Pingpongový turnaj SKL 2022

26.02.2022

PINGPONGOVÝ TURNAJ SKL

V sobotu 26. února 2022 jsme opět po dvouleté pauze mohli ve spolupráci s obcí Liběšice, která zajistila finanční prostředky na ceny pro vítěze, uskutečnit tradiční turnaj ve stolním tenise. V místním kulturním domě, na třech pingpongových stolech, po desáté hodině ranní vypukly bitvy. Tentokrát jsme měli dvě kategorie mládeže,  kategorii žen a  kategorii mužů. V kategorii žen byly přihlášeny pouze dvě dámy, které si to rozdaly hned na úvod celého turnaje a ze souboje vyšla vítězně Stáňa Kroupová. V nejmladší kategorii se v některých zápasech hrály už celkem vyrovnané souboje. Ale někteří mládežníci hráli ping-pong poprvé a tak si mohli  vyzkoušet, jak těžké je trefit malý míček malou pálkou. Vítěz této kategorie byl Péťa Holub, který porazil všechny hráče, což bylo celkem 14 soupeřů. Ve starší kategorii mládeže bylo celkem 12 borců. Zde se hráli už velice krásné a dlouhé výměny. Vítězem této kategorie byl Péťa Honzajk. Všichni vítězové mládeže jsou také členi našeho klubu SK Liběšice a jsme na ně patřičně hrdí. V kategorii mužů jsme hráče rozdělili do dvou skupin. V každé skupině bylo celkem 8 borců. Ze skupin postoupili vždy 2 borci, kteří si to rozdali o postup do finále. Finále mužů bylo čistě rodinné. Táta se synem - Hanyšovi - si to rozdali v krásném finále. Tentokrát zvítězila zkušenost a tatínek dal lekci synovi a stal se celkovým vítězem kategorie mužů. Vítěz Vlasta Hanyš.

Z každé kategorie byli oceněny první tři medailí, diplomem, hodnotnou cenou a vítěz dostal ještě pohár. Ale i ostatní mládežníci dostali malou sladkost a z nejmladší kategorie dostali všichni medaile. U dospělých všichni dostali zážitek z krásného dne plného sportu. Děkujeme všem zúčastněným za velmi povedené zápasy, plné krásných výměn. A ještě velké díky patří organizátorům z řad SKL - Vláďovi Eflerovi a Jirkovi Božíkovi, díky chlapi.