První utkání podle našich představ

09.08.2021

Začátek sezóny jak se patří. První utkání I. A třídy a hned velice těžký soupeř z Dobroměřic. Kvalita našeho soupeře byla během utkání vidět. Naše mužstvo velice brzy udeřilo a do poločasu ještě dvakrát. V poločase jsme vedli tři nula. Druhý poločas vyšel lépe soupeři, ale ten již nestačil utkání dotáhnout, pouze zdramatizovat. Konečný výsledek 3 : 2 pro nás a bereme tři body.

Hodnocení trenéra Marka Čermáka :                                                                                                                                                      "Premiéra jak jsme si představovali. Naše hra se odvíjela podle plánu, celý tým odvedl skvělou práci, občas zlobil balón, ale po takto dlouhé pauze bez herní praxe je to pochopitelné. Jediná obava byla s tréninkovým mankem některých hráčů, ale i z pomocí střídajících hráčů jsme to dotáhli do vítězného konce. Nikdo nebyl střídán pro špatný výkon, Dominik Novotný z taktického důvodu,  Jaroslav Nepovím měl zdravotní problém, Václav Kozel splnil to, co jsem od něj očekával a po dobré práci uvolnil místo pro Jardu Toufara, který se vrací po zranění. Všichni odvedli dobrý výkon, ale někteří byly skvělí, to přineslo úspěch. Dobroměřice, velký adept na postup, se v druhé půli tlačil do vyrovnání, ale dokázali jsme to uhájit. Dá se říct, že jsme měli další tři 100% šance a soupeř nás dvakrát potrestal. Snad dílem únavy nebo nerozehranosti. Chtělo to více podržet míč v závěru, ale to se nám nedařilo. Soupeř velice kvalitní, o to více si vítězství všichni ceníme. A ještě jedna pozitivní věc v zápase jsou naši dorostenci - Matyáš Řehák, Leoš Trávníček a Šimon Krupička jsou příslib do budoucna a snad i další hoši z dorostu. Všem díky, Čermák Marek, spokojený trenér."

SK Liběšice ( 2x T. Mikina, D. Novotný)  3 : 2  FK Dobroměřice (F. Lazarik, P. Reh)