Štětí vs Liběšice

18.09.2019

Slovy trenéra Jarka Řeháka :

Dne 18.9.2019 odjeli naši borci na horké pole do Štětí, kde je čekal soupeř nejtěžší, zdejší SK Štětí. Horní příčky zaručovali kvalitní hru. Bohužel nám soupeř ze začátku zápasu tvrdý trojitý direkt v rozmezí 5 minut, kdy jsm,e si jeden gól dali sami. Na nepříjemnou situaci jsme stačili do přestávky reagovat ve 32. minutě gólem Václava Černého. Kvalita byla vidět na obou stranách týmu, bohužel fyzička našich borců nebyla úplně na 100%, z důvodu odehraných předchozích zápasů a tak nás soupeř ještě dvakrát potrestal. Naši borci nepodlehli tíživé situaci prali se o výsledek a ještě jedním gólem korigovali výsledek v náš neprospěch na 2:5. Posledním střelcem byl ve 46. minutě Matěj Budka. Jedná se o zjevně talentovaného hráče, který netrpí sebevědomím. Našim hráčům bylo co málo vytknout.

Výsledek zápasu 5 : 2  střelci SKL  Václav Černý, Matěj Budka