V sezóně 2023 / 24 nemáme tým mladších žáků


Vysoká výhra z Libochovic

27. 5. 2023

FK Libochovice  1 : 15  SKL (5x Rajman T., 2x Černý, 3x Škorpil, Novotná, Palka, Šlanhof, Havrylko, Řehák)


Další vítězství

20. 5. 2023

SKL  4 : 1  SK Štětí (střelci skl - 2x Rajman T., Palka, Škorpil)


Konečně výhra

13. 5. 2023

Hoštka  3 : 7  SKL (3x Palka, 2x Holub, Rajman T., Kazda Š.)


Prohrané derby

10. 5. 2023

Úštěk  4 : 1  SKL (Škorpil)


Vysoká prohra s Perucí

6. 5. 2023

SKL  2 : 10  Peruc (branky skl - Rajman T.)


Nedaří se

29. 4. 2023

Velemín  4 : 1  SKL (Palka)


Další domácí prohra

23. 4. 2023

SKL  0 : 8  Litoměřicko "B"


Domácí prohra

19. 4. 2023

SKL  0 : 4  Pokratice/Litoměřicko


Z Brozan se všemi body

1. 4. 2023

Brozany "B"  2 : 4  SKL (2x Rajman T., 2x Holub)


Výhra z Roudnice

25. 3. 2023

Roudnice n/L dívky  1 : 5  SKL (2x Černý, Holub, Škorpil, Rajman T.,)


Těsná prohra

5. 11. 2022

SKL  4 : 5  Litoměřicko "C" (branky skl - 2x Palka, Rajman, Škorpil)


Zápas za tři body

29. 10. 2022

Mladší žáci nastoupili v netradičním sobotním poobědovém čase k domácímu utkání proti celku z posledního místa tabulky Libochovicím. Už v kabině vedli naší borci velké debaty o převálcovaní soupeře.😉 S prvním hvizdem sudího se oba týmy do sebe zakously a nenechaly nikomu ani kousek hřiště zadarmo. Naši borci postupně ve hře získávali převahu, ale góly ze začátku dával soupeř. Za stavu 0:2 bylo třeba udělat v týmu ještě během prvního poločasu pár změn a tým rozhýbat a posunout ještě k lepšímu výkonu. Poločas ukončil výsledkem 2:2. 🤷🏼‍♂️. Naši borci v sobě o poločase našli zbytky sil a odhodlání se o další průběh zápasu porvat a makali až do poslední vteřiny pro konečný výsledek 8:4. ⚽

výsledek utkání:  TJ Černiv  4 : 10  SK Liběšice (4x Škorpil, 2x Novotná, 2x Palka, 2x Rajman T.) 


Vítězná šňůra pokračuje

22. 10. 2022

výsledek utkání  :  SK Liběšice  8 : 4  FK Libochovice


Těsná výhra ze Štětí

16. 10. 2022  Soupeř z města Štětí, město s dlouhou fotbalovou tradicí. Naši borci se ničeho nezalekli a na soupeře nastoupili hned od první minuty. Soupeř se dostal v prvních 15 minutách pouze sporadicky na naší polovinu, tlačili jsme se před jeho bránu a snažili se naši kombinační hru zakončit gólem. Bohužel se nám to nedařilo. Po jedné z mnoha kombinací se nám dostalo výhody v podobě rohového kopu, zakončení našeho nehlídaného hráče bylo příkladné, gól na 1:0. Náš tlak neustával a tak došlo k nevyhnutelnému, důraz našeho útočníka byl proměněn v další gól do sítě soupeře, stav 2:0. Tlak sílil a došlo k faulu na našeho útočníka v pokutovém území, tedy penalta. Nikdo nebyl proti. K míči se postavil zatím nejlepší střelec utkání, který vsítil soupeři již dva góly, *minul*, bohužel soupeř z proti útoku otevřel skóre i na jejich straně 2:1. Naštěstí rozhodčí ukončil hru, konec první půlky. Trenér odvedl o přestávce velké penzum práce a namotivoval hráče k další hře. Bohužel díky vysokému výkonu všech hráčů v první polovině hry, se pak již nedostávalo sil v druhém dějství, to samé naštěstí platilo i na straně soupeře, přesto se párkrát stalo, že nás soupeř přečíslil a šel směrem na brankáře ve větším počtu než naši hráči. Ale dobrým postavením brankáře a dobrou hrou obránců si soupeř vždy vylámal zuby. Je pravda, že nám pomohlo i dobré postavení branky, když soupeř tvrdou střelou tzv. líznul tyč naší brakové konstrukce. Počítali jsme okamžiky, kdy konečně rozhodčí ukončí hru. Stalo se, všichni se radovali, jelikož získat 3 body na hřišti soupeře, který již má zkušenosti s tímto typem hry, s předešlého ročníku se cení. Je potřeba pochválit všechny zúčastněné, jak hráče, rodiče, tak osoby v realizačním týmu. Sportu zdar a fotbalu zvlášt.

výsledek utkání : SK Štětí  1 : 2  SK Liběšice


Domácí vysoká výhra

8. 10. 2022,    Borci z mladších žáků hráli v sobotu dopoledne utkání proti Hoštce, ve kterém po celou dobu zápasu udávali tempo a směr. Své soupeře nepustili do hry a zvítězili na domácím hřišti vysoko 14:1. 

Výsledek utkání : SK Liběšice 14 : 1 TJ Hoštka                                                                                                                 (5x Palka, Rajman T., Škorpil, Šustr, Novotná, Šlanhof, Černý, Jaroš, Kazda, 1x vlastní)


Výhra proti dívkám z Roudnice

6. 10. 2022,  mladší žáci dohrávali za slunného počasí odložený zápas proti borkyním z SK Roudnice. Nastoupili jsme s elánem a trochou ostychu hrát proti děvčatům. Ale s přibývajícími odehranými minutami jsme hráli holkám více do těla a utkání jsme zaslouženě dovedli do vítězného konce 3:0. Jsme SKL a makáme dál. 

Výsledek utkání : SK Liběšice 3 : 0 Roudnice n/L dívky                                                                                                     (Škorpil, Rajman T., Holub)


Vysoká porážka z Peruce

1. 10. 2022

Bylo to těžké utkání, ve kterém jsme soupeři prostě nestačili. V utkání se našim hráčům nedařilo vůbec nic z fotbalových činností. Musíme na trénincích více makat.

výsledek utkání : FK Peruc 9 : 1 SK Liběšice (Palka)


Domácí zápas bez bodů

20. 9. 2022

výsledek utkání : SK Liběšice 2 : 6 SK Velemín                                                                                                               (Holub, Rajman T.)


Zápas proti Litoměřicku

16. 9. 2022 hráli borci z Liběšice proti borcům z Litoměřicka, proti kterému odehrálo velice slušnou první půlku, která skončila v náš prospěch 4 : 5. Ale v druhé polovině nás soupeř přehrál a přestřílel. Našim borcům došla fyzička a utkání skončilo 13 : 6.

výsledek utkání : Litoměřicko 13 : 6 SK Liběšice (4x Rajman Tomáš, Klikar, Holub)


Derby bez bodů

Mladší žáci hráli v sobotu derby proti Úštěku, ve kterém nestačili střelecky na Úštěk a prohráli na domácím hřišti 4 : 9. Moc ne nám nedařilo podržet si míč, který byl tentokrát příliš kulatý a skákavý a nelepil se nám na kopačky. Pak byla také slabá střelba. Ale i přes to střelec Škorpil hatrick a gól Palka. Musíme makat dál. 

výsledek utkání : SK Liběšice 4 : 9 Slavoj Úštěk                                                                                                                                       (3x Škorpil, Palka)


Z Pokratic vítězně 

V neděli hráli borci SK Liběšice své druhé mistrovské utkání v kategorii mladších žáků, ve kterém nastoupili proti domácímu celku TJ Sokol Pokratice. V zápase od začátku utkání naši borci tahali za ten lepší konec provazu a přestříleli borce z Pokratic 2 : 9. Po nepovedeném úvodním domácím zápase to byla krásná vzpruha do dalších mistrovských bojů. Došlo i na hatrick pro Dana Škorpila, ale samozřejmě je to týmová hra všech hráčů. Všichni naši hráči bojovali jako jeden muž a vítězství si zasloužili.

Výsledek utkání :  TJ Sokol Pokratice  2 : 9  SK Liběšice (3x Škorpil, 2x Rajman, Kazda, Jaroš, Palka, Šlanhof)


První zápas nám nevyšel 

Včerejší dohrávka byla pro borce z SK Liběšice jako první ostrý trénink a hned jako křest ohněm. Borci se poprvé sešli na hřišti v plné sestavě a nestačili svým výkonem na dobře hrajícího soupeře, se kterým prohráli vysoko 0:7.

SK Liběšice 0 : 7 Brozany "B" 


"Nová sezóna 2022/23"


Náš druhý jarní zápas a znova venkovní utkání a zase silný soupeř z první šestky. A tentokrát musím celé mužstvo pochválit jak za výkon tak hlavně za mentální sílu, kterou jsme ukázali v druhém poločase za stavu 2:3 pro soupeře a utkání otočili v naší výhru. Celý zápas byl jak na houpačce. Začali jsme dobře a vstřelili úvodní gól, který...

Tak a je to tady jarní sezóna zahájena. Kluci se nemohli dočkat a trenéři také. Vzhledem k tomu, že počasí moc nepřálo tak trénink na trávě jsme měli pouze jeden a hned potom ostrý zápas. Mužstvo, ale má za sebou velmi dobrou zimní přípravu, tak to nemohlo dopadnout jinak. Utkání bylo z obou stran velice nepřesné. Kombinaovat moc nešli a...

Tak tento zápas je z takových zápasů, že i kdyby se hrálo celý den tak gól prostě NEDÁME. I když hráče chválit nebudu, protože není za co. Byli jsme nedůrazní a dělali plno chyb. Ale soupeř se skoro nedostal na naší polovinu, bohužel pouze nakopával míče a z toho jsme dostali góly. My jsme se snažili střílet, kombinovat, ale nic....

I když to tak nevypadá tak soupeř byl velice nepříjemný. Výšková převaha hostů byla místy až komická, ale kluci se po chvilce rozkoukali a začali hrát fotbal. Snaha soupeře narážela na naší dobře fungující obranu a tak střelci se činili a utkání jsme zvládly.

Byl to první zápas ve funkci hlavního trenéra. Hráči hráli dobře snažili se a bojovali. Chybělo nám více štěstí, i když soupeř měl také své velké šance, které náš brankař skvělými zákroky vychytal. A tak to byla remíza a nakonec pokutové kopy které jsme zvládli.

V současné době bohužel nejsme schopni držet krok s takovýmto soupeřem. Prostě nás soupeř přehrál byl lepší. Musíme víc makat na trénincích všichni.