15.6. 2019 ... to je datum, na které se u nás jen tak nezapomene...naše "A" mužstvo dospělých postoupilo do I.A třídy ... oslavy byly bujaré :-) … a my tímto našim borcům gratulujeme a děkujeme za jejich píli, že dělají dobré jméno našemu klubu a mají stále chuť ukázat, co v nich je … největší díky patří trenérovi,...

A-tým zvítězil po osmé v řadě, když dokázal zvítězit na hřišti Rovného. Naše mužstvo prohrávalo po sporné penaltě v poločase 0:1. V druhé půli ale dvakrát udeřilo a z Rovného si odvezlo důležité 3 body.

A-tým přívítal jako vedoucí celek soutěže druhý tým tabulky FK Duchcov a zápas to byl povedený. Náš tým nastřelil několikrát brankovou konstrukci a další šance zahodil. Hosté zahrozili v úvodu utkání a poté až v samém závěru, kdy tutovku spálil hostující kapitán. Jediným úspěšným střelcem byl domací Kuba Vlasák a zápas skončil 1:0 pro domácí!

A-tým nad nováčkem soutěže, kterému se prozatím velmi daří, zvítezil 3:0 po rychlých gólech vstřelených v úvodu utkání.

Potvrdilo se , že sedmé kolo šesti bodové mančafty mají svou kvalitu je to otázka losu. Černčice mají svou kvalitu, museli jsme v druhé polovině zápasu přidat. Vítězství si moc ceníme.

Tento zápas byl od prvních minut boj nic než boj. Šťastné vítězství a náš tlak v závěru přinesl šťastný gól.

Souhrn 3.kola

09.09.2018

Slovy trenéra - Tento zápas se dá zhodnotit pouze jednou větou:

Souhrn 1. kola

31.08.2018

" K fotbalu, co chceme hrát, jsme se přiblížili. Jsou tam mouchy, které odstraníme. V prvním kole byla skvělá šíře kádru a vítězství venku se cení. Litoměřičtí nehráli odevzdaně, celý zápas byli ve hře. Některé týmy zde dle mého ztratí body."