První zápas nové sezóny 2021/22 za tři body

29.08.2021

První zápas nové sezóny a hned soupeř z okresu Děčín - Boletice/Březiny. Počasí nám moc nepřálo a bohužel terén byl takový, jaký byl. Hráči si s tím ale poradili velmi dobře.                                                          Začátek zápasu jsme naší nepozorností nechali soupeře jít do vedení, hned ve 2.minutě jsme prohrávali 0 : 1. Velice brzy jsme se z toho oklepali a po krásném pase Šimon Krupička nekompromisně zavěsil a stav byl 1 : 1. Hráli jsme naší hru a i když se nám nedařilo moc kombinovat, tak jsme hru ovládali. Po akci na jeden dotek jsme navýšili náš náskok na 2 : 1 - střelec gólu opět Šimon Krupička. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól a Šimon tímto gólem završil čistý hatrick. Poločas a výsledek 3 : 1.                           Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivním přístupem a až na menší výjimky jsme hru ovládli. Šimon Krupička vstřelil svůj čtvrtý gól a navýšil náskok na 4 : 1. Po gólu se hra lehce přitvrdila, ale v mezích fair play. Ještě po jednom nedorozumění v naší obraně vstřelil soupeř svůj druhý gól. Konečný výsledek 4 : 2 pro SKL. Slušný týmový výkon našich borců je příslibem do dalších zápasů.

Výsledek utkání :       SK Liběšice   4 : 2     TJ Spartak Boletice/Březiny                                                                                            (4x Šimon Krupička)