STARŠÍ PŘÍPRAVKA (okresní přebor Litoměřice)

Soupiska hráčů

Rozpis zápasů

Tabulka

 


Rozloučení se sezónou 2023/24

17.6.2024

V pondělí v našem areálu SK Liběšice proběhlo klasické rozloučení se sezónou. Nechyběli ceny za nej hráče sezóny a všichni hráči obdrželi medaili za úspěšně zvládnutou soutěž přípravek. Samozřejmě bylo připraveno občerstvení a tradiční fotbálek proti trenérům a rodičům. Naše přípravka ve skupině "SILVER" v okresním přeboru prohrála jen jedno utkání. Kdyby se vedla tabulka skončili bychom na prvním místě. Sezónu hodnotíme jako úspěšnou. Stále se hráči učí a učí, ale stále jsou lepší a zlepšují své dovednosti. Do nové sezóny přešli všichni hráči a hráčky do kategorie mladších žáků. Přejeme mnoho úspěchů a věříme, že nás čekají krásné zápasy. Hráči se budou jen zlepšovat a vyrostou z nich úspěšní hráči SKL.


Poslední zápas a poslední výhra

2. 6. 2024

Poslední zápas sezóny a i poslední zápas v přípravkách pro tento tým. Od nové sezóny se budeme rvát v mladších žácích.

SK Liběšice  19 : 2  SK Roudnice nad Labem (dívky)


Výhra 

29. 5. 2024

FK Litoměřicko "C"  4 : 10  SK Liběšice


Zpátky na vítězné vlně

8.5.2024

SK Liběšice  13 : 3  FK Čížkovice


Smolná prohra

5.5.2024

TJ Pokratice - Litoměřicko  12 : 11  SK Liběšice


Domácí vysoká výhra 

28.4.2024

SK Liběšice  20 : 2  TJ Sokol Prackovice


Třetí výhra v řadě

21.4.2024

Další vysoké vítězství našich mladých borců z SKL. Naši hráči si zastříleli na střelnici v Dubanech. Jen tak dál SKL.

TJ FC Dubany  1 : 16  SK Liběšice


Domácí výhra

14.4.2024

Domácí vítězství našich mladých borců z SKL bylo o to lepší, že jsme odehráli i krásné utkání. Naši hráči kombinovali a snažili se vstřelit krásné branky. Trenéři mužstvo za předvedený výkon pochválili. 

SK Liběšice  8 : 4  FK Lounky Chodouny


Vstup do skupiny SILVER vítězný

7.4.2024

Vysoké vítězství našich borců bylo zasloužené. Všichni si zahráli a většina z našich hráčů si mohla zakřičet gól.

SK Vědomice  3 : 21  SK Liběšice


Povedené zakončení podzimní sezóny

12. 11. 2023

Náš dnešní zápas začal nadějně a skončil výborně. Ve všem se nám dařilo, soupeře jsme k míči nepustili, hráli jsme svoji hru a na rozbahněném terénu jsme Vědomice porazili. Tím jsme zakončili půlsezónu naši čtvrtou výhrou.

SK SAHARA Vědomice  1  :  15  SK Liběšice


Domácí prohra

23.10.2023

V pondělí nás čekal přeložený zápas proti týmu FK Schoeller Křešice, který bohužel skončil zatím naší největší prohrou 3 : 14. V prvních 15 minutách bylo vidět, že tým protihráčů je silnější a rychlejší. Naše nahrávky byly nepřesné a střelba chabá. Nevzdáme to.

SK Liběšice  3 : 14  FK Schoeller Křešice


Prohra z Hoštky

15.10.2023

I přes dobrou náladu v našem týmu si bohužel z Hoštky neodvážíme ani jeden bod. Naši hráči předvedli kvalitní výkon, ale na výhru to bohužel nestačilo. 

TJ Sokol Hoštka 7 : 4  SK Liběšice     


Z Podlusk bez bodů

8.10.2023

Přes výsledek jsou trenéři spokojeni s předvedenou hrou a bojovností našich hráčů. Jdou společně za stejným cílem být lepším týmem a to je dobrá cesta. Jen tak dál SKL

TJ Podlusky  10 : 1  SK Liběšice 


Těsná prohra

4.10.2023

Tyto zápasy jsou pro tým mladých hráčů důležité. Je to o jeden gól a všichni bojují jeden za druhého, a jdou společně za vítězstvím. V tomto případě to nevyšlo, ale budeme silnější a odolnější.

SK Liběšice  8 : 9  FK Litoměřicko "B"


Vysoká výhra z Pokratic

25.9.2023

Naši borci si udělali střelnici. Každý chtěl dát gól a to se nedá koučovat. Prostě vítězství a tři body pro SKL.

TJ Pokratice - Litoměřice  3 : 17  SK Liběšice


Těsná prohra s rivalem

17.9.2023

Krásný zápas bohužel bez šťastného konce. Naši hráči bojovali a hráli dobré utkání závěr nám nevyšel.

SK Liběšice  7 : 8  TJ Úštěk


První zápas nám bodově nevyšel

10. 9. 2023

První zápas našich hráčů, kteří nově hrají již starší přípravku nám bodově nevyšel. Hra naších hráčů, ale nebyla vůbec špatná. Trenéři hráče chválili a na zápase viděli pozitivní věci. Bude těžké bojovat se staršími hráči, ale na to jsme zvyklí a budeme bojovat a ukazovat naše fotbalové umění.

TJ Straškov  12 : 5  SK Liběšice


Nová sezóna 2023 / 24


V sezóně 2022/23 mužstvo starší přípravky nehrálo zápasy.


Dnes odehrála starší přípravka své poslední utkání v podzimní části u svého soupeře v Podluskách, ve kterém po zdařilém a bojovném výkonu zaslouženě vyhrála 7:10.

Tak dnešní utkání se borcům ze starší přípravky moc nevydařilo. Proti FK Litoměřicku jsme prohráli 10:3. Soupeř byl herně lepším týmem. Musíme makat dál.

3.10. hrála starší přípravka své domácí utkání proti borcům z Hoštky, ve kterém po bojovném a vydařeném výkonu vyhrála i v dalším utkání před domácími diváky 14:4.

Poslední zářijový den hrála starší přípravka odložené utkání v Budyni, kdy borci SK Liběšice, nadržení z fotbalového soustřední rozstříleli své protihráče a vyhráli zaslouženě 16:0.

Druhý zápas a drama až do konce. Kluci, ale makali a to je dobře. Jsme tým jednotlivec nevyhrává tým vítězí. SKL

První zápas a hned silný soupeř ze Štětí. Naši borci se rvali, bojovali ale bohužel podlehli 4 : 8. Ale je na čem stavět kluci jen tak dál. SKL

V sobotu 8.12.2018 jsme se zúčastnili s klukama halového turnaje v Ústí nad Labem. Ve velmi dobře obsazeném turnaji a velkou konkurencí jsme obsadili krásné druhé místo. Od prvního místa nás dělilo pouze, pro nás nevýhodné, započítávání vzájemného utkání ze základní části. Kluci, ale reprezentovali SK Liběšice velmi dobře a je vidět, že se ani v...

Soupeř prostě hrál o něco lepší fotbal. I když jsme po první čtvrtině utkání vedli 3:2, tak druhá patnáctiminutovka byla pro nás osudová. Dostali jsme šest gólů v řadě a bylo vymalováno. Po motivační pauze, se hrál už herně vyrovnaný fotbal, ale paní štěstěna se k nám již nepřikolonila, o čem vypovídají čtyři vstřelená břevna, tři tyče a tři...

Poslední zápas podzimní části byl jednoznačná záležitost. K jasné výhře našeho týmu přispěl i fakt, že jsme hráli v plném počtu a v herní pohodě z jasného postupu z druhého místa do "jarní finálové skupiny". SKL