Ze Straškova se třemi body

03.10.2021

Po fotbalovém soustředění jsme zavítali do Straškova, který aktuálně tabulku dorostu vede. Čekali jsme tvrdý souboj. A bylo to tak. Soupeř začal zhurta, a hned v 9min jsme po našem nedůrazu inkasovali a prohrávali 1 : 0. Bylo vidět, že ještě máme těžké nohy ze soustředění, ale brzy jsme se z toho oklepali. Do poločasu jsme stačili srovnat. V poločasové pauze přišel do kabiny podpořit dorost i trenér A týmu dospělých Marek Čermák. Udělili jsme pokyny a hlavně podpořili hráče, jelikož naše hra nebyla vůbec špatná. Do druhé půle jsme vstoupili velice aktivně a s neprostupnou obranou. Náš blok byl aktivní a útoky smrtelné. Po dobrých akcích a rychlosti hráčů jsme dokázali utkání otočit a přidat dva góly. Musím hráče pochválit, za jejich aktivní přístup a hlavně klidný průběh utkání. Začínáme se zlepšovat a to je dobře. Jen tak dál a nohy nechat na zemi. Aktuálně se nacházíme na čtvrtém místě v tabulce. SKL

Výsledek utkání :

TJ Straškov  1 : 3  SK Liběšice                                                                                                                                              střelci gólů SKL : 3x Krupička Šimon