Rekapitulace sezóny 2021/22

08.07.2022

REKAPITULACE SEZÓNY 2021/22

           Největším úspěchem liběšického fotbalu v letošní sezóně je vítězství starších žáků v okrese Litoměřice, kteří zvedli nad hlavu pohár pro přeborníky okresu ! Chlapci vyhráli 24 z 26 utkání a nastříleli úctyhodných 157 gólů a inkasovali pouhých 12 branek, nejlepším střelcem týmu je Marek Efler s 61 góly, Jakub Hambálek nastřílel 33 gólů a Maksim Havrylko 24 branek. Gratulujeme všem hráčům a trenérům (Efler, Hambálek, Krupička), kteří se podíleli na tomto mimořádném úspěchu.

          A-tým dal na jaře možnost svým odchovancům a v soutěži jakou je I. A třída jako jediné mužstvo nasazovalo do zápasů až na výjimku na pozici gólmana místní hráče či zde odchované. Ve výsledku to znamenalo 10. místo tabulky. Což v takto nabité krajské soutěži je úspěch. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Mikina s 30 góly, Jakub Vlasák se postaral o 11 gólů, dalšími střelci jsou ještě z podzimní části sezóny Michal Held, David Novák a Dominik Novotný se 4 góly. 

          Béčko ukončilo sezónu na 8. místě tabulky III.třídy sk. B. Nejlepším střelcem je Marek Hendrych s 8 góly, Jiří Pokorný a Jakub Hambálek vstřelili každý 7 gólů

          Dorost odehrál povedenou sezónu a skončil na pěkném 4. místě v tabulce. Nejlepším střelcem týmu je Šimon Krupička s 31 góly, který se zároveň stal i nejlepším střelcem soutěže! Gratulujeme. Tomáš Korba vstřelil 11 gólů a a Leoš Trávníček 6 gólů. 

         Do bojů se v liběšickém dresu zapojili i hráči starší přípravky, mladší přípravky a nejmladší mini-přípravky. V těchto kategoriích se tabulky nevedou, úspěchem pro Liběšice je široko daleko největší mládežnická základna, která je příslibem do budoucnosti. 

Děkujeme hráčům, trenérům za reprezentaci žluto-modrých barev a Díky fanouškům a rodičům za přízeň a podporu. Těšíme se na Vás v další sezóně. Jsme SKL!!!!!