Fotbal se rozjel

23.08.2020

Fotbal se nám konečně rozjel a hned v 1. kole jsme přivítali kvalitního soupeře ze Šluknova. V minulé sezóně jsme s tímto soupeřem dvakrát prohráli. Proto jsme chtěli vstoupit do utkání hned od prvních minut aktivně, což se nám bohužel nepovedlo. Hráči Šluknova od prvních minut utkání diktovali tempo hry. Za prvních dvacet minut jsme se dostávali velice zřídka na polovinu soupeř. A také vzápětí po naší chybě jsme prohrávali jedna nula. Soupeř nadále ovládal hru, ale už né tak intenzivně. Domácí hráči začali být daleko více aktivní. Rozhodčí ukončil první poločas za stavu 0 :1. Do druhé půle vyšlo z kabin úplně jiné mužstvo z Liběšice. Začali jsme daleko více a agresivně napadat rozehrávku soupeře a šancí příbívalo. Najednou jsme byli všude. Trenér o poločas vymyslel taktiku, která od uvodních minut druhého poločasu fungovala na jedničku. Nebyl to první zápas ve kterém trenér změnil taktiku, která fungovala. Tím je náš trenér jedinečný, umí za každých okolností vymyslet taktik, která funguje a vyždímat z hráčů úplné maximum. Ale zpět k zápasu gól vysel ve vzduchu. A také přišel, po několikátem rohu propadl míč na nohu Vlasákovi a ten nádhernou střelou z voleje vyrovnal. Po gólu jsme převahu ještě vystupňovaly, ale soupeř hru začal kouskovat a odkopávat míče hodně daleko od své branky. A když ani soupeř z ojedinělé střeli v druhém poločase orazítkoval jen tyč zápas šel do penaltového rozstřelu. Penaltový rozstřel měl jen jednoho hráče, který nedal a trefil mimo. A vzhledem k tomu, že naši hráči všichni s přehledem dali svou penaltu, brali jsme bod navíc my. Jen tak dál SKL.

video ze zápasu zde : 1. poločas        2. poločas       penaltový rozstřel