sezónu hodnotíme jako úspěšnou a těšíme se na další zápasy v této soutěži.   


Poslední zápas sezóny 

15.6.2024

SK Liběšice  1 : 2  SK Baník Modlany/Srbice  (střelec SKL - Efler)


Těžký zápas, tři body pro SKL

8. 6. 2024

MSK Trmice  1 : 4  SK Liběšice (2x Žiška, 2x Efler)


Povinná výhra

2. 6. 2024

SLOVA trenéra Vládi Eflera :              Za ospalého a deštivého nedělního odpoledne, jsme na domácím promáčeném hřišti odehráli ospalé utkání. Až na pár okamžiků se vesměs hrálo na půl plynu. Možná se už projevuje psychická únava z dlouhé sezóny a nebo fakt, že takto hrát, na dnešního soupeře, úplně stačilo. Je ale potřeba ještě na dva poslední těžké zápasy najít síly a završit tak úspěšnou sezónu 23/24.

SK Liběšice  5 : 1  Chlumecká sportovní  (střelci SKL - Kostner, Božík, Podolský, Honzajk, Krupička                                                                                              Šimon)


Vydřená venkovní výhra

25.5.2024

SLOVA trenéra Vládi Eflera:

Velmi těžký zápas!!! Vydřené 3 body!!! Jediný metr hřiště nám soupeř nedal zadarmo. O každý míč jsme museli naplno bojovat, makat a zúročit tak kvalitu našeho týmu. Dva naši hráči po tvrdých zákrocích ani nedokončili utkání, ale doufáme, že budou na příští zápas opět připraveni nastoupit. 

FK Jiskra V. Březno  1 : 3  SK Liběšice  (2x Honzajk, Žiška)


Vysoká domácí výhra

19.5.2024

SLOVA trenéra Vládi Eflera:

Psát komentář k zápasu, který pro nás skončil takovým výsledkem je obtížné.
Snad jen ve zkratce: soupeř přijel v počtu 11 hráčů, našich dorostenců bylo 17. Nám šlo do čeho jsme kopli, soupeři se míč spíš motal pod nohama. U nás chtěl hrát každý a dařilo se úplně všem, Benešovští ti počítali každou minutu do konce svého trápení. Chválím naše borce, že i přesto, jak se zápas vyvíjet, zůstali s kvalitou a stylem hry na slušné úrovni.

SK Liběšice  14 : 1  MSK Benešov nad Ploučnicí  (střelci SKL - 4x Efler, 2x Hambálek, 2x Polák,                                                                                     Podolsky, Žiška, Řehák, Krupička Filip, Malec, Havrylko) 


Vítězství s čistým kontem

12.5.2024

SLOVA trenéra Vládi Eflera :      Opět zápas s jednoznačnou převahou našeho týmu. Buď jsou naši borci tak dobří, nebo soupeře svazoval respekt z našeho nasazení od prvního hvizdu rozhodčího natolik, že nebyl schopný za celých 90 minut ani náznakem, či střelou, ohrozit naší svatyni.

Celý zápas se převážně odehrával v naší režii a držení míče a chvílemi to až připomínalo hru kočky s myší. Flustrace soupeře občas přecházela ke slovnímu napadání a k agresy. To se u našich kluků samozřejmě setkalo s odezvou a tak často promlouvaly žluté karty a domluvy na obouch stranách.
Výsledek a výhra jsou fajn, ale doufejme, že příští zápasy už zase přinesou lepší fotbal.

TJ Svádov-Olšinky  0 : 5  SK Liběšice (2x Efler, Žiška, Hrozek, Šubrt) 

Domácí vítězství

5.5.2024

SLOVA trenéra Vládi Eflera :    Až byl náš dnešní soupeř z první poloviny tabulky, bylo naše dnešní vítězství nad očekávání snadné. Už po první polovině byl stav 5 : 1 a tak jsme si mohli dovolit vyzkoušet vystřídání našeho gólmana za brankářskou dvojku Petra Javůrka, který, když to všechno dopadne jak má, bude od příští sezóny naší brankářskou jedničkou. Výměna zafungovala, Javi si zkusil na ostro roly gólmana a Matyáš Řehák šel do hry a dokonce se mu i podařilo vstřelil dvě branky, které přispěly k celkové vysoké výhře našeho týmu. 

SK Liběšice  9 : 2  TJ Vaňov/Neštěmice  (branky SKL : 3x Hambálek, 2x řehák,                                                                                                                   Krupička Šimon, Žiška, Efler, Božík)


Z Děčína se třemi body

27.4.2024

Slova trenéra Vládi Eflera:

Za krásného jarního počasí jsme na hřišti v Děčíně nastoupili na tým z konce tabulky. Kluci měli v hlavách, že to budou snadno získané 3 body a podaří se nám o pár vstřelených gólů navýšit skóre. Jenže jsme nastoupili na tým, kde bránilo celé družstvo a my dokázali za celý první poločas dát pouze, z nohy Šimona Krupičky, jeden gól a to ještě z notné dálky. Na druhou půly jsme museli úplně změnit koncepci naší hry. Soupeře trpělivou rozehrávkou v obraně dostat z hlubokého bloku a pak se prosadit v rychlém breaku. To přineslo kýžené ovoce a tak jsme se nakonec radovali z výhry 5:0. 

TJ Union Děčín  0 : 5  SK Liběšice (2x Efler, Krupička Š., Havrylko, Polák)


Domácí výhra nad Štětím

21.4.2024

Slova trenéra Vládi Eflera :

Dnešní vítězství na domácí půdě spadá do kategorie vydřených. Silný soupeř, který letos na jaře opět posílil o kvalitní hráče, hlavně v prvním poločase "nepříjemně kousal" a od skórování jim bylo zabráněno skvěle hrající obranou a výbornými zákroky našeho brankáře. V druhé části hry přitvrdili v soubojích i naši útočníci a záloha a kýžené ovoce v podobě vstřelených gólů na sebe nedalo dlouho čekat. Krásná a zasloužená výhra. Jen tak dál SKL. 

SK Liběšice  4 : 0  SK Štětí  (branky SKL - 2x Efler, Havrylko, Javůrek)


Těsná venkovní prohra s lídrem soutěže

14.4.2024

Jasný lídr I. A třídy dorostenecké kategorie konečně narazil na soupeře, se kterým se na vítězství nadřel. Soupeř ocenil náš herní projev a trenér soupeře ocenil naše hráče i náš pokrok směrem ke hře. Vše nás těší a jsme pyšní, leč remíza by utkání slušela více. 

Slova trenéra Vládi Eflera :

Ač se nám ani nyní nepodařilo nad tímto týmem zvítězit, byla to tuto neděli na hřišti nedaleko Teplic, jak se říká, úplně jiná liga. Kluci nenechali soupeři nic zadarmo a do poslední minuty jsme věřili, že se nám podaří stav utkání otočit v náš prospěch. Nyní je potřeba se soustředit na další zápasy a doufat, že zranění našich borců nebudou vážná a budou zase brzy oporou našeho týmu.

SK Baník Modlany/Srbice  2 : 1  SK Liběšice (Efler)


Domácí vítězství nad silným soupeřem

7.4.2024

Slova trenéra Vládi Eflera : 

Dnes jsme se s velkým respektem, za téměř letního počasí, na domácím hřišti střetli s týmem ze třetího místa tabulky a nakonec s přehledem bereme všechny tři body. Na rozdíl od podzimního utkání se našemu nejlepšímu střelci dnes moc nedařilo (ladil nové kopačky😂), ale pohotově ho zastoupili ostatní spoluhráči. Je pravdou, že první branku jsme inkasovali my, ale další změny v počtu vstřelených branek na světelné tabuli, už byly jen na straně domácích. Od gólmana po hrot jsme většinou hráli zodpovědně a s přehledem a jediným šrámem na krásném utkání, bylo zranění kolene našeho záložníka, který musel opustil hrací plochu na nosítkách a v nejbližších zápasech nám bude chybět. Za nás trenéry všem velké díky, za odmakaný zápas borci.

SK Liběšice  7 : 1  MSK Trmice  (branky SKL - 2x Honzajk, 2x Havrylko, Hambálek, Efler, Javůrek)


Venkovní výhra

31.3.2024

Celý zápas jsme ovládali hru a nutno dodat, že jsme prostě byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Náš tým hrál druhý poločas dobrý fotbal a soustředil se i na defenzivu. Náš brankař udržel čisté konto. Jen ták dál.

Chlumecká sportovní  0 : 6  SK Liběšice (3x Efler, 2x Havrylko, Podolský)


Domácí vítězství

23.3.2024

V prvním domácím utkání jsme zvítězili. 

Slova trenéra Vládi Eflera:

Ač by se mohlo podle výsledku 3 : 0 zdát, že to byl jednoduchý zápas, tak opak je pravdou.              Na první jarní utkání na domácí půdě jsme, v mírném oslabení o dva borce, narazili na dobře připravený tým s houževnatou obranou a rychlým útokem. Až po 30-ti minutách, se krásnou střelou z dálky, zapsal poprvé do střelecké tabulky náš obránce Vojta Martinovitz a nám se začalo hrát lépe. Ve druhé půli nás skvělými zákroky podržel gólman Matyáš Řehák, kluci makali na 100 %, přidali dva góly a dovedli náš tým k zisku dalších tří bodů. 

SK Liběšice vs. FK Jiskra Velké Březno 3 : 0 (branky domácích Martinovitz, Efler, Hambálek)

fotogalerie z utkání zde : 


Vítězný vstup do jarní časti sezóny

17.3.2024

Dorostenci rozehráli jarní část 17.3.2024 v Benešově n/Pl., jarní vstup do druhé části sezóny zvládli vítězně.

Slova trenéra Vládi Eflera :

Za krásného počasí a na kvalitním hřišti, se nám první zápas jarní části sezóny vydařil nad očekávání a téměř vše fungovalo jak mělo. Kluci se na zápas, po dlouhé zimní přestávce, vysloveně těšili a chtěli ukázat a zúročit to, na čem většina z nich v přípravě makala. Po 11 minutách už kluci vedli 2:0 a soupeř byl rázem poloviční. Do konce poločasu jsme soupeře nepustili k žádnému ohrožení naší svatyně a přidali další 3 góly. Druhý poločas byl o poznáním pomalejší a línější. Naši kluci věděli, že si ze severočeského města odvezou 3 body, a tak se i hra vyrovnala a při závěrečném rozhodčího hvizdu, svítil na světelné tabuli konečný stav 1 : 6.
Naší pochvalu si ale zaslouží všichni. Jen tak dál.

MSK Benešov n/P  1 : 6 SK Liběšice (2x Efler, Hambálek, Honzajk, Jaroš, Javůrek)


Poslední zápas roku 2023

19. 11. 2023

Na těžkém rozbahněném hřišti jsme dnes vysokou výhrou 9 : 1 na domácím půdě, uzavřeli podzimní část soutěže 2023/24. Kluci nastoupili do zápasu v plném počtu a s obrovskou chutí po vítězství, netrvalo dlouho a začali jsme se i gólově prosazovat. S každou vstřelenou brankou rostl náš tlak, chuť běhat, kombinovat a užívat si radost z fotbalu. Byla to parádní tečka za úspěšnou části soutěže. Teď si můžeme dopřát zaslouženou pauzu a po novém roce se znovu v plném nasazení pustit do jarní přípravy. 

fotogalerie zde 
 
SK Liběšice  9 : 1  TJ Svádov-Olšinky (branky SKL - 4x Efler, 3x Hambálek, Budka, Krupička F.)


Tři body za góly, ne za fotbal

12. 11. 2023

Ještě že se hraje fotbal na góly a ne na krásu, protože to bychom dnes jeli ze soupeřova hřiště ve Vaňově bez bodu. Byli jsme často pozdě na míči, prohrávali většinu osobní soubojů ve vzduchu, hodně i na zemi a tak jsme jen těžili z chyb soupeřových obránců a brankáře. Zato náš brankář nás dnes podržel a nebýt soupeřova gólu z jasného ofsajdu, vychytal by další a to pátou nulu v pořadí v této sezóně. Za zmínku stojí i účast liběšických fanoušků, kteří nás i do tak vzdáleného místa v sychravé listopadové nedělní odpoledne přijeli podpořit. Napočítali jsme jich přes 20, děkujeme.

 TJ Vaňov / Nestěnice  1 : 5  SK Liběšice (Efler, 2x Honzajk, 2x Hambálek)


Nedělní výhra

5.11.2023

Na těžkém rozbahněném a promočeném terénu jsme v nedělním domácím zápase přivítali dorostence z týmu Union Děčín. Dle konečného výsledku by se mohlo zdát, že to byl jednoduchý zápas. Ale první poločas, kdy jsme se po pár minutách přizpůsobili hře soupeře a hráli složitý, někdy až profesorsky opatrný fotbal s výsledkem 1 : 1, nebyl pro nás nikterak uspokojivý. 

Ve druhém poločase, jako už po několikáté, jsme byli aktivnější, důraznější a dokázali i víc proměˇňovat vytvořené šance a zaslouženě tak vyhráli 6 : 1 a stále si tak udržujeme průběžně druhé místo v 1.A třídě.

SK Liběšice  6 : 1  TJ Union Děčín (branky SKL-2x Efler, 3x Krupička Š., Krupička F.)


Vydřená výhra

29.10.2023

Po drtivé porážce z minulého týdne se nám ani v prvním poločase tohoto utkání nedařilo navázat na naši hru z předešlých zápasů. Nedokázali jsme podržet míč a vytvořit si také déle trvající tlak a navíc po naší neproměněné penaltě, soupeř dokázal dvakrát skórovat a tak jsme na konci prvního poločasu odcházeli do šaten opět na pokraji nervového zhroucení.

 Byla to těžká čtvrthodinka, ale podařilo se nám zklidnit emoce a do kluků nalít chuť ještě se nevzdat a bojovat. Jako dobrý tah se i ukázala změna v rozestavení a během 15 minut druhého poločasu jsme otočili se čtyřmi góly celý průběh hry. Hlavy vychladli, najednou nás bylo všude plno a vše se dařilo. Byl to nádherný obrat a mi tak vezeme domů vydřené 3 body.

SK Štětí  2 : 4  SK Liběšice (2x Korba, Efler, Krupička Š.) 


Černá neděle

22.10.2023

V tomto utkání jsme si zažili "léčbu šokem." Po penaltě z první minuty a dalším inkasovaným gólem v minutě třetí našemu brankáři, jak se říká, "odešla" hlava a i přes všechny psychické přípravy před zápasem, neudržel své emoce na uzdě a byl rozhodčím po červené kartě vyloučen. (Hraní rukou mimo pokutové území). Trenéři a ani zbylých 10 hráčů už nedokázalo najít recept na skvěle rozjetou hru soupeře a tak jsme museli po zbývajících 80 minut s velkou hořkostí připisovat na světelnou tabuli jeden gól za druhým. 

Ano, kluci makali a vytvořili si i pár gólových šancí, ale fotbalové štěstí se k nám otočilo zády a tak konečný výsledek 0:10 byl pro nás více než krutý. Po roce a půl bez porážky to byl tvrdý náraz na zem ale věřím, že se nám podaří se rychle oklepat, poučit se a zase najít sílu a elán do dalších tréninků a zápasů.

SK Liběšice  0:10  SK Baník Modlany/Srbice


Výhra našich dorostenců

15.10.2023

Dnes velmi těžký zápas, ale kluci se rvali jako lvi a dokázali přivézt z venku zatím nejtěžší tři body sezóny. Věděli jsme, že soupeř bude silný a s trojicí rozhodčích z blízkého Ústí nad Labem bylo jasné, že to dnes bude sakra horká půda pod nohama. Po rychlém gólu soupeře v 5 minutě, jsme se dokázali vzepřít a začali s rostoucím tlakem i my dávat góly. Do konce poločasu jsme dokázali nastřílet ještě další 3 a díky skvělým zásahům brankáře, jsme o poločase vedli vysoko 4:1. 

V druhém poločase po inkasované brance z penalty a po zranění dvou hráčů, byl tlak soupeře enormní, my jen nakopávali a dostali třetí gól. Síly docházeli, do konce utkání chybělo 10 minut, opět nás skvělými zákroky párkrát podržel brankář a my z rychlého breaku ještě dokázali přidat jeden gól na konečných 5:3 pro Liběšice. 

MSK Trmice  3 : 5  SK Liběšice (5x Efler)


Další tři body

8.10.2023

Velká marodka našeho týmu postihlo i nás. I přes velké peripetie se sestavou jsme dokázali udržet domácí neporazitelnost a bereme tři body, Dvěma góly se vrátil do sestavy po zranění Tomáš Korba.

SK Liběšice  4 : 0  Chlumecká sportovní (branky SKL - 2x Korba, Podolský, Havrylko) 


Výhra z Března

1.10.2023

Náš tým byl po celu dobu utkání jasně lepším. Nedokázali jsme proměnit více příležitostí a výsledk i tak byl krásný 0 : 4 pro SKL.

FK V. Březno  0 : 4  SK Liběšice (2x Efler, Havrylko, vlastní branka)


Domácí výhra

24.9.2023

Starý známý soupeř z minulých bojů. Vždy nepříjemný v soubojích a nic nadá zadarmo. Náš tým si s tím, ale velmi dobře poradil a tři body zůstali doma. Za zmínku patří, že jsme všechny branky vstřelili sami. Dvě branky a jednu do vlastní sítě zaznamenal Filip Hrozek. Je to unikátní počin našeho hráče.

fotogalerie zde

SK Liběšice  5 : 1  MSK Benešov nad Ploučnicí (střelci SKL - 2x Hrozek, Božík, Javůrek, Efler)


Těžká výhra ze Svádova

16.9.2023

Tento zápas byl velice náročný. Souboje, akce střeli a velké nasazení obou týmů. Pro nás další tři body a velice krásné vítězství.

TJ Svádov-Olšinky  0 : 2  SK Liběšice (Hambálek, Efler)


Zápas za tři body

10. 9. 2023

Tým Neštěmic a Vaňova prověřil náš tým. Zápas byl plný soubojů a akcí na obou stranách. Hráči měli vysoké tempo a hřiště plné soubojů. Naši hráči, ale přece jen byli lepší a zaslouženě bereme tři body.

SK Liběšice  3 : 1  TJ Vaňov - Neštěmice  (góly SKL - 2x Havrylko, Krupička Š.,) 


Souboj se Štětím

6. 9. 2023

Na tento zápas jsme se těšili, abychom věděli jak na tom jsme. Štětí je tým, který již několik sezón hraje krajské soutěže, a proto jsme se těšili na měření sil. A náš tým od prvních minut ukázal, že má sílu a nemusí se bát, žádného týmu. Od začátku jsme drželi pevně otěže ve svých rukou a udávali jsme tempo hry. Dva hattricky zápasu Šimona Krupičky a Marka Eflera byli jen třešničkou na zápase. Tým Štětí jsme přehráli ve všech směrech. 

SK Liběšice  7 : 2  SK Štětí  (góly SKL - 3x Krupička Š., 3x Efler, Javůrek)


První zápas v kraji

2. 9. 2023

První zápas v krajské soutěže dorostu a hned do Děčína na Union. Tento soupeř nebyl, ale pro náš tým nějakou těžkou zkouškou. Od prvních minut jsme diktovali hru a soupeř nestíhal. Tempo hry jsme měli dobré a druhý poločas jsme ještě přidali. Mohli jsme si vyzkoušet plno věcí a byl to pro nás dobrý start do krajských soutěží. Máme na čem stavět, ale také jsme viděli chyby, které musíme odstranit. Bylo zde vidět plno skvělých výkonů a hlavně týmové podání hry našeho týmu.

Union Děčín  0 : 2  SK Liběšice (4x Efler, 2x Hambálek)


Nová sezóna 2023 / 24  první rok v krajské soutěži dorostu


Dorostenci zvedli pohár pro vítěze

Naši dorostenci v okresním přeboru nenašli přemožitele a zvedli pohár pro vítěze. Je to pro náš tým velký úspěch a je vidět, že v klubu je dobře nastavena koncepce mládeže. Naši trenéři a hráči makají a jsou z toho super výsledky. Proto jsme se rozhodli, že to zkusíme výše a dorostenci si zahrají krajskou soutěž I.A třídu dorostu. Přejeme hodně štěstí. Jen tak dál SKL

fotogalerie zde


Výhra z Malšovic

28. 5. 2023

Tento soupeř je vždy nepříjemný. Hráči jsou fyzicky silní a umějí hrát fotbal. Ale tentokrát našim borcům vůbec nestíhali. V prvním poločase jsme jasně dominovali, soupeř nestíhal jak fyzicky tak ani herně. I ve druhém poločase jsme jasně dominovali a soupeř nestíhal. Kdyby jsem dokázali vstřelit alespoň půlku gólových šancí, které jsme měli vítězství mohlo být o to větší. Všem děkujeme za bojovný a takticky vyspělý výkon. Již jen jedno utkání nás dělí od konečného vítězství v okresním přeboru dorostu. Přijďte nás podpořit. SKL

výsledek :  Malšovice  2 : 4  SKL (2x Krupička Š., Havrylko, Honzajk)


Kontumace se Straškovem

14. 5. 2023

Pro tento zápas jsme mnohé obětovali. Bohužel soupeř nedorazil. Znamená to kontumaci utkání a zisk třech bodů. V tabulce máme nyní sedmi bodový náskok. Musíme hrát náš fotbal a doufat, že se nám podaří udržet první místo v tabulce. 

SKL  3 : 0  Straškov


Domácí výhra nad třetím týmem tabulky

10. 5. 2023

Toto utkání je pro nás prestižní. Křešicím máme co vracet. Na jejich hřišti jsme prohráli na penalty. Od prvních minut bylo jasné co soupeř chce dělat. Nákopy na rychlého útočníka, ale to naše obrana až na jeden moment dokázala ubránit. Rychlost našich útočných hráčů je vysoká a velmi těžko se brání. Po krásných akcích jsme dokázali vstřelit tři góly a tři body jsou naše. Důležitá výhra a příští víkend nás čeká domácí utkání se Straškovem a tam se bude rozhodovat o prvním místě tabulky. Pokud se nám podaří zvítězit mohl by z toho být nadějný náskok v tabulce. 

SKL  3 : 1  Křešice  (branky skl - 2x Krupička Š., Korba)


Ze Sulejovic se všemi body

7. 5. 2023

V Sulejovicích byl velmi těžký terén. Hřiště tvrdé jako kámen a hlavně velmi malé. Naši hráči jsou zvyknuti na běhání a hlavně rychlost, toto jsme uplatnit na tomto hřišti nemohli. Bylo velmi těžké se prosadit jen ke střele natož ke gólu. Hráči domácích bránili ve velkém počtu a naši borci se nemohli prosadit. Naneštěstí se  dokážeme prosadit i v těžkých zápasech. Naši hráči dvakrát udeřili a body byli naše. 

Vchynice/Sulejovice  0 : 2  (2x Korba)


Výhra

30. 4. 2023

Zápas s Libochovany je vždy těžký. Soupeř se snaží bránit a nakopávat balóny a těží z propadlých balónů obranou. Naši hráči byli trenérem připraveni skvěle. Konečný výsledek mohl být o dost vyšší, ale šance jsme neproměnili. Důležité tři body, ale zůstali v Liběšicích.

SKL  3 : 0  Libochovany (branky skl - 2x Krupička Š., vlastní)


Těžký zápas v Kamenici

21. 4. 2023

Z tohoto zápasu se stal vlivem zranění a jiných absencí velmi těžký zápas. K soupeři jsme přijeli ve dvanácti hráčích. Bohužel hned na začátku utkání se zranil jeden hráč a už jsme neměli hráče na střídání. Naši hráči tlačili soupeře, ale bohužel nemohli vstřelit gól. Soupeř měl několik slibných příležitostí, ale skvěle chytající brankář Řehák nedopustil aby soupeř skóroval. Poslední tým tabulky hrál velmi kvalitně a musíme uznat, že na poslední místo rozhodně nepatří. Až v 75´  dokázal ze strany prostřelit hostujícího brankáře Krupička Š. a skóre bylo 0 : 1. Poté jsme měli hodně šancí, ale až v 85´  jsme dokázali vstřelit uklidňující gól na dva nula. Důležitou branku vstřelil Budka Matěj. A konečný hvizd znamenal zisk třech bodů, ale opravdu je potřeba ocenit soupeře, který hrál vice kvalitně.

Kamenice/Markvartice  0 : 2  SKL (Krupička Š., Budka)


Domácí výhra

16. 4. 2023

Domácí utkání se stávají pro nás silnou zbraní i v tomto zápase to tak bylo. Naši hráči od prvních minut soupeře nepustili do hry. Kombinovali, běhali a hra připomínala hru kočky s myší. Naši borci začali střílet góly a skóre se zastavilo na pěti gólech. Když budeme předvádět tuto hru tak se žádného soupeře bát nemusíme. Naši hráči se zlepšují trénink od tréninku a i zápas od zápasu. 

SKL  5 : 1  Boletice/Březiny (branky skl - 2x Božík, 2x Korba, Hambálek)


Z České lípy se všemi body

9. 4. 2023

Naše hra je čím dál lepší a účinější. Tento zápas ukázal, že se můžeme rovnat s každým týmem. Naši hráči hrají výborně a jeden za druhého maká. Kombinace nám tentokrát přinesly i vytoužené góly. Hlavně presing a nátlaková hra se nám daří. Soupeř pak vytváří chyby a naši hráči je uměli vyřešit správně a hlavně gólově. Musíme makat zápas od zápasu a na konci sezóny se uvidí na co to bude stačit.

Lokomotiv Česká Lípa  2 : 6  SK Liběšice (4x Krupička Š., Trávníček, Korba)


Dva body z Žernosek

26. 3. 2022

Tento zápas byl z naší strany nepovedený pouze tím, že jsme nevstřelili více gólů a nebraly všechny body. Šance jsem na to měli, ale hra se nám začíná dařit. Všichni hráči se zlepšují zápas od zápasu. Jen tak dál SKL.

Velké Žernoseky  2 : 3 na penalty  SK Liběšice (2x Korba)


Podzimní dohrávka v Boleticích

18. 3. 2023

Dorostence čekala dohrávka podzimní části proti silnému celku z Boletic. Od začátku utkání jsme pocítili tvrdost domácího celku. Hráči domácích hráli tvrdou hru již od prvních minut. Naši hráči se snažili kombinovat, ale první zápasy jsou vždy složité. Šli jsme do vedení, když se trefil Jakub Hambálek. Poločas 0 : 1. Druhý poločas nám bohužel nevyšel a hned po rozehrání a nákopu do našeho vápna domácí vyrovnali. Pak bylo vidět plno nepřesností na obou stranách. Bohužel domácí dokázali vstřelit branku a ujali se vedení 2 : 1. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale času už moc nebylo. Z poslední možné akce jsme dokázali vyrovnat Markem Eflerem a zápas rozhodnou penalty. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a bereme dva body za výhru. Je na čem pracovat. SKL

Boletice/Březiny  2 : 3p  SK Liběšice (Hambálek, Efler)


Anglický týden

Po pátečním zápase nás čekal hned další zápas a to v neděli v Budyni. Tento soupeř je nepříjemný v jeho tvrdosti a zarputilosti, i tento zápas byl takový. Zápas plný soubojů a šancí. Naši hráči po jednoznačném prvním poločase drželi vítězství pevně v rukách. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak kvalitní jako první, asi se přidala únava z pátečního těžkého utkání proti soupeři z Libochovan. Po našich chybách v obraně jsme dovolili soupeři vsítit dvě branky a konečný stav utkání 3 : 6 pro naše borce byl spíše hokejový výsledek. Ještě nás čekají dvě utkání a pak zimní přestávka. SKL

výsledek utkání: Budyně n/O  3 : 6  SK Liběšice (4x Krupička, Korba, Efler)


Z Libochovan s plným počtem bodů

28. 10. 2022

         Tento zápas jsme museli přesunout z důvodu fotbalového soustředění mládeže, a zápas byl přesunut na sváteční den pátek 28. 10. od 10:30h. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas. Tým z Libochovan urputně brání své výsledky. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. V prvním poločase jsme se bohužel nemohli brankově prosadit, urputné bránění a špatný terén nás ve vyložených šancích blokoval. Před koncem prvního poločasu se nám, ale podařila pěkná kombinace a do sítě se trefil Tomáš Korba, o poločase jsme vedli 0 : 1.               Do druhé půle jsme vstoupili ještě více aktivně a ve vysokém tempu a tlaku na soupeře. A odměna se dostavila v podobě dvou slepených branek Šimona Krupičky, stav 0 : 3 pro nás. Po jednom nakopnutém míči na naší branku z volného přímého kopu, bohužel náš brankář uklouzl v rozbahněném a vyšlapaném vápně a byl z toho gól soupeře na 1 : 3. Ale soupeře jsme k ničemu nepustili, zápas jsme měli neustále pod kontrolou. V závěru utkání jsme ještě přidali jednu branku po úniku našeho hráče Karla Halašky. Tento hráč se trefil po velmi dlouhé době a všichni hráči s ním vstřelenou branku oslavili včetně trenéra, je to prostě naše LEGENDÁRKA KÁRLÍTO. 

výsledek utkání: Libochovany   1 : 4  SK Liběšice ( 2x Krupička, Korba, Halaška)


Vysoká domácí výhra

16. 10. 2022

Tento soupeř neměl v podstatě žádnou příležitost. Naši borci neustále útočili a zahazovali šance. Kdyby jsme proměňovali vyložené šance, které jsme měli byl by z toho ještě větší debakl než je 14 : 0. Nemá cenu hodnotit utkání, které bylo v tréninkovém tempu našeho týmu. Hrálo se pořád u soupeřovi branky. 

výsledek utkání :  SK Liběšice  14 : 0  TJ Dubany                                                                                                                                                (7x Korba, 6x Krupička, Benda)


Výhra nad vedoucím týmem tabulky

8. 10. 2022

Přijeli jsme na horkou půdu do Straškova. Tým domácích útočil, ale naše obrana držela včetně velice dobře chytajícího brankaře. Hned od třetí minuty jsme vedli po brance Šimona Krupičky 0 : 1. Soupeř, ale do poločasu vyrovnal po naší velké minele v obraně, stav poločasu 1 : 1. Po hodině hry kdy se střídali šance na obou stranách utekl Šimon Krupička a vsítil branku na 1 : 2. Soupeř tlačil a snažil se zápas vyrovnat, ale náš tým i s notnou dávkou štěstí utkání dotáhl do výhry. Nutno podotknout, že domácí tým byl lepším týmem než naši borci, ale na to se nehraje. Bereme tři body. SKL

výsledek utkání :  Straškov 1 : 2 SK Liběšice (2x Krupička)


Vítězná šňůra pokračuje

2. 10. 2022

Do Liběšic přijel sdružený tým Vchýnic a Sulejovic. I když výsledek utkání vypadá na jednoznačný zápas, nebylo tomu tak. Soupeř měl několik dobrých příležitostí, ale nedokázal vstřelit gól. Bylo to také tím, že v brance stál velice dobře chytající brankář Řehák. Ale náš tým je na vítězné vlně, a prostě se nám daří. Umíme i z mála dát gól. Naše hra se zvedá zápas od zápasu. Jen tak dál SKL.

výsledek utkání : SK Liběšice 6 : 0 Vchýnice/Sulejovice                                                                                                                                        (3x Krupička, 2x Korba, Budka)


Těsné vítězství

21. 9. 2022

Tento zápas je vždy těžký. Soupeř je nepříjemný a umí hrát fotbal. Také tomu bylo i v tomto utkání. Zápas jsme nakonec zvládli a těsná výhra je naše. Někteří kluci musí ve své hře přidat. Ale to se dá dotrénovat. Musíme hrát fotbal a ne se nechat rozhodit nekvalitní souhrou. Jedeme SKL.

výsledek utkání : SK Liběšice  4 : 2  Velké Žernoseky                                                                                                                                          (3x Korba, Trávníček)


Domácí vítězství 

18. 9. 2022

Do Liběšic přijel neznámí soupeř z Kamenice. Nevěděli jsme co od soupeře čekat. Zápas byl, ale nakonec v plné naší režii. Branek mohlo padnout daleko více, protože šancí jsme měli hodně. Ale ani soupeř nebyl bezzůbý, některé akce jsme s vypětím obraných sil zvládli. Začínáme se rozjíždět. Musíme více trénovat, aby jsme mohli hrát naší hru. Jen tak dál střelci z SKL 

výsledek utkání : SK Liběšice 9 : 1 Česká Kamenice/Markvartice                                                                                                                           (4x Korba, 3x Krupička, Trávníček, Božík)


První podzimní výhra

 4. 9. 2022  Přijel k nám soupeř z České Lípy, v minulé sezóně účastník krajského přeboru, vzhledem k nově složenému týmu tentokrát hraje okresní přebor. Soupeř vůbec nehrál špatně kombinoval a měl i příležitosti, ale skvěle chytající brankář Řehák byl proti tomu, aby hostující hráči vstřelili gól.                      V prvním poločase se nám vůbec nedařilo držet míč a vytvořit kloudnou kombinaci. Nakopávali jsme balóny a snažili se vstřelit gól. Podařilo se nám do poločasu vstřelit tři góly a vedli jsme 3 : 0, ale nutno podotknout, že naše hra nebyla vůbec dobrá. Po motivačním proslovu trenéra Božíka v kabině nastoupilo úplně jiné družstvo. Začali jsme držet více míč a kombinovat. Soupeř odešel fyzicky a my jsme přidali. Najednou nás bylo plné hřiště a šance střídala další a další. Podařilo se nám vstřelit dalších sedm gólů a ukazatel se zastavil na čísle deset. Za druhý poločas patří našim hráčům uznání. Je potřeba uznat i kvalit soupeře, který má ve svém kádru velmi nadějné mladé hráče. Do dalších zápasů půjdeme povzbuzeni výhrou. Jsme SKL. 

výsledek utkání :   SK Liběšice  10 : 0 Lokomotiv Česká Lípa (5x Krupička šimon, 2x Trávníček, 2x Korba, 1x vlastní gól)

První podzimní zápas nové sezóny

Nová sezóna začala pro naše dorostence prohrou na penalty. Po prázdninové pouze jsme nastoupili do mistrovského utkání v dobré sestavě. Bohužel se nám herně nepovedl první poločas a brzy jsme inkasovali branku. Dokázali jsme odpovědět a nejmladší člen kádru ze starších žáku ve svém prvním utkání za dorost Lukáš Jaroš vstřelil branku na 1:1. Ale hned jsme inkasovali branku na 2:1 a takto skončil i první poločas. Do druhého jsme vstoupili bojovně a s odhodláním o vyrovnání. Vyrovnání se nám podařilo z pokutového kopu kdy penaltu proměnil Šimon Krupička. Ani jedno mužstvo žádnou další branku nepřidalo a utkání skončilo 2:2.. Připsali jsme si do tabulky první bod. Penaltový rozstřel je loterií a tentokrát byl šťastnější tým Křešic. I přes prohru panovala v kabině dobrá nálada a borci z dorostu se těší na další utkání a tréninkové jednotky. SKL

Výsledek utkání : Křešice 3 : 2pp SK Liběšice (Jaroš Lukáš, Krupička Šimon)


"Nová sezóna 2022/23"


Tabulka podzimní části okresní přebor 2021/22

Poslední zápas podzimu nás čekal na velmi těžkém hřišti v Lukavci. Bohužel se potvrdilo, že ještě hráči nedozráli v tahouny. Od prvních minut zápasu jsme byli nervózní, a frustrovaní. Vše co se nám nedařilo jsme dávali za vinu hlavnímu rozhodčímu. To je to nejhorší a to v našem klubu netolerujeme. "Hraj, Hraj, Hraj a nekecej". To by měl mít...

Poslední domácí zápas podzimní části nás čekal proti celku Křešic. Všichni borci opět nezklamali a ukázali svou herní sílu. Herně jsme soupeře převyšovali od prvních minut zápasu. První poločas a výsledek 3 : 0 pro naše borce mohl vypadat daleko více, šance na to byli. Druhá půle byla ve stejné režii a to SKL. Šancí bylo velice mnoho,...

V devátém kole jsme zavítali na hřiště prvního celku v tabulce do Peruce. Hráči měli obavy ze zápasu, aby nedostali nářez. Ale nemuseli mít strach. Od prvních minut zápasu bylo vidět, že soupeř bude mít s naší organizovanou hrou problémy. Všichni hráči plnili pokyny trenérské dvojice Božík-Falát do puntíku správně. Po čtvrt hodině hry kdy soupeř...

Domácí zápas a neznámý soupeř z Malšovic. Hráči odehráli velmi slušný zápas. Snažili jsme se nenechat soupeře střílet. Velmi slušný zápas odehrála naše obrana. Všichni makali a bojovali za tým.

Toto utkání nám sice herně vyšlo, ale na body jsme nedosáhli. Bohužel se nám opakuje stále stejná věc, a to zaspání začátku utkání. Během pěti minut jsme prohrávali 0 : 2. Nepochopitelné chyby naší obrany nás na začátku utkání hodně zabrzdili. Musím, ale naše kluky pochválit jak herně tak hlavně za výdrž a ustání neustálých nadávek ze strany...

Po fotbalovém soustředění jsme zavítali do Straškova, který aktuálně tabulku dorostu vede. Čekali jsme tvrdý souboj. A bylo to tak. Soupeř začal zhurta, a hned v 9min jsme po našem nedůrazu inkasovali a prohrávali 1 : 0. Bylo vidět, že ještě máme těžké nohy ze soustředění, ale brzy jsme se z toho oklepali. Do poločasu jsme stačili srovnat. V...

Před fotbalovým soustředěním na které odjíždíme hned v pátek, nás čeká souboj proti společnému družstvu Vchýnic a Sulejovic. Toto utkání sice výsledkově vypadá jednoznačně, ale soupeř ukázal svou kvalitu. Je nám záhadou jak tento tým může okupovat spodek tabulky. Hráči soupeře měli několik slibných šancí, ale skvěle chytající brankář Řehák dokázal...

Tento zápas nám nevyšel. I když jsme nehráli špatně bohužel se nám nepodařilo přivést body. Nevadí makáme dál SKL.

Nedělní dopoledne a další zápas dorostu, tentokrát proti borcům z Budyně. Tradičně silný soupeř se silnou ofenzivou. Začátek prvního poločasu nám vyšel výsledkově podle představ, dva góly a vypadalo to na jasný průběh. Bohužel po dvou našich hrubkách bylo srovnáno, poločas 2 : 2. V kabině pár připomínek trenéra Faláta a jdeme do druhého poločasu....