Liběšice vs Velemín

28.09.2019

Slova trenéra Jarka Řeháka :

Na den narozenin trenéra a svátku Václava Černého tj. dne 28.9.2019 dorazil na horkou půdu Liběšické fotbalové arény poslední tým tabulky SK Velemín, již před zápasem bylo jasné, že v zápase půjde jen o skóre, o to jak bude vysoké. Soupeřící tým z Velemína se snažil, ale proti našim borcům to bylo zbytečné. Již ve 3. minutě a poté ještě ve 20. a 24 minutě skóroval Václav Černý. Hattrickem oslavil svůj svátek a jako kapitán přivedl tým k druhé nejvyšší výhře letošní sezóně.

Náš tým si se soupeřem hrál jako kočka s myší. Borci kombinovali ze strany na stranu a postupným přechodem na polovinu soupeře si připravovali možnosti ke zdárnému zakončení. Náš tým zcela ovládl hru, jako několikrát předtím. Ve hře se opět začali prosazovat a základní místo bojovat hráči z mladších žáků. Ve 25. minutě se prosadil Filip Krupička, obrovský naděje Liběšického fotbalu. Zvýšil již na 4:0, ve 34. minutě jej napodobil Filip Hrozek, ve 46. minutě Leoš Trávníček, v 55. minutě Šimon Krupička, v 64. minutě Jiří Klouček, který po několika nepovedených pokusech uspěl k radosti všech zúčastněných a přítomných fanoušků. V 69. minutě se ještě trefil Jakub Fejfar 9. gólem a hned na to ukončil zápas rozhodčí a tím ukončil soupeřovo trápení.

To víte Liběšická aréna je horká půda pro mnoho týmů a né mnoho hráčů ostatních týmů po ní umí chodit respektive běhat. A i ti kdo přijdou hrát za náš tým se musí učit.

Soupeř z Velemína přijel s málo hráči proto jsme zapůjčili dva hráče a utkání se odehrálo. Bylo vidět, že soupeř nemá takovou kvalitu jako naši borci. Proto bylo utkání od prvních minut jednoznačné, a nebýt na soupeřově straně naši dva borci tak by výsledek byl daleko vyšší. Naši hráči hráli dobré utkání a v tréninkovém tempu jsme zvítězili 9 : 0 a to ještě musím zmínit hráče SKL Filipa Hrozka, který měl tolik tutových šancí, že by výsledek musel být o pět branek vyšší. Budeme muset zapracovat na zakončení SKL

výsledek utkání 9 : 0 střelci SKL Václav Černý 3x, Hrozek 2x, Leoš Trávníček, Šimon Krupička, Jiří Klouček, Jakub Fejfar