První utkání nové sezóny 2021/22

31.08.2021

Už i starší žáci vstoupili do svých mistrovských utkání. Sice ještě někteří hráči jsou ještě na dovolených výsledek utkání tomu vůbec nenasvědčoval.

Slova trenéra Vládi Eflera :

V sobotu starší žáci odehráli první mistrovské utkání této sezóny na hřišti soupeře ze Mšených Lázní. Ačkoliv to byl pro větší polovinu nově složeného týmu první zápas na takto velkém hřišti (hraje se od velkého vápna k velkému vápnu), nebylo to vůbec znát. Soupeře jsme od začátku přehrávali a konečný výsledek po dvou 35. minutových poločasech 10 : 1 mluví za vše. Kluci, jen tak dál!!!!!

Výsledek utkání Mšené Lázně     1 : 10    SK Liběšice (2x Hambálek J., 2x Honzajk, 2x Efler, 2x Hřeben,                                                                                              Havrylko, Javůrek)