Co se u nás děje

 Proběhla Liběšická Olympiáda

O zářijovém víkendu proběhla Liběšická olympiáda. Již tradiční soutěžení v několika disciplínách. Děti i jejich rodiče si užili krásného počasí, soutěží i občerstvení. 

Podívejte se na fotogalerii z olympiády zde


Hledáme trenéry do mládeže SKL

SK Liběšice hledají trenéry mládeže. Do kategorie přípravek a žáků hledáme právě tebe. Máš chuť trénovat fotbalovou mládež a chceš se zlepšovat a stát se trenérským mistrem? Přijď mezi nás. Nehrál jsi fotbal nevadí vše tě naučíme, zaučíme. Školení a licence není žádný problém. Rozšiř náš trenérský tým a přijď mezi nás.

Přijď osobně nebo zavolej. Předseda SK Liběšice Božík Jiří tel. 777 694 590.


Proběhlo fotbalové soustředění mládeže

Ve dnech 27. září až 1. října proběhlo každoroční fotbalové soustředění mládeže SK Liběšice v Heřmanicích v Podještědí. Soustředění se zúčastnilo 36 hráčů a hráček, a s nimi šest trenérů. Na soustředění byli tři kategorie mládeže SKL. Starší přípravka, starší žáci a dorostenci, v každé kategorii bylo 12 hráčů a dva trenéři. Každý den probíhaly dvě tréninkové dávky, ranní a odpolední. Po večeři se promítal film o fotbalové tématice a nebo probíhal rozbor a schéma tréninků a Liběšické koncepce. Jako každý rok bylo o nás dobře postaráno ze strany pana Kobryna. Měli jsme k dispozici travnatou plochu a hřiště s umělým povrchem. 

fotogalerie zde


Další ročník Liběšické Olympiády se blíží

Již tento víkend 17. 9. 2023 od 15h na fotbalovém hřišti v Liběšicích se uskuteční další ročník Liběšické Olympiády. Ve spolupráci s obcí Liběšice a fotbalovým klubem bude mládež soutěžit v několika disciplínách. Budou to hod oštěpem, sprint, vytrvalostní běh, skok do dálky, skok do výšky, vrh koulí a střelba z luku. 

Mládež bude rozdělena do několika kategorií a v těchto svedou olympijské souboje. 

Přijďte se stát na jeden den olympionikem a získat medaile a ceny, nebo jen tak si zasoutěžit a strávit příjemné odpoledne. Těšíme se na vás.  SKL.SK Liběšice podpoří BigMat v oblasti mládeže

BigMat sponzoruje 33 fotbalových klubů v kategorii U18-U19 po celé České republice. 

 Děkujeme Vám za projevený zájem o mezinárodní sponzorskou akci BigMat ProSport. Od příští sezóny bude mít 33 klubů vybavení jako profesionálové. Budete to právě vy, kdo se stane členem #BigMatSportingClub? Zjistěte, kdo byl vybrán!

Takto to vše začalo, soutěž o dresy BigMat přes internet. I náš tým zkusil tuto akci a přihlásil se. Byli jsme vybráni mezi 33 týmy a už se nám dresy připravují. Moc děkujeme BigMatu. V září nám budou dresy předány. Naši dorostenci budou v I. A třídě Ústeckého kraje hrát v nových dresech. Více takovéto podpory v oblasti mládeže, protože vidíme, že mnoho klubů má existenční problémy, a proto je podpora v oblasti mládeže velmi důležitá pro všechny týmy. Vážíme si každé pomoci pro naši mládež, protože mládež je pro každý klub budoucnost. 

Seznam vybraných klubu včetně toho našeho najdete zdeStarší žáci a dorostenci SKL zvedli pohár a proběhla i rozlučka

V sobotu 17.6.2023 konec soutěží v okresních soutěžích mládeže na Litoměřicku byl pro naše dva týmy úspěšný. Starší žáci a dorostenci ve svých kategoriích zvítězili a mohli zvednout pohár pro nejlepší tým v okrese. Byl to historický úspěch pro náš klub. V současné době je to pro nás všechny, kteří makají nebo nějak pomáhají v našem klubu SKL, ta největší možná odměna. Je vidět, že náš koncept, který máme v klubu vytvořen funguje. 

Po předání poháru a krátkých oslavách proběhlo předání pohárků ve všech mládežnických kategoriích SKL pro nejlepšího střelce, nejlepšího hráče a největší progres. Toto je tradice SKL jak motivovat naše mládežnické týmy. 

Po předání pohárků pro nejlepší mládežníky proběhlo pasování hráčů do nových týmů. Je to naše tradice, kdy speciální historickou kopačkou pasujeme hráče, kteří přecházejí do dalších týmů vzhledem k jejich věku. Pasování probíhá nakopnutím speciální nohou s historickou kopačkou a provádí to samozřejmě trenéři hráčů, které dosud vedli. 

Po tomto všem proběhla samozřejmě i rozlučka, ale tentokrát všech týmů včetně dospělých. Stoly praskaly pod tíhou dobrot a i pití bylo k dispozici. Každý z rodičů přispěl nějakou to pochutinou pro naší mládež a toho si vážíme. Proběhl fotbálek, při kterém se zapojili i rodiče a všichni kdo si přišli užít krásné odpoledne.

Nyní nás čeká menší pauza a pak zase do práce SKL. 

fotogalerie zde


Největším úspěchem liběšického fotbalu v letošní sezóně je vítězství starších žáků v okrese Litoměřice, kteří zvedli nad hlavu pohár pro přeborníky okresu ! Chlapci vyhráli 24 z 26 utkání a nastříleli úctyhodných 157 gólů a inkasovali pouhých 12 branek, nejlepším střelcem týmu je Marek Efler s 61 góly, Jakub Hambálek nastřílel 33 gólů a Maksim ...

Dětský den, to je svátek všech dětí a každoročně se koná v naší malebné vesničce v Liběšicích na fotbalovém hřišti v areálu SK Liběšice. Akci pořádá obec Liběšice ve spolupráci s SK Liběšice, SDH Liběšice a myslivci z Liběšic. Děti se tentokrát mohly těšit na různé zábavné soutěže, ale i na bublinkový a balónkový workshop, skákací hrad,...

I letos budeme pořádat letní příměstský tábor pro všechny děti z Liběšic a okolí, abychom rodičům alespoň trochu pomohli o prázdninách vyřešit problém kam s dětmi. Bude to týden plný sportu, her, tvoření a výletů. Tak neváhejte, protože počet míst je omezený. Už se těšíme.

Od čtvrtka 10.3.2022 probíhá v našem areálu údržba hřiště. Jako každý rok musíme připravit hrací plochu na velký nápor zápasů a tréninků našich mužstev. Pro hřiště se jedná o velkou zátěž, a proto probíhá příprava terénu rekultivací. Dále se dosypal písek pro udržení vlhkosti a měkkosti terénu. Dosypalo se travní semeno a rozsypalo se hnojivo....

Opět vyhlašujeme "BĚŽECKOU SOUTĚŽ SKL" všech mládežnických hráčů a mládežnických týmů SK Liběšice. Makej za svůj tým a také sám za sebe a vyhraj klubové ceny.

V sobotu 5.3.2022 od 15 hodin čeká náš A tým generálka na soutěž v I.A třídě. Ve Slaném se utkáme proti tamnímu B týmu hrajícímu I.B třídu Středočeského kraje.

V sobotu 26. února 2022 jsme opět po dvouleté pauze mohli ve spolupráci s obcí Liběšice, která zajistila finanční prostředky na ceny pro vítěze, uskutečnit tradiční turnaj ve stolním tenise. V místním kulturním domě, na třech pingpongových stolech, po desáté hodině ranní vypukly bitvy. Tentokrát jsme měli dvě kategorie mládeže, kategorii žen a...

11. ledna je den kdy v SKL oficiálně začíná zimní příprava na jarní zápasy všech kategorií. Naše týmy se budou připravovat na umělém povrchu v Brozanech každé úterý a čtvrtek. Možnost přípravy budou mít všechny kategorie. Na prvním tréninku se můžeme těšit na A tým, dorost a starší žáky. Všichni věříme v dobrou kvalitní přípravu, abychom byli...

V neděli 9. ledna 2022 v Lovosické sportovní hale se naši starší žáci SKL zúčastnili turnaje o pohár předsedy OFS Litoměřice. Jedná se o tradiční akci předsedy OFS Jana Novotného. Je to perfektně organizovaný turnaj, který bohužel v loňském roce byl z důvodu Covidu zrušen. Proto jsme rádi, že tento turnaj v letošním roce mohl být. Turnaje se...

V období od 24. září až 28. září se naše mládež zúčastnila fotbalového soustředění v Heřmanicích. Celkem jelo 39 natěšených borců a osm trenérů SKL. Kategorie byli mladší a starší přípravka, starší žáci a dorost. V krásném prostředí jsme měli k dispozici fotbalová hřiště s travnatým povrchem a i s umělým povrchem. Po náročném dnu bodla klukům i...

PINGPONGOVÝ TURNAJ V LIBĚŠICÍCH 9.2. 2019

Tak máme za sebou první ročník znovu obnovené tradice turnaje ve stolním tenise pořádaný obcí Liběšice za spolupráce SK Liběšice.

Až do samotné soboty jsme netušili, jestli vůbec, a když tak v jakém počtu, hráči pingpongu dorazí.

O to příjemnější pak byla možnost ve čtyřech kategoriích zapsat do turnaje celkem 44 zájemců o tento sport. Něžné pohlaví zastupovalo 5 stolnotenistek, v mužské kategorii se do bojů o vítězný pohár přihlásilo 20 borců a součet dvou dětských kategorií dal neskutečnou cifru 19 závodníků.

Turnaj se odehrál v, pro tento účel upravených, prostorech sálu kulturního domu v Liběšicích, kde se celkem za sobotní 6. ti hodinové odpoledne sehrálo na třech stolech 102 zápasů na dvě vítězné sady do 11 bodů a rozdali se 4 sady pohárů, diplomů a mnoho sladkých odměn.

Za organizátorskou dvojici Vláďu Eflera a Jirku Božíka chceme poděkovat především Obci Liběšice za uvolněné a perfektně osvícené prostory pro konání turnaje a za štědrý sponzoring, dále všem zapisovatelům z řad rodičů a v neposlední řadě všem zúčastněným a fanouškům.

Věříme, že se tento turnaj zalíbil a vydařil, a v příštím roce se zde opět v hojném počtu sejdeme.

SKL Pomáhal uklidit Česko

SK Liběšice opět pomohl přírodě od nepořádku a počasí nám k tomu přálo. Bohužel díky žalostně nízké účasti jsme stihli uklidit pouze obec Liběšice a její okolí. Do budoucna bychom byli rádi, kdyby se zapojili i ostatní občané Liběšicka a své vesničky si uklidili. 

Takže jarní úklid = 28 účastníků, 25 pytlů odpadků (cca 300kg), opět Vládly PET lahve a plechovky

Na závěr jsme si zablbli na hřišti, opekli jsme buřtíky a poklábosili. Všem zúčastněným moc děkujeme za pomoc, hlavně dětem, kteří by mohli toto krásné odpoledne trávit raději na hřišti, ale dali přednost úklidu a tím řekli, že jim příroda kolem sebe není lhostejná.

SKL ve spolupráci s FAČR a OFS Litoměřice pořádá fotbalový nábor 

"Květen měsíc náborů"

Akce se koná 30. 5. 2019 od 9:00 na fotbalovém hřišti přijďte se podívat se svými dětmi a vyzkoušet si tuto krásnou hru zvanou FOTBAL. 


 SOUSTŘEDĚNÍ MUŽSTVA DOSPĚLÝCH

V průběhu minulého týdne absolvoval náš A-tým kondiční soustředění před startem jarní části sezóny. A-tým doplněný o Tomáše "Boba" Budku, který vyrazil již na své 18. soustředění, odtrénoval během čtyř dnů sedm tréninkových jednotek. Ubytování a podmínky pro trénování poskytl Penzion Česká hospoda Heřmanice v Podještědí, kterému za poskytnutý komfort patří poděkování. 


Turnaj předsedy OFS starších přípravek v Lovosicích

3. 2. 2019

Je to u nás už asi jakýsi folklór v neproměňování penalt, ale i tentokrát nás to připravilo o lepší umístnění.
V naší skupině jsme nejdřív nastoupili proti domácím klukům z Lovosic a vesměs celý zapas trávili na jejich polovině a počítali neproměněné gólové šance.
Jenže fotbal se hraje na góly a tak po bezbrankovém konci utkání následovali penalty a tam také, na rozdíl od Lovosic, ani jeden náš borec neproměnil.
Druhý náš zápas ve skupině byl proti favorizovanému týmu Roudnice posílený Tadeášem N. a ten po vyrovnaném boji skončil taktéž bez branek a penaltový rozstřel dopadl opět lépe pro soupeře.
V tu chvíli jsme přišli o možnost postoupit do semifinále a po dalších dvou vítězných utkání brali celkové 5. místo.
Ač to dle konečného výsledku nevypadá, kluci odehráli parádní zápasy a náš Jakub Hambálek byl oceněn nejlepším hráčem turnaje a mít o chloupek víc toho "střeleckého štěstíčka" mohlo vše skončit úplně jinak. Borci děkujeme!!!

Plán přípravy "A" týmu

7.1.2019

Začala příprava na těžké jaro v I.B. třídě našeho "A" týmu. Nejprve každý hráč dostal od trenéra Marka Čermáka individuální plán, který začíná 7.1. - 25.1.2019, převážně se jedná o naběhání kilometrů!!!

Od 30.1.2019 začínáme na umělém povrchu a to dvakrát týdně.

16.2. a 17.2.2019 na ovále v Lovosicích čeká chlapy zátěžový test včetně Cooperova testu, který zjistí jak na tom jsou a kde přidat.

Od 27.2. - 3.3.2019 odjíždějí na soustředění, kde sehrají jedno přípravné utkání, soupeř bude upřesněn.

Po příjezdu nás čekají dva přípravné zápasy a to 9.3. a 16.3.2019, soupeř bude upřesněn.

Start sezóny začíná 24.3.2019 od 15:00 na domácí půdě, postavíme se nepříjemnému soupeři a to Litoměřicku "C".

Všichni věříme, že se na konci budeme radovat. SKL.

Začala příprava mládežnických týmů na jarní boje

Také naše mládežnické týmy začaly své přípravy na jarní sezónu.

Všechny kategorie trénují v místní tělocvičně ZŠ Liběšice. Tvrdě dřou a nabírají fyzickou zdatnost, která nám na podzim chyběla.

Starší žáci se představí tento víkend 12.1.2019 na turnaji o pohár předsedy OFS v Lovosicích. Bude to velmi kvalitní turnaj, kde se představí kvalitní soupeři. Tým vedený Jardou Řehákem a Jardou Fejfarem se pokusí v takto kvalitním turnaji uspět. Přijeďte naše borce podpořit.

Mladší přípravka, starší přípravka a mladší žáci makají v tělocvičně.

Mladší žáci se představí na turnaji v Kamenickém Šenově 9.3.2019.

Mládež začíná víkendem 23.3.2019 PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT SKL

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2018/19

A-TÝM po třinácti odehraných kolech přezimuje na prvním místě tabulky I.B třídy skupiny B Ústeckého kraje. Mužstvo vedené Markem Čermákem dokázalo z třinácti zápasů jedenáckrát zvítězit, jednou remizovalo a jen jednou poznalo hořkost porážky. Domací fanoušky "A" ani jednou nezklamalo a na domácím hřišti dokázalo vyhrát všechny své zápasy. Po první polovině soutěže má na svém kontě 34 bodů, kdy historickým maximem SK Liběšice je sezóna 2016/17, po jejímž konci jsme měli na kontě 48 bodů a skončili jsme na 5.místě tabulky. Na podzim jsme inkasovali 15 gólů a šeskrát dokázali udržet čisté konto. 36 gólů jsme naopak vsítili, nejvíc gólu "A" vsítili: Tomáš Mikina 11, Patrik Kubeš 7 a Jakub Vlasák také 7 gólů. První zápas na jaře odehraje A-tým na domácím hřišti 24. března proti FK Litoměřicko "C".

B-TÝM se v Liběšicích po roční pauze znovu obnovil a ve IV. třídě sk. A se po podzimu nachází na 3.místě s 20 body. Nutno podotknout, že naše béčko má odehráno o dva zápasy méně než vedoucí tým tabulky Slavoj Sulejovice, na který ztrácí šest bodů. Nejlepším střelcem B-týmu je s 5 góly Đavid Forgač, Jára Toufar se trefil 4x. Jaro zahájí béčko v Sulejovicích 24.března.

Starší žáci se pro letošní sézonu spojili s nedalekými Polepy a tvoří tak spojené mužstvo, které vede s kolegy hlavní trenér Jarek Řehák. Po podzimu se nachází v okresním přeboru starších žáků na pěkném 4. místě tabulky s 26 body. Nejlepším střelcem týmu je jeho kapitán Sláva Poljakov, který nastřílel 11 gólů, Venca Černý jich vsítil 8. Starší žáci začnou jarní část první dubnový víkend v Hoštce.

Mladší žáci, které trénuje Jiří Božík, se v okresním přeboru mladších žáků nachází na 8. místě tabulky. Na kontě mají 23 bodů, 73 gólů vstřelili a 38 jich inkasovali. Nejlepším střelcem týmu je kapitán Hrozek Filip, který skóroval 17x, Adam Božík se trefil 13x a Matej Rajman 11x. Své první jarní utkání odehrají mladší žáci 24.března.

Dařilo se i oběma přípravkám. V jejich kategorii se ale tabulky nevedou. Ovšem starší přípravka vedená Vláďou Eflerem z jedenácti odehraných zápasů deset vyhrála a skóre 187:24 mluví za vše, nejvíce se na skóre přičinil Jakub Hambálek. Mladší přípravka vedená Marcelem Šustrem z osmi zápasů čtyři vyhrála, dvakrát remizovala a dvakrát prohrála, nejlepší střelec Daniel Škorpil.

Těšíme se na Vás na jaře 2019! 🙂 Máte-li nějaké nápady, výtky či rady jak pro Vás fanoušky vylepšit zážitek z fotbalu v Liběšicích, neváhejte se s námi o tyto nápady podělit. 🙂 SKL!