Turnaj o pohár předsedy OFS Litoměřice starších žáků 2022

09.01.2022

         V neděli 9. ledna 2022 v Lovosické sportovní hale se naši starší žáci SKL zúčastnili turnaje o pohár předsedy OFS Litoměřice. Jedná se o tradiční akci předsedy OFS Jana Novotného. Je to perfektně organizovaný turnaj, který bohužel v loňském roce byl z důvodu Covidu zrušen. Proto jsme rádi, že tento turnaj v letošním roce mohl být. Turnaje se tradičně účastní týmy z okresu Litoměřic, hrající krajskou nebo okresní soutěž. 

          Tento rok se turnaje zúčastnili tyto týmy : ASK Lovosice, TJ Dobříň, Vchýnice/Sulejovice, FK Čížkovice, Dynamo Podlusky, Sokol Brozany, TJ Sokol Pokratice-Litoměřice a náš tým SK Liběšice

         Náš tým byl nalosován do skupiny s celky Brozan, Lovosic a Vchynic/Sulejovic. První zápas jasná výhra 4 : 0 proti celku z Brozan. Druhý zápas nás čekaly těžké Lovosice, po velkém boji a dávce štěstí výhra 1 : 0. Poslední zápas ve skupině proti Vchýnicím/Sulejovicím a těsná výhra 1 : 0, znamenala postup do semifinále. 

         V semifinále nás čekal soupeř z Pokratic. Po vyrovnané hře jsme dokázali urvat vítězství 2 : 1 a postup do finále. Finále byla velká odměna pro naše skvěle hrající a bojující hráče z SKL.

          Ve finále nás čekal soupeř ze skupiny a to Lovosice. Těžký soupeř hrající krajskou soutěž. Byl to boj o každý míč. Stálo při nás fotbalové štěstí, ale zároveň naši hráči hráli výborně a šli vítězství naproti. Výsledek utkání 1 : 1 a šlo se na penalty. V naší brance stál skvěle chytající brankář SKL Tomáš Benda a byl připraven vychytat vítězství. A tak se také stalo, hráči Lovosic dvakrát nedali a borci z SKL se mýlili pouze jedenkrát. Vítězství je naše. Ještě za zmínku stojí ocenění Marka Eflera jako hráče turnaje. Velké poděkování patří trenérské dvojici Efler - Hambálek, kteří dokázali naordinovat vítěznou strategii, skvělá práce trenéři.

Rok 2022 pro starší žáky SKL začal nadmíru úspěšně. Jen talk dál borci. Hodně fotbalových úspěchů v tomto roce. SKL