Velké Žernoseky vs. Liběšice

26.10.2019

Slova trenéra Jarka Řeháka :

Dne 26.10.2019 jsme přijeli na zápas do vinařské oblasti Velkých Žernosek, na hřiště místního Sokola. Před zápasem jsme si v kabině s hráči řekli, že naše hra bude kombinační, po zemi, přes krajní záložníky, postupnými přihrávkami až k bráně soupeře. Tak jak jsme si řekli, tak borci hráli, naše snaha přinesla hned své ovoce, v 5. minutě, 9. minutě a v 17. minutě se prosadil Leoš Trávníček, který svůj fotbalový um proměnil v hattrick. Borci neusnuli na vavřínech a postupně se prosadili další hráči ve 21. minutě Matěj Budka, ve 27. minutě Jiří Klouček, ve 32. minutě Adam Božík, ve 35. minutě Jakub Fejfar a ve 41. minutě ještě Filip Hrozek . Poté jsme dovolili soupeři pár průniků, které však neohrozili naší bránu, pouze pozvedli sebevědomí soupeři.

Výsledek utkání Žernoseky 0 : 8 Liběšice střelci SKL Leoš Trávníček 3x, Matěj Budka, Jiří Klouček, Adam Božík, Jakub Fejfar, Filip Hrozek