Mladší žáci

Soupiska hráčů

Rozpis zápasů

Tabulka

Tento zápas se nám nepovedl v zakončení. I když jsme tahali za lepší konec nepovedlo se nám dostat míč tam kam je třeba "do branky". Bohužel zápas skončil 2:3 ve prospěch hostů. Ale i z toho se poučíme a makáme dál. SKL

Opět jsme se setkali s týmem se kterým jsme dlouho nehráli, naposledy v mladší přípravce a tam jsme prohrávali. Ale léta běží a náš tým jde velice dobře vývojem nahoru. A tento zápas nám ukázal, že naše cesta je správná. Naši hráči a hráčky byli dobře připraveni a zahráli dobrý zápas. Sice měl soupeř výškovou převahu, ale v soubojích to...

Tento zápas byl proti slabému soupeři i výsledek tomu odpovídá 18:0. Co k tomu napsat, kluci si zastříleli a zahráli si fotbal. Konečně se prosadili i naše slečny v sestavě. Jen tak dál. Celý tým bych chtěl pochválit, že se nesnažili dávat každý gól, ale byli tam hezké kombinace a i krásné góly. SKL

Narazili jsme na velmi dobrého soupeře. A tento soupeř byl nad naše síly. Snažili jsme se hrát , ale prostě někdy se nedaří. Vyjde to jindy SKL.

Dnes nás čekal neznámý soupeř, se kterým jsme se ještě nestřetli. Z počátku zápasu jsme byli dost nervózní, ale po přesných gólech jsme se uklidnili a zjistili, že tento soupeř je na začátku. Výhra se zrodila po pěkných akcích a hlavně krásné góly z dálky. Musíme si dávat, ale pozor na zadní vrátka, která někdy necháváme lehkomyslně otevřené. SKL

Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme se nemohli dostat do zápasu. Byli jsme nervózní a nakopávali jsme balóny. Hráči neposlouchali nás trenéry a také hra podle toho vypadala. Výsledek poločasu 3:2 pro soupeře. Musím ale hráče pochválit za druhý poločas. Něco jsme si k tomu v kabině řekli, a sami hráči začali plnit co měli. V...

Tento zápas se nám moc nepovedl. Rychle jsme vedli 2:0, ale to bylo vše co se nám povedlo. Soupeř byl ve všem lepší to se musí uznat a zaslouženě vyhrál 7:2. Kluci, ale bojovali a snažili se. Byl jsem spokojen s některými výkony hráčů. Musíme přidat. SKL

I když jsme v rychlosti vstřelili gól a dostali se do vedení, tak jsme bohužel zápas prohráli 5:1 … vzhledem k tomu, že kádr se dosti promíchal kluky ze starší přípravky a novými hráči, tudíž není ještě sehraný, se to na zápase projevilo. Do příštích zápasů máme tedy na čem pracovat.