Domácí zápas proti Budyni pro nás vítězně

12.09.2021

Nedělní dopoledne a další zápas dorostu, tentokrát proti borcům z Budyně. Tradičně silný soupeř se silnou ofenzivou. Začátek prvního poločasu nám vyšel výsledkově podle představ, dva góly a vypadalo to na jasný průběh. Bohužel po dvou našich hrubkách bylo srovnáno, poločas 2 : 2. V kabině pár připomínek trenéra Faláta a jdeme do druhého poločasu. Bohužel dostáváme gól a soupeř zápas otáčí na 3 : 2. Nevzdáváme se, začněte makat SKL zní pokyny z lavičky. Naši borci makají a Budyně nestíhá, po druhé žluté je vyloučen hráč hostů, jo nadávat a kecat na rozhodčího se nevyplácí. A trochu pro nás nepochopitelně odchází druhý nejlepší hráč soupeře na lavičku se slovy "už mě to nebaví"????? Hrajeme dál, a vyrovnáváme. Jsme na koni. Bod je pro nás málo chceme všechny. A gól přichází po nepovedeném centru poskakuje míč na vápně a Hambálek ho uklízí do sítě 4 : 3, 87.minuta. To už udržíme. Konec a výsledek 4 : 3 pro SKL. Díky kluci.

Výsledek utkání : SK Liběšice (Poljakov, Hrnčíř, Trávníček, Hambálek)  4 : 3  TJ Budyně