První ztráta bodů ve Šluknově

11.09.2021

V uplynulou sobotu odehrál náš Atým svůj další zápas na půdě Šluknova. Dálka to je, ale pro domácí jsou venkovní zápasy mnohem horší, takovéto dálky jezdí za každým soupeřem, mimo Rumburka. Svého času chtěli "přestoupit" do Libereckého kraje, bohužel se jim to nepovedlo. Sestava až na malé změny stejná, opět se mění některé posty např. Tafat na beka. První poločas začíná již bez deště, který zkrápěl pěkný domácí stánek ještě chvíli před výkopem. Bohužel první poločas se nám nedaří, nedostáváme se vůbec do hry, soupeř je o něco lepší. Ve 12.min se nám nedaří odvrátit po přímém kopu míč, který se vrací zpátky do vápna a soupeř skóruje. 1:0. Hra se nijak moc nemění, soupeř má ještě dvě gólové šance, kdy náš podrží Slanina. Na konci poločasu se konečně dostáváme do zakončení i my, bohužel bez góla. První poločas se nám tedy moc nepovedl. O půlce dochází ke střídání, dolů jde Janda I, zahrál solidně, na plac Toufar. Do druhého poločasu vstupujeme se změnou rozestavení, Held na hrot k Mikinovi. A je to znát. Druhý poločas jsme jak vyměnění. Tlačíme se do zakončení a v 63. Held pro krásné přihrávce od Vlasáka zakončuje a dává gól. 1 : 1. Máme také spoustu rohů bohužel se již nepodaří skórovat a je to již taková přetlačovaná. Během druhého poločasu střídá Novotný za Tafata. Zápas končí 1 : 1 a jde se na penalty. V rozstřelu jsou šťastnější domácí a berou bod navíc. "Závěrem" to byl z naší strany zápas dvou rozdílných poločasů a plichta je asi odpovídající průběhu, chtěli jsme tedy víc, ale bod z venku se počítá. Další zápas přivítáme skomírající mužstvo ze Střekova, přesto je třeba tento zápas nepodcenit a naplno bodovat.      MY JSME SKL. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. (MH16)

Výsledek utkání   SK Šluknov  2 : 1pp  SK Liběšice (Held)