Výsledky běžecké soutěže SKL

02.04.2021

Tak a je tu konec naší běžecké soutěže. Vaše výsledky a zapojení do soutěže nás všechny mile překvapily. Všem musím poděkovat za jejich obětavost a píli. Vrhli jste se do toho po hlavě, makali jste, někteří z vás běhali i třikrát denně.

Musíme poděkovat všem, kteří se v této nelehké době zapojili do naší výzvy a nebyli to jen hráči a hráčky SKL, ale i rodiče, kteří s těmi nejmenšími běhali a chodili na procházky. Všem vám za to děkujeme.

A nyní už k výsledkům. Celkem se běžecké soutěže zúčastnilo 42 našich hráčů a hráček mládeže SKL. Dohromady odběhali od 10. března do 31. března 2021 úctyhodných 1238 km.

Nejvíce z mládeže odběhal tým mladších žáků - 538 km , 2.místo dorostenci - 290 km, 3.místo starší žáci - 156 km, 4.místo tým mladší přípravky - 142 km a 5.místo tým starší přípravky - 112 km. Všichni si zaslouží náš obdiv a všichni také dostanou cenu za účast v této naší výzvě.

Do soutěže se zapojil i náš tým chlapů, aby motivoval naši mládež. Běžecké výzvy se zúčastnilo 7 borců a odběhaly 569 km, což je super výkon.

Jednotliví vítězové týmů, na které čeká odměna od klubu :

dorost : Šimon Krupička - 169 km

starší žáci : Tomáš Benda - 35 km

mladší žáci : Filip Krupička - 162 km

starší přípravka : Jan Šustr a Jan Palka - 22 km

mladší přípravka : Jan Kovrzek - 25 km

Pro srovnání, nejlepší z chlapů byl Jakub Vlasák se 172 km.

Ještě jednou všem děkujeme za účast a těšíme se, že se už snad brzy uvidíme na fotbalovém hřišti a zahrajeme si náš milovaný fotbal, který nám všem moc a moc chybí.

                                                                                                                                               SKL