Tento zápas byl od prvních minut boj nic než boj. Šťastné vítězství a náš tlak v závěru přinesl šťastný gól.

Souhrn 3.kola

09.09.2018

Slovy trenéra - Tento zápas se dá zhodnotit pouze jednou větou:

Souhrn 1. kola

31.08.2018

" K fotbalu, co chceme hrát, jsme se přiblížili. Jsou tam mouchy, které odstraníme. V prvním kole byla skvělá šíře kádru a vítězství venku se cení. Litoměřičtí nehráli odevzdaně, celý zápas byli ve hře. Některé týmy zde dle mého ztratí body."

A-tým dnes odehrál svou generálku na mistrovskou sezónu proti Radovesicím hrající okresní přebor a vyhrál na venkovním hřišti 2:6 !!⚽ (2x P. Kubeš, 1x T. Mikina, 1x D. Svoboda, 1x D. Novotný, 1x V. Kozel )

Už tuto sobotu 4.8.2018 odehraje A-tým, v rámci letní přípravy, tradičně již 5.ročník fotbalového memoriálu Petra Kořána v Křešicích. Naše mužstvo zahájí turnaj od 9:30 proti domácímu celku.

A-tým po pátečním a sobotním ranním tréninku nastoupil v sobotu ve večerních hodinách k přátelskému utkání proti týmu FK Pšovka Mělník, kdy po prvním poločase vedl náš tým 2:1, nakonec ale Mělník utkání otočil a zvítězil 4:3.