Anglický týden

Po pátečním zápase nás čekal hned další zápas a to v neděli v Budyni. Tento soupeř je nepříjemný v jeho tvrdosti a zarputilosti, i tento zápas byl takový. Zápas plný soubojů a šancí. Naši hráči po jednoznačném prvním poločase drželi vítězství pevně v rukách. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak kvalitní jako první, asi se přidala únava z pátečního těžkého utkání proti soupeři z Libochovan. Po našich chybách v obraně jsme dovolili soupeři vsítit dvě branky a konečný stav utkání 3 : 6 pro naše borce byl spíše hokejový výsledek. Ještě nás čekají dvě utkání a pak zimní přestávka. SKL

výsledek utkání: Budyně n/O  3 : 6  SK Liběšice (4x Krupička, Korba, Efler)


Z Libochovan s plným počtem bodů

28. 10. 2022

         Tento zápas jsme museli přesunout z důvodu fotbalového soustředění mládeže, a zápas byl přesunut na sváteční den pátek 28. 10. od 10:30h. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas. Tým z Libochovan urputně brání své výsledky. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. V prvním poločase jsme se bohužel nemohli brankově prosadit, urputné bránění a špatný terén nás ve vyložených šancích blokoval. Před koncem prvního poločasu se nám, ale podařila pěkná kombinace a do sítě se trefil Tomáš Korba, o poločase jsme vedli 0 : 1.               Do druhé půle jsme vstoupili ještě více aktivně a ve vysokém tempu a tlaku na soupeře. A odměna se dostavila v podobě dvou slepených branek Šimona Krupičky, stav 0 : 3 pro nás. Po jednom nakopnutém míči na naší branku z volného přímého kopu, bohužel náš brankář uklouzl v rozbahněném a vyšlapaném vápně a byl z toho gól soupeře na 1 : 3. Ale soupeře jsme k ničemu nepustili, zápas jsme měli neustále pod kontrolou. V závěru utkání jsme ještě přidali jednu branku po úniku našeho hráče Karla Halašky. Tento hráč se trefil po velmi dlouhé době a všichni hráči s ním vstřelenou branku oslavili včetně trenéra, je to prostě naše LEGENDÁRKA KÁRLÍTO. 

výsledek utkání: Libochovany   1 : 4  SK Liběšice ( 2x Krupička, Korba, Halaška)


Vysoká domácí výhra

16. 10. 2022

Tento soupeř neměl v podstatě žádnou příležitost. Naši borci neustále útočili a zahazovali šance. Kdyby jsme proměňovali vyložené šance, které jsme měli byl by z toho ještě větší debakl než je 14 : 0. Nemá cenu hodnotit utkání, které bylo v tréninkovém tempu našeho týmu. Hrálo se pořád u soupeřovi branky. 

výsledek utkání :  SK Liběšice  14 : 0  TJ Dubany                                                                                                                                                (7x Korba, 6x Krupička, Benda)


Výhra nad vedoucím týmem tabulky

8. 10. 2022

Přijeli jsme na horkou půdu do Straškova. Tým domácích útočil, ale naše obrana držela včetně velice dobře chytajícího brankaře. Hned od třetí minuty jsme vedli po brance Šimona Krupičky 0 : 1. Soupeř, ale do poločasu vyrovnal po naší velké minele v obraně, stav poločasu 1 : 1. Po hodině hry kdy se střídali šance na obou stranách utekl Šimon Krupička a vsítil branku na 1 : 2. Soupeř tlačil a snažil se zápas vyrovnat, ale náš tým i s notnou dávkou štěstí utkání dotáhl do výhry. Nutno podotknout, že domácí tým byl lepším týmem než naši borci, ale na to se nehraje. Bereme tři body. SKL

výsledek utkání :  Straškov 1 : 2 SK Liběšice (2x Krupička)


vítězná šňůra pokračuje

2. 10. 2022

Do Liběšic přijel sdružený tým Vchýnic a Sulejovic. I když výsledek utkání vypadá na jednoznačný zápas, nebylo tomu tak. Soupeř měl několik dobrých příležitostí, ale nedokázal vstřelit gól. Bylo to také tím, že v brance stál velice dobře chytající brankář Řehák. Ale náš tým je na vítězné vlně, a prostě se nám daří. Umíme i z mála dát gól. Naše hra se zvedá zápas od zápasu. Jen tak dál SKL.

výsledek utkání : SK Liběšice 6 : 0 Vchýnice/Sulejovice                                                                                                                                        (3x Krupička, 2x Korba, Budka)


Těsné vítězství

21. 9. 2022

Tento zápas je vždy těžký. Soupeř je nepříjemný a umí hrát fotbal. Také tomu bylo i v tomto utkání. Zápas jsme nakonec zvládli a těsná výhra je naše. Někteří kluci musí ve své hře přidat. Ale to se dá dotrénovat. Musíme hrát fotbal a ne se nechat rozhodit nekvalitní souhrou. Jedeme SKL.

výsledek utkání : SK Liběšice  4 : 2  Velké Žernoseky                                                                                                                                          (3x Korba, Trávníček)


Domácí vítězství 

18. 9. 2022

Do Liběšic přijel neznámí soupeř z Kamenice. Nevěděli jsme co od soupeře čekat. Zápas byl, ale nakonec v plné naší režii. Branek mohlo padnout daleko více, protože šancí jsme měli hodně. Ale ani soupeř nebyl bezzůbý, některé akce jsme s vypětím obraných sil zvládli. Začínáme se rozjíždět. Musíme více trénovat, aby jsme mohli hrát naší hru. Jen tak dál střelci z SKL 

výsledek utkání : SK Liběšice 9 : 1 Česká Kamenice/Markvartice                                                                                                                           (4x Korba, 3x Krupička, Trávníček, Božík)


První podzimní výhra

 4. 9. 2022  Přijel k nám soupeř z České Lípy, v minulé sezóně účastník krajského přeboru, vzhledem k nově složenému týmu tentokrát hraje okresní přebor. Soupeř vůbec nehrál špatně kombinoval a měl i příležitosti, ale skvěle chytající brankář Řehák byl proti tomu, aby hostující hráči vstřelili gól.                      V prvním poločase se nám vůbec nedařilo držet míč a vytvořit kloudnou kombinaci. Nakopávali jsme balóny a snažili se vstřelit gól. Podařilo se nám do poločasu vstřelit tři góly a vedli jsme 3 : 0, ale nutno podotknout, že naše hra nebyla vůbec dobrá. Po motivačním proslovu trenéra Božíka v kabině nastoupilo úplně jiné družstvo. Začali jsme držet více míč a kombinovat. Soupeř odešel fyzicky a my jsme přidali. Najednou nás bylo plné hřiště a šance střídala další a další. Podařilo se nám vstřelit dalších sedm gólů a ukazatel se zastavil na čísle deset. Za druhý poločas patří našim hráčům uznání. Je potřeba uznat i kvalit soupeře, který má ve svém kádru velmi nadějné mladé hráče. Do dalších zápasů půjdeme povzbuzeni výhrou. Jsme SKL. 

výsledek utkání :   SK Liběšice  10 : 0 Lokomotiv Česká Lípa (5x Krupička šimon, 2x Trávníček, 2x Korba, 1x vlastní gól)

První podzimní zápas nové sezóny

Nová sezóna začala pro naše dorostence prohrou na penalty. Po prázdninové pouze jsme nastoupili do mistrovského utkání v dobré sestavě. Bohužel se nám herně nepovedl první poločas a brzy jsme inkasovali branku. Dokázali jsme odpovědět a nejmladší člen kádru ze starších žáku ve svém prvním utkání za dorost Lukáš Jaroš vstřelil branku na 1:1. Ale hned jsme inkasovali branku na 2:1 a takto skončil i první poločas. Do druhého jsme vstoupili bojovně a s odhodláním o vyrovnání. Vyrovnání se nám podařilo z pokutového kopu kdy penaltu proměnil Šimon Krupička. Ani jedno mužstvo žádnou další branku nepřidalo a utkání skončilo 2:2.. Připsali jsme si do tabulky první bod. Penaltový rozstřel je loterií a tentokrát byl šťastnější tým Křešic. I přes prohru panovala v kabině dobrá nálada a borci z dorostu se těší na další utkání a tréninkové jednotky. SKL

Výsledek utkání : Křešice 3 : 2pp SK Liběšice (Jaroš Lukáš, Krupička Šimon)


"Nová sezóna 2022/23"


Tabulka podzimní části okresní přebor 2021/22

První zápas nové sezóny a hned soupeř z okresu Děčín - Boletice/Březiny. Počasí nám moc nepřálo a bohužel terén byl takový, jaký byl. Hráči si s tím ale poradili velmi dobře. Začátek zápasu jsme naší nepozorností nechali soupeře jít do vedení, hned ve 2.minutě jsme prohrávali 0 : 1. Velice brzy jsme se z toho oklepali a po krásném...