Z Ervenic vítězně

05.10.2021

Tento zápas jsme věděli, že bude velmi těžký, a také se tak stalo (horká půda). Naši hráči brzy prohrávali 2 : 0, a soupeř i s přispěním ne moc dobrého výkonu ze strany sudích, se tlačil za dalšími góly. Ale to by nebyl tým SKL, že by si s tímto nepříznivým výsledkem nedokázal poradit. Po slepených gólech jme srovnali stav ještě do poločasu. Gol vstřelil Mikina a Novotný. Do druhé půle jsme vstoupili jasně lepším výkonem. Soupeř nestíhal a stačilo málo a mohli jsme vést hned na začátku druhé půle. Bohužel mávané ofsajdy, které nás zastavili ve slibných šancích, nebyli z naší strany posouzeny dobře. Ať si každý udělá obrázek o utkání sám, a podívá se na záznam. Každopádně jsme dokázali, krásným gólem Dvořáka strhnout výsledek na svou stranu. Byli jsme stále lepším týmem a vytvářeli si další šance. Ale v 80min po druhé žluté kartě za nemístné narážky proti rozhodčím (žádné vulgární výrazy) byl vyloučen Vlasák. Ani to však soupeři nepomohlo a po kvalitním výkonu z naší strany a dobrých zákrocích brankáře Slaniny, si odvážíme zaslouženě všechny tři body. V dalším zápase se střetneme s velice kvalitními Neštěmicemi. SKL

výsledek utkání:

SK Ervenice/Jirkov  2 : 3  SK Liběšice                                                                                                                      střelci branek SKL: Mikina, Novotný, Dvořák