5. 4. 2023

SKL  12 : 7  Vědomice

Domácí remízový zápas

29. 10. 2022

Mladší přípravka nastoupila na svůj předposlední zápas, kde nás čekal tým Lounky. Hned při příchodu trenérů proběhla diskuse o nevhodných rozměrech hřiště, nakonec jsme se dohodli a utkání mohlo začít. Nastoupili jsme bez brankáře i náhradního a na utkání to bylo znát. Hned v první minutě po rozehrání jsme dostali gól, skóre jsme otočili a po půlce zápasu jsme vedli 8:6. Postupně nám docházely síly a hosté skóre otočili a po 3/4 se ujímají vedení 10:11. Mladší přípravka zabojovala a dotáhla na konečných 12:12.⚽️😉

výsledek utkaní :  SK Liběšice   12 : 12  FK Lounky

Vítězná šňůra pokračuje

22. 10. 2022

Dnes jsme odjeli do Bohušovic a podle výsledků jaké Bohušovice mají, jsme věděli že nás čeká tuhý boj. Při příjezdu na hřiště jsme si hned všimli, že mají výrazně větší hřiště než jsou rozměry, ale nebyli jsme proti, ba naopak ať hráči makají. Při úvodním hvizdu, prvních kontaktech s míčem a dobré kombinaci se soupeř ujímá vedení. Snažíme se hrát opatrně s kombinací od brankáře, kterého učíme, aby byl součástí hry. Daří se nám kombinace do stran s náběhy před branku soupeře. Poločas za stavu 8 : 10, musíme vyzdvihnout týmovou hru a daří se nám i kombinace. Do 45min. držíme dvoubrankový náskok a je před námi poslední čtvrtina. Po úvodu se dostáváme pod tlak a po chybách obrany soupeř vyrovnává, to běží 52 minuta. Bojujeme a chceme vyhrát, tlačíme se do útoku. Daří se nám hra a rozhodujeme vyrovnané utkání v náš prospěch 13 : 15. Výborný kolektivní výkon všech hráčů. Opora v bráně a střelec Hamby. Z pohledu trenérů zatím nejsilnější soupeř na kterého jsme narazili. SKL.

výsledek utkání : Slavoj Bohušovice  13 : 15  SK Liběšice

Domácí hokejový výsledek

19. 10. 2022

Dnes dohrávka doma s SK Štětí. Jen krátké hodnocení byli jsme o třídu lepší vítězství 38:4,                              SKL mladší přípravka jede kdo nás zastaví 😁⚽️😅.

výsledek utkání : SK Liběšice  38 : 4  SK Štětí

Vysoká výhra z Budyně

15. 10. 2022

výsledek utkání: Budyně  4 : 23  SK Liběšice

Domácí výhra nad Brozany

8. 10. 2022,  v sobotu k nám přijeli borci z Brozan. Už od rozcvičky jsem si všiml, ze nás nečeká nic lehkého. Nastoupili jsme aktivně do utkání a po chvilce se ujímáme vedení. Dobře hrající soupeř odpovídá a stav v polovině utkání je 6:4. Utkání se začíná přitvrzovat a nechceme si nechat ujít další vítězství. Nakonec se nám daří závěr utkání korigovat a dalším vítězstvím navazujeme na dobré výkony. Konečný stav 10:8 a opět musím pochválit týmového ducha a pracovitost. Jedeme dále kdo nás zastaví 😅⚽️ SKL.

výsledek utkání : SK Liběšice 10 : 8 SK Brozany

Tři body z Hoštky

1. 10. 2022 V sobotu jsme odjeli do nedaleké Hoštky. Moc dobře si pamatujeme z posledního souboje, jak jsme odcházeli poraženi, tak máme co vracet. Náš tým nastoupil takřka ve stejném obsazení jako na soustředění. Hned v prvních minutách byla vidět chuť a nastavená taktika ze soustředění. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. Konečně se nám začalo dařit v kombinaci a s pomocí výborného gólmana (Emila) jsme dotáhli tým do vítězného konce. Konečný stav 7:15 SKL ⚽️😉 mladší přípravka jede.

výsledek utkání : TJ Hoštka 7 : 15 SK Liběšice

Výhra z Podlusk

18. 9. 2022

výsledek utkání : TJ Podlusky 4 : 18 SK Liběšice

Derby bez bodů

V sobotu dopoledne jsme nastoupili proti celku z Úštěka. Jednalo se tedy o derby, na které jsme se těšili a chtěli vyhrát. Bohužel tým hostujících nás přehrál ve všech směrech. Opět nás zlobila koncovka a nedůsledná obrana. O poločase byl výsledek 3 : 6. Tentokrát jsme nehráli co jsme si řekli a nakonec jsme prohráli 😔⚽️.

Zápas z Vědomic

Mladší přípravka: První zápas nové sezóny. Odjeli jsme do nedalekých Vědomic. Bohužel v slabém počtu šesti hráčů z důvodu konané akce obec. Nastoupili jsme k zápasu s chutí a dravostí a bylo to znát. Již v úvodu vedeme po povedené akci po gólů kanonýra Adama Hambálka. Tlak a vedení narůstá a hru máme ve svých rukou. Krásné úniky po lajnách v podání Járy a z druhé strany Mátese s prihravkou před bránu. Bohužel dost šancí promarníme a v polovině zápasu vedeme o tři góly. Druhou polovinu zápasu nastupujeme již v únavě a hned dostáváme rychlé tři góly. Máme tu remízu a dochází nám síly. Bohužel koncovka zvoní na tyčích a dostáváme gól v poslední minutě a prohráváme 12:11. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odpracovaný výkon a disciplínu. Musím vyzdvihnout výkon střelce Adama Hambalka a golmana Emila Hájka.

Střelci: Hambalek 9x Jaroš 2x

Vědomice 12 : 11 SK Liběšice

"Nová sezóna 2022/23"

Naši nejmenší, "UŽ VLASTNĚ NE" z Bambini se stali hráči Mladší přípravky. Naši borci se poprvé představili na hřišti soupeře ve Vědomicích. Samozřejmě první zápas na velkém hřišti a hlavně na velké branky. Už je to fotbal říkali kluci mezi sebou. Prohra 18 : 7, není vůbec důležitá. Důležité v SKL je radost z fotbalu a ze vstřelených...

Slova trenéra Marcela Šustra : Sobotní mlhavý první zápas ve skupině Elite s Úštěkěm nedopadl pro nás dobře. Borci SKL nestačili a prohráli 13 : 7, nevadí, vždyť hrajeme pro radost a ne na výsledek. Stále se máme co učit hlavně nepřestat a makat dále.

Náš poslední zápas v Podluskách jsme dokázali vyhrát. Dobrý výkon a postup do Elite skupiny o přeborníka okresu a jarní boje budou pikantní. Teď nás chvíli čeká zasloužený odpočinek a samozřejmě zimní příprava.

Kluci makali od začátku skoro až do konce. Pak jsme na malou chvilku ztratili aktivitu v nasazení, ale utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Musíme zapracovat na koncentraci a střelbě hráčů.