Křešice vs Liběšice

07.09.2019

Slovy trenéra Jarka Řeháka :

Další zápas nás čekal dne 7.9.2019 na stadionu FK Schoeller Křešice, borci byli naladěni z předešlého zápasu a chtěli opět soupeři ukázat své kvality. Zápas jsme opět od začátku ovládli, byla vidět jasná převaha na naší straně a tak nutné se dostavilo velmi brzy, Václav Černý v 8.minutě z otočky otevřel skóre zápasu. Poté jsme ještě v mnoha případech jsme pouze ohrozili branku soupeře. Odneslo to břevno, několikrát tyč po obou stranách branky. Začínala na nás opět doléhat těžkost v neproměněných šancí. V tom soupeř náhodně skóroval, ve 24. minutě. Borcům se stále nedařilo proměnit své šance, byla z nich cítit nervozita. Na lavičku našeho týmu se dostavil i předseda, které borce také podporoval a stále opakoval rady, které byly udíleny trenérem na hřišti. Základ hry, přes krajní obránce, na zálohu a po stranách před branku soupeře. V kombinaci přes středního záložníka Adama Božíka, který svou práci zvládal na 100% a svými přesnými přihrávkami vybídl několikrát naše borce ke skórování. To se také podařilo, ve 34. minutě Šimon Krupička skóroval a uklidnil naše borce před odchodem do kabin. Po přestávce se náš tah a tlak na bránu soupeře ještě zvýšil a ve 48. minutě Leoš Trávníček střelou k tyči skóroval, v ten moment bylo vše rozhodnuto. V 60. minutě se za svou výbornou práci rovněž střeleným gólem odměnil náš CML Adam Božík, poté ještě několikrát vybídnul naše borce ke skórování, které v 66.minutě zakončil střelou do brány Filip Hrozek. V na borcích byl vidět klid a pohoda a tak se rozhodl z pozice záložníka Matěj Budka pro individuální zakončení a v 68. minutě uzavřel skóre na 6:1 pro hosty. Bohužel se nám zranil hráč základní sestavy Tomáš Korba, který vyniká velmi dobrou prací s balonem, žádná klička mu není cizí. Přejeme ti brzké uzdravení Tome.

Výsledek utkání   1 : 6 střelci SKL Václav Černý, Šimon Krupička, Leoš Trávníček, Adam Božík, Filip Hrozek, Matěj Budka