Rozpis zápasů

Tabulka

Druhé přípravné utkání

10. 3. 2024

V přípravném utkání jsme hráli proti celku Velkých Žernosek hrající III. třídu. Našemu týmu od prvních minut to moc neběhalo. Bohužel jsme byli až moc laksní. Ale i přes toto vše jsme měli několik slibných příležitostí na otevření skóre. Až ke konci první půle jsme dokázali vstřelit první branku. V druhé pily nejprve soupeř vyrovnal po naší hrubce v rozehrávce, ale dokázali jsme brzo reagovat a vstřelit vítězný gól. Celkové hodnocení může být pozitivní, vzhledem k tomu, že nám dorostenci ukazují svou kvalitu a dospělí stále hrají velmi kvalitní fotbal. I přes absence jsme utkaní zvládli a můžeme se připravovat na start jarní části, která se nám blíží.

Velké Žernoseky 1 : 2 SK Liběšice (Hendrych, Efler)

Vítězný přátelský zápas

V sobotu 2. 3. 2024 od 11h v Brozanech na umělém povrchu jsme odehráli přátelské utkání proti celku Českých Kopist hrající I.B třídu. Hlavně v prvním poločase se nám dařila hra, kterou bychom chtěli hrát v mistrovských utkáních. Bylo vidět hodně gólových situací na obou stranách. V naší sestavě se objevili někteří dorostenci a nezklamali. Konečně máme v dorostencích budoucnost, která se zatím jeví jako velmi pozitivní. Hráči dobře drželi míč na svých kopačkách a i dobrá kombinace byla k vidění. Celkový výsledek 4 : 2 pro naše borce je povzbuzující do další práce a dalších zápasů. Další přátelské utkání nás čeká v neděli 10. 3. 2024 od 13h v Brozanech proti týmu Velkých Žernosek. Přijďte nás podpořit. SKL

Výsledek utkání:

SK Liběšice 4 : 2 České Kopisty (branky SKL Efler, Hendrych, 2x Vlasák)

Začala nám příprava na "Jarní boje".

Přípravná utkání :

2.3.2024 sobota 11:00 hříště Brozany n/O (umělý povrch) - SK Liběšice vs České Kopisty
10.3.2024 neděle 13:00 hřiště Brozany n/O (umělý povrch) - SK Liběšice vs Velké Žernoseky

Výherní zakončení

11.11.2023

Celou tuto sezónu bychom hodnotili pozitivně stejně jako tento zápas. Určitě jsme se posunuli, našli společnou řeč a tak si napsali za tuto krásnou podzimní sezónu 26 bodů.

SK Třebívlice  2 : 3  SK Liběšice (Skokan, 2x Vlasák)

Liběšice opět vítězí

4. 11. 2023

Tuto sobotu jsme na domácím hřišti přivítali družstvo z Libochovic. V první půli šance, bohužel ale neproměněná a tak po prvním poločase stav 0 : 0. Ve druhém se nám zadařilo více a nakonec padly dohromady 3 góly. Na hřišti si zahráli i oba kluci Hambálkovi, kdy táta se synem poprvé nastoupili ve stejném dresu v jedné kategorii. Mladšímu z nich se v 85. minutě podařilo proměnit kop v naši poslední branku utkání.

SK Liběšice  3 : 0  FK Libochovice (střelci SKL Skokan, Kozel, Hambálek)

Zasloužené vítězství

28.10.2023

Vítězství bylo zasloužené a vydřené. I když jsme se přizpůsobili hře soupeře dokázali jsme vyhrát 3 : 2.V první půlce byli 4 gólový šance ale bohužel neproměněné. Ale důležité body jsou v kapse. Teď už jsme připraveni na jeden z posledních zápasů sezóny.

ČFK Brňany  2 : 3  SK Liběšice (2x Hendrych, Svoboda)

Domácí výhra

21.10.2023

Hra byla v celku vyrovnaná, soupeř měl i velké šance, ale brankář měl dobře postavené tyčky. Naši hráči bojovali a makali. Je potřeba uznat i soupeřovu sílu. O dva góly jsme byli lepší a bereme všechny tři body.

SK Liběšice  2:0  SK SAHARA Vědomice (střelci SKL - Hendrych, Svoboda)

Prohra v Hoštce

14.10.2023

Soupeř byl prostě lepším mužstvem. Našim se nevedla hra jako v minulém zápase. Musíme se z tohoto zápasu poučit a vyvarovat se školáckých chyb. Bylo tam 8 pozitivních věcí, ale soupeř byl zkrátka lepší.

TJ Sokol Hoštka  5 : 2  SK Liběšice (Hendrych, Vlasák)

Výhra nad prvním celkem tabulky

7.10.2023

Po dvou prohrách nás čekal křest ohněm. Přijel zatím suverénní celek z Rovného. Zápas byl od prvních minut rozehraný z obou stran ve vysokém tempu. Hráči Rovného byli na první pohled fotbalovější, ale náš tým to dohnal bojovností a odhodláním. Bohužel jsme inkasovali gól a poločas byl 0 : 1 pro hosty. Do druhého poločasu jsme vstoupili odhodláni něco s výsledkem udělat. Trenér nabádal k trpělivosti a zároveň nutil hráče ještě k většímu fyzickému napadání a pohybu. Hráči dřeli a bojovali a úspěch se dostavil. Po krásné akci srovnal Marek Hendrych a skóre bylo 1 : 1. Náš celek chtěl rozhodnout a povedlo se. Po penaltovém střetu se z penalty prosadil Milan Svoboda a vedli jsme dvacet minut před koncem 2 : 1. S vypětím všech sil a dobrými zákroky našeho brankáře jsme výsledek udrželi a zvítězili. Krásné vítězství po dvou porážkách.

SK Liběšice  2 : 1  TJ Rovné  (střelci SKL - Hendrych, Svoboda)

Prohra z Libotenic

30.9.2023

Bohužel nás přepadla marodka a museli jsme povolat naše mládežníky, ale i tak jsme herně nepropadly. Bohužel jsme zase nedokázali naše šance proměnit, a i když jsme vedli tak jsme prohráli.

SK Libotenice  2 : 1  SK Liběšice (Hendrych)

Domácí prohra

23.9.2023

Smolný zápas pro nás i když jsme se tlačili za úspěchem nedokázali jsme skórovat a soupeř udržel jednogólová náskok a odvezl všechny tři body.

SK Liběšice  2 : 3  TJ Mšené Lázně (střelci SKL - Svoboda, Vlasák)

Výhra na penalty

16.9.2023

Tento zápas byl plný zvratů se šťastným koncem pro náš tým. Nejprve jsme prohrávali 2 : 0, do poločasu jsme, ale dokázali korigovat na 2 : 1.  V druhém poločase náš soupeř překvapil a utekl zase o dvě branky. Náš tým, ale dokázal slepenými góly vyrovnat a utkání rozhodli pokutové kopy, ve kterých jsme byli šťastnější tým.

TJ Černiv  3 : 4 pp  SK Liběšice (2x Pokorný, Nepovím)

Zápas se Straškovem

9.9.2023

Na domácí hřiště přijel tým ze Straškova. Tento tým v minulém utkáni dokázal potrápit zatím suverénní Litoměřice a prohrál jen 1 : 2. Čekali jsme velký boj. Z pohledu diváka mohlo být po patnácti minutách po zápase, náš tým měl pět tutových příležitostí a mohl vést pět nula a nikdo by se nedivil. Bohužel střelcům zvlhnul střelný prach a i muška nebyla přesná. Ke konci poločasu jsme dokázali vstřelit vedoucí branku, ale soupeř do poločasu stačil také vstřelit branku a poločas utkání byl 1 : 1. Po celou dobu utkání byl náš tým lepší, ale branku se nám nedařilo vstřelit. Soupeř měl několik nadějných příležitostí, ale skvěle chytající domácí brankář nedal soupeři šanci. A tak z penalty rozhodl Venca Socher a tři body zůstali doma v Liběšicích.

SK Liběšice  2 : 1  Straškov  (góly SKL - Vlasák, Socher)

Domácí vítězství

2.9.2023

Druhý domácí zápas proti Dobříni. Dobříň je velmi kvalitní tým s dobrou a kvalitní hrou. Soupeř od začátku bojoval a v některých chvílích nás i přehrával. Hned z první naší chyby soupeř trestal a stav 0 : 1. Naši hráči, ale začali bojovat a hra začala být v našich rukách. Dokázali jsme srovnat a bylo vyrovnáno. V zápětí po krásné akci musel hostující brankář v tutové šanci faulovat a soupeř šel do deseti. Převzali jsme otěže zápasu a do poločasu jsme dokázali jít do vedení 2 : 1. Soupeř se ale nevzdával a byla to velká bitva. Až deset minut před koncem jsme vstřelili třetí branku a soupeř se už na nic nezmohl. Vítězství a tři body zůstali v Liběšicích.

SK Liběšice  3 : 1  Dobříň (góly SKL Hendrych, Vlasák, Nepovím)

Zpět do práce

26.8.2023

Hned druhé utkání nás zavedlo do Litoměřic. Tým z Litoměřic s ambicemi na postup nám bohužel nedal žádnou šanci. Hned v úvodu po našich hrubkách a stav 0 : 3 pro Litoměřicko. V tomto zápase jsme tahali od začátku do konce za slabí konec provazu. Nedokázali jsme se dostat do tempa ani do pořádných šancí. Litoměřicko nás přehrálo ve všech směrech. Musíme více pracovat ve všech směrech.

FK Litoměřicko "B"  8 : 1  SK Liběšice (Socher)

Vstup do Okresní soutěže nám vyšel

19.8.2023

V prvním zápase okresního přeboru jsme začali domácím utkáním s nevyzpytatelným soupeřem z Trávčic. Úvod utkání byl z obou stran nervózní a plný nepřesností. Už v desáté minutě jsme, ale dokázali vstřelit branku a ujmout se vedení. Soupeř, ale začal aktivně a přišlo vyrovnání na 1 : 1. Do poločasu jsme se z penalty dokázali ujmout vedení. Soupeř ve druhém poločase dokázal vyrovnat. Náš tým, ale stupňoval aktivitu a v poslední minutě dokázal vstřelit vítěznou branku. První výhra.

SK Liběšice  3 : 2  Travčice                                                                                                                                            (2x Vlasák, Pokorný)

Nová sezóna 2023 / 24

Poslední místo v tabulce a sestup

Ani v posledním zápase se nám nepodařilo zvítězit a se ziskem 16 bodů jsme zůstali na posledním místě v tabulce což znamená sestup. V sezóně 2023/24 budeme hrát okresní přebor Litoměřice. Náš tým bude i nadále makat a snažit se vytvořit stabilní a silný kádr ze svých řad, Start přípravy bude 22. 7. 2023, kdy bude krátké soustředění v našem areálu. Není to pro nás katastrofa, ale je to potřeba vzít jako start do dalších let a doufejme plných úspěchů, protože naše mládež a zkušenosti našich dospělých by v dalších letech mohli znamenat velké úspěchy, ale je to ještě dlouhá cesta po které půjdeme všichni společně z SKL.

Výhra z Velkého Března

27. 5. 2023

Tento zápas nám konečně vyšel střelecky. Herní chyby stále jsou a asi budou, ale koněčně jsme dokázali vstřelit branky. Soupeř byl houževnatý, ale naše obrana si s tím dokázala poradit. Škoda, že branky nepřišli i v jiných utkáních mohlo být vše jinak. Bohužel se zdá, že na devádesátdevět procent budeme příští sezónu hrát Okresní přebor. Vzhledem k tomu, že máme své odchovance ze stran chlapů a dorostu není se čeho bát a budeme se snažit vrátit co nejdříve do krajské souteže.

výsledek :  Velké Březno  2 : 3  SKL (Hambálek, 2x Hendrych Marek)

21. 5. 2023

Herně nám tento zápas nevyšel špatně bohužel neproměňujeme šance a soupeř ano. Musíme se naučit střílet góly. Soupeř nás herně nepřehrál, bohužel měl efektivitu v zakončení a proto jsme nedokázali udrřet krok a prohráli utkání.

výsledek utkání SKL  0 : 4  Svádov- Olšinky

Z Bohušovic bez bodů

13. 5. 2023

První poločas byl náš a vedení dva nula bylo zasloužené. Soupeř neměl nic a nestíhal. Druhý poločas ukázal, že i rozhodčí po fatálních rozhodnutích ovlivní zápas a soupeř otočil výsledek na 3 : 2. Co je horší než výsledek tak fakt, že jsme přišli vlivem dvou červených karet od dva hráče, přinejmenším první červená karta po dvou žlutých je  selháním hlavního rozhodčího. Po faulu na našeho hráče, měla následovat jasná žlutá karta pro soupeře, ale rozhodčí kartu neudělil a po protestech našeho hráče za co chce dávat žluté karty obdržel náš hráč dvě žluté a zároveň červenou. Ten kdo hrál někdy fotbal ví, že toto následovat nemuselo, kdyby rozhodčí udělil žlutou kartu soupeři a tím pádem by nebyli žádné emoce ze strany našeho hráče. Z našeho pohledu ovlivnění ze strany rozhodčího. Doufáme, že se z toho mladý rozhodčí poučí a už takové chyb dělat nebude. Ale opravdu nás mrzí druhá půle, kdy jsme nevyužili naše šance a zápas jsme neurvali v náš prospěch. Hra je dobrá, ale výsledky nepřichází.

Bohušovice  3 : 2  SKL

Pět gólů v naší síti

7. 5. 2023

Tým hostů využil naše chyby a bohužel náš tým se snažil hrát, ale bohužel šance, které si vytvořili jsjme nevyužili. Chtělo by to využívat naše šance a dávat góly.

SKL  0 : 5  Hostovice

Prohra na penalty

29. 4. 2023

Tento zápas jsme si užili až na koncovku. S aktuálně druhým týmem tabulky jsme dokázali držet krok ve všech směrech. Nakonec z toho byla penaltová loterie a soupeř měl více štěstí, ale bod ze hřiště soupeře byl skvělý. Takto bychom se chtěli prezentovat i v dalších zápasech.

Malšovice  2 : 1 na pen.  SKL (Svoboda)

První tým ukázal sílu

22. 4. 2023

První gól sice vstřelil náš tým, ale výhra z toho nebyla. Náš tým v rozmezí od 6 minuty do 21 minuty obdržel po fatálních chybách a darech soupeři pět gólů a bylo po zápase. Sice ve druhém poločase jsme se herně soupeři vyrovnali a i v některých momentech jsme byli lepším týmem, ale byl z toho pouze jeden gól a další prohra.

SKL  2 : 5  Dušníky  (branky domácích - Hendrych, Svoboda)

Z Chlumce bez bodů

15. 4. 2023

Chlumec ukázal svou sílu. Bohužel po našich chybách jsme ve druhém poločase se výsledek zastavil na petigólovém přídělu. Neměli jsme bohužel v tomto zápase žádnou kloudnou šanci, a prohra byla taková jaký je výsledek.

Chlumec  5 : 0  SKL

Prohra se třetím týmem v tabulce

9. 4. 2022

V tomto zápase jme nehráli špatný první poločas a stav 1 : 1, mohl být dobrým vstupem do druhé půle. Bohužel v prvním poločase jsme přišli vlivem zranění o kapitána Nepovíma, který má v jarních kolech velký vliv na naší hru. Hned v úvodu druhé půle  jsme po našem špatném postavení při autovém vhazování inkasovali hloupý gól. A aby toho nebylo málo, při propadlém balónu se sám řítil hráč hostů na naší branku a Jakub Vlasák lehkým potažením a velice ochotným pádem hostujícího útočníka, znamenalo to červenou kartu a přímý volný kop z hranice vápna, který soupeř proměnil. Bohužel v deseti už jsme se nezmohli na žádný odpor a inkasovali jsme ještě dvakrát. Doufáme, že v příštích zápasech se těchto školáckých chyb vyvarujeme.

SK Liběšice  1 : 5 Chuderov  (gól SKL Vlaskák Jakub)

Těsná prohra

25. 3. 2022

Tento zápas jsme prohráli o jeden gól. Bohužel jsme si nedokázali vytvořit žádnou vyloženou šanci a soupeř po naší hrubce jeden gól vstřelil. Nebyli jsme v žádném případě horším týmem. i Když jsme hráli proti čtvrtému týmu nemáme se za co stydět. Musíme jít zápas od zápasu a uvidíme na konci sezony na co to bude stačit. Je potřeba bojovat jeden za druhého.

FK Křešice  1 : 0  SK Liběšice

Výhra za tři body

19. 3. 2023

Počasí se bohužel ne a ne umoudřit proto jsme museli odehrát další mistrovské utkání opětovně na umělém povrchu v Brozanech nad Ohří. Tentokrát se proti nám postavil soupeř z České kamenice. Naši hráči od prvních minut šli za jediným cílem a tím byl zisk tří body. Bylo vidět, že je naše hra lepší a lepší zápas od zápasu. Tento zápas jsme měli plně pod kontrolou. Všichni hráči bojovali tak jak si to trenér přeje. Bylo vidět plno krásných kombinací a hlavně šancí. Bohužel se nám nedařilo naše akce proměnit a vstřelit první gól. Až po dobře rozehrané akci a střele, kterou hostující brankář pouze vyrazil do strany, dorazil hlavou Daniel Skokan a vedli jsme v poločase 1:0. Do poločasu jsme si vytvořili ještě další šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Soupeř měl také akce, ale nebyli to tak nebezpečné situace ze , kterých by mohli vyrovnat. Poločas 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili stále aktivně a chtěli jsme navýšit náš náskok. Šance byli a zase ta koncovka, která nás trápila i v podzimní části. Po pěkném náběhu Šimona Krupičky, který se mohl řítit sám na branku, zatáhla za brzdu hostující hráč. Až po diskuzi mezi hlavním a pomezním rozhodčím byl odpískán přímý volný kop na hranici vápna. Míč si postavil Jakub Vlasák, který tyto situace umí proměnit v gól. A tentokrát se nemýlil, chytrou střelou na stranu brankáře navýšil naše vedení na 2:0. Zbytek utkání byl v našem držení, hostující hráči zahrozili pouze jednou nebezpečnou hlavičkou a konec utkání a pro nás důležité tři body. Musíme jít zápas od zápasu a na konci můžeme teprve hodnotit jak se nám jarní část vydaří. SKL.

SK Liběšice 2 : 0 Česká kamenice (Branky SKL Skokan Daniel, Vlasák Jakub)

Proti Českým Kopistům výhra na penalty

12. 3. 2023

Opět v Brozanech, ale tentokrát jako hosté. Proti Kopistům to byl jiný zápas, hosté na lavičce jednoho náhradníka a náš tým pět a brankář. Šanci dostali i mladí a hlavně již naši dorostenci v čele se zkušenými hráči to byl hned jiný zápas. Od prvních minut bylo jasné, že chceme urvat první jarní body. První poločas byl z obou stran plný nepřesností a chyb. Z jednoho dobrého napadání našich hráčů vytvořili Kopisty chybu a šli jsme do vedení. Dominik Brzák chladnokrevně zakončil stav 0 : 1. Bohužel nám vedení nevydrželo moc dlouho a po nedůslednosti v bránění domácí ze standartní situace vyrovnali. Po další naší chybě šli dokonce do vedení. Poločas 2 : 1. O přestávce v kabině trenér Čermák opakoval trpělivost, důslednost, bojovnost a spolu s kapitánem Nepovímem burcovali tým k lepšímu výkonu. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepším týmem. A dokázali jsme vyrovnat. Tlačili jsme se za třemi body naše aktivita a odhodlání bylo patrné. Bohužel soupeř pouze nakopával a zkoušel brejkové situace. A po jedné takové a špatném vystavení do ofsajdu šli domácí do vedení. Naši hráči, ale viděli, že soupeř ztrácí šťávu a tlačili se za vyrovnáním. To přišlo těsně před koncem, nejprve vytasil důležitý zákrok brankář Tomáš Slanina po brejkové situaci šel úplně sám domácí hráč, ale nedal a po chvíli druhým gólem v utkání vyrovnal Mára Hendrych a poslal utkání na penalty. (nedáš dostaneš) V penaltovém rozstřelu nás podržel brankář a bereme o bod víc. Pro nás cenné vítězství a důkaz, že to půjde.

České Kopisty  3 : 4 p  SK Liběšice (Brzák, 2x Hendrych)

Neúspěšná dohrávka s Roudnicí n/L

4. 3. 2023

Podzimní dohrávka nám na umělém povrchu v Brozanech výsledkově nevyšla. Byla z toho vysoká prohra 0 : 7. Soupeř posílen o hráče prvního mužstva nám nedal šanci a přehrál nás ve všech směrech. Tato prohra, nás ale utvrdila v tom, že je potřeba trpělivě pracovat s týmem. Vybrali jsme si cestu a po ní musíme jít a spolknout i hořké pilulky, Zapracovat mladí bude dlouhá cesta, ale toto je budoucnost. Stavět na vlastních odchovancích je budoucnost Liběšického fotbalu a nejen našeho. Budeme pracovat dál. SKL

Generálka s hořkým koncem

26. 2. 2023

více informací zde

Vysoká prohra ze Svádova

29. 10. 2022

Bohužel se nám stále nedaří vrátit se k naší hře. Hráči kupí jednu chybu za druhou. Musíme se zamyslet každý nad sebou co může udělat lépe a více. Toto utkání po poločase 2 : 1 pro soupeře nenasvědčovalo žádnému debaklu. Naši hráči první poločas hráli minimálně vyrovnanou partii. Bohužel ve druhém poločase jsme propadli a naše hra se úplně rozpadla. Přišla i červená karta a náš zmar pokračuje. Musíme přidat SKL.

výsledek utkání:  TJ Svádov  6 : 1  SK Liběšice (Vlasák)

Těsná prohra z Hostovic

15. 10. 2022

Liběšice nezvládli utkání na specifickém hřišti v Hostovicích a prohráli

výsledek utkání :  Hostovice  3 : 2  SK Liběšice (Pokorný, Mikina)

Remíza proti aktuálně prvnímu týmu tabulky

8. 10. 2022

výsledek utkání :  SK Liběšice 2 : 3p  FK Malšovice                                                                                                                              (Mikina, Vlasák)

Z Dušníků bez bodu

2. 10. 2022

Na půdě Dušníků podali zlepšený výkon, ale na jeden z vedoucích celků tabulky to nestačilo a utkání skončilo prohrou

výsledek utkání :  Dušníky  4 : 2  SK Liběšice (Pokorný, Kozel)

Těsná domácí prohra

28. 9. 2022

výsledek utkání :  SK Liběšice  1 : 2  České Kopisty                                                                                                                     (Blažíček)

Bez bodů a bez gólů

25. 9. 2022

Týmu se nedaří. Musíme více makat na trénincích a hlavně hrát hru, kterou ordinuje náš trenér Čermák. Soupeři jsou prostě lepší.

výsledek utkání :  SK Liběšice  0 : 5  TJ Chlumec

Z Chuderova bez bodů

17. 9. 2022   Přijeli jsme do Chuderova aktuálně vedoucího týmu tabulky. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a dařilo se nám hrát naší hru. Brankami Mikiny a Vlasáka se nám podařilo odskočit soupeři od dvě branky. Bohužel jsme před poločasem inkasovali kontaktní branku na 1 : 2. Do druhého poločasu jsme bohužel nastoupili ve špatném tempu a nic se nám nedařilo. Soupeř ve druhé půli byl lepším týmem a vyrovnal utkání. A v devadesáté minutě utkání jsme inkasovali na 3 : 2 a utkání jsme prohráli. Je důležité se z prohry poučit a vyvarovat se chyb. Tým se sestavuje a má na čem stavět, ale musí se pracovat dále.

výsledek utkání : Chuderova 3 : 2 SK Liběšice (Mikina, Vlasák)

Druhý domácí zápas a druhá remíza

11. 9. 2022   Tentokrát jsme hráli domácí zápas proti silnému soupeři z Dobkovic. Byl to zápas plný nepřesností, ale i šancí a střel. První poločas vyzněl lépe pro soupeře hostů, kteří vedli 0 : 1. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a snažili jsme se o vyrovnání, které se také dostavilo. Velice dobře kopnutý roh Pokorného a hlavičkující Vlasák znamenalo vyrovnání  1 : 1. Ale po pár minutách jsme hned inkasovali gól na 1 : 2, ale opět jsme dokázali odpovědět, krásnou střelou z poza vápna  k tyči vyrovnal kapitán Mikina. Ale i potřetí v utkání vedl soupeř. Naši borci stupňovali tlak v závěru utkání, ale nemohli jsme se prosadit. Až vlítnul do vápna aktivně hrající Vlasák a byl faulován. Rozhodčí neváhá a ihned ukazuje na puntík, je to penalta. Míč si staví Mikina a nekompromisně vyrovnává na 3 : 3. Ke konci utkání jsme aktivnější a ve velké šanci selhává aktivní Hendrych, kdy sám na brankaře nedal a utkání končí remízou. Opět nás čekají penalty. Jednu penaltu chytá dnes výborně chytající Slanina (Malaga) a naši střelci se ani jednou nemýlí a je z toho bod navíc.

výsledek utkání : SK Liběšice 4 : 3 na pen. SK Dobkovice                                                                                                                                        ( 2x Mikina, Vlasák)

Domácí zápas s bodem

4. 9. 2022   První domácí zápas skončil prohrou v penaltovém rozstřelu. První poločas přinesl dvě branky, ale byl plný nepřesností na obou stranách. Druhý poločas přinesl několik gólových situací na obou stranách a také vedoucí gól Tomáše Mikiny. Bohužel v nastavení náš tým hubené vedení neudžel a byl z toho vyrovnávací gól hostů. Utkání rozhodl penaltový rozstřel a soupeř byl šťastnějším týmem a odvezl si bod navíc.

Výsledek utkání   SK Liběšice (1x vlstní, 1x Mikina) 2 : 3p FK Křešice

Úvodní zapas nové sezóny bez bodů

27. 8. 2022   Dospělí nastoupili v České Kamenice, vzhledem k absenci sedmi hráčů kádru v improvizované sestavě. Začátek utkání přinesl několik příležitostí našeho týmu, včetně dvou gólových situací, které se nepodařilo proměnit. Soupeř našich nekvalitu v zakončení následně potrestal gólem a převzal otěže utkání. Do kabin se šlo o poločas za stavu 3:0 pro domácí.

Druhá půle začala zbytečným vyloučením Kozla a Liběšice dohrávali v deseti hráčích. Přesto šel výkon našeho týmu nahoru a dokázali jsme soupeře zatlačit a držet více balón na svých kopačkách než v prvním poločase. Soupeř ještě dvakrát využil otevřené obrany našeho týmu a Liběšicím se povedlo pouze zkorigovat výsledek na konečných 5:1. Pozitivem je výkon dorostenců v našem dresu a snaha našeho týmu hrát i v početní nevýhodě. SKL

výsledek utkání : Česká kamenice 5 : 1 SK Liběšice (Mikina)

"Nová sezóna 2022/23"

První jarní zápas bez bodů

Vstup do jarní části nám bodově nevyšel. Zápas se odehrál 12.3. 2022 od 14.00 v Brozanech na UMT. Začátek zápasu nám utekl, po sedmi minutách jsme prohrávali 0 : 2 a bohužel jsme do poločasu ještě jednou inkasovali, poločasový výsledek 0 : 3. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a bylo nás plné hřiště. Ale dokázali jsme pouze snížit na konečných 1 : 3. Nutno podotknout, že jsme měli absence v sestavě, v níž bylo celkem deset našich odchovanců, což je v této době unikát. Budeme bojovat dál. Máme svou cestu, po které chceme jít. Příště vyjíždíme do Dobroměřic a čeká nás velmi těžký zápas. SKL

Tabulka podzimní části I. A třídy 2021/22

Tento zápas nám herně nevyšel. Prohrávali jsme 0 : 2 a týmu začátky nevychází. Sice jsme dokázali srovnat skóre a snažili se o body, ale bohužel po naší chybě v závěru utkání, jsme odjeli bez bodů. Musíme, ale pochválit jednání hráčů soupeře velmi slušný tým což je po delší době super zpráva. Z proher se musíme poučit a zabrat. V...

Na tento zápas jsme se všichni těšili. Bohužel se z něj stala přestřelka se špatným koncem pro nás. Začátek nám vyšel snově, hned z první akce jsme udeřili a otevřeli skóre utkání. Bohužel musíme přiznat, že soupeř byl nad naše síly. Skvěle kombinovali a drželi míč. Každý hráč měl velmi dobrou techniku, a věděl co má dělat. Bohužel...

Tento zápas jsme věděli, že bude velmi těžký, a také se tak stalo (horká půda). Naši hráči brzy prohrávali 2 : 0, a soupeř i s přispěním ne moc dobrého výkonu ze strany sudích, se tlačil za dalšími góly. Ale to by nebyl tým SKL, že by si s tímto nepříznivým výsledkem nedokázal poradit. Po slepených gólech jme srovnali...

Toto utkání se nedá ani pořádně hodnotit. Soupeř ze Střekova nemá v této soutěži co dělat. Můžou být rádi, že naši borci neproměnili všechny šance a neodvezli si dvacetigólový výprask, takto utkání skončilo pouze 8:1. I takto je výsledek na tuto soutěž velice gólový, Soupeř vůbec nestíhal jak fyzicky tak vůbec herně. Darovaný gól ze standartky naší...

V uplynulou sobotu odehrál náš Atým svůj další zápas na půdě Šluknova. Dálka to je, ale pro domácí jsou venkovní zápasy mnohem horší, takovéto dálky jezdí za každým soupeřem, mimo Rumburka. Svého času chtěli "přestoupit" do Libereckého kraje, bohužel se jim to nepovedlo. Sestava až na malé změny stejná, opět se mění některé posty např. Tafat na...

V neděli jsme se střetli s týmem, který byl na tom velmi podobně bodově jako my. A byl to strhující zápas. Ten, kdo na zápase byl, musel být nadšený. Byla to "ÓDA PRO FOTBAL." Toto jsou zápasy, které musí mít každý fanoušek rád, pro tyto zápasy hrajeme fotbal. Nejprve jsme prohrávali, ale pak jsme zápas neuvěřitelně otočili. Začátek zápasu byl...

Začátek sezóny jak se patří. První utkání I. A třídy a hned velice těžký soupeř z Dobroměřic. Kvalita našeho soupeře byla během utkání vidět. Naše mužstvo velice brzy udeřilo a do poločasu ještě dvakrát. V poločase jsme vedli tři nula. Druhý poločas vyšel lépe soupeři, ale ten již nestačil utkání dotáhnout, pouze zdramatizovat. Konečný výsledek 3...