Budyně nad Ohří vs Liběšice

21.09.2019

Slovy trenéra Jarka Řeháka :

Dne 21.9. 2019 jsme zavítali na hřiště týmu, který byl a je stále o příčku výš než náš tým, TJ Viktorie Budyně nad Ohří. Všem hráčům bylo kladeno na srdce ať zachovají klidnou hlavu a důsledně dodržují nacvičené rozehrávky od brankáře, přes krajní obránce, do středu na středního záložníka, kterým byl opět Adam Božík. Jeho přesné přihrávky, společně s neprostupnou obranou a podporou záložních řad, ve 2 . minutě otevřel skóre Matěj Budka, následně se prosadil ve 14. minutě Jakub Fejfar. V týmu a jeho herním projevu vládla pohoda, což se odráželo na hře. Soupeře jsme více méně k ničemu nepustili a ovládali hru. V 50. minutě se prosadil Šimon Krupička a zvýšil skóre na 3:0, jako vždy nás v brance podržela brankářská jednička Matyáš Řehák, který jako poslední hráč na hřišti dirigoval obranu, spolupracoval s obránci a rozdával přesné přihrávky krajním obráncům a i střednímu záložníkovy. V 69. minutě svým druhým gólem zcela zlomil odpor soupeře Matěj Budka, po vstřelení gólu rozhodčí zápas ukončil.

Výsledek utkání 0 : 4  střelci SKL  Matěj Budka 2x, Jakub Fejfar, Šimon Krupička,