Mšené Lázně vs. Liběšice

17.10.2019

Slova trenéra Jarka Řeháka :

Dne 17.10. 2019 jsme dorazili na horkou půdu TJ Sokola Mšených Lázní, tento tým nás porazil v posledním kole minulé sezóny, proto jsme od začátku hry nic nepodcenili. Náš tým opět posílili borci z řad mladších žáků. A jeden z nich ve 4. minutě Marek Efler otevřel skóre. Naši převahu ve hře potvrdil ve 13. minutě Adam Božík. Většina hry se odehrávala na straně soupeře, náš tým tlačil soupeře na jeho polovině, pomalu a jistě se dopracovával k zakončení. Bohužel se nám nedařilo úspěšně zakončit naší kombinační hru. Bránu jsme opět obstřelovali ze všech stran, soupeře jsme přečíslovali na všech pozicích. Po změně stran se ve 47. minutě trefil do sítě soupeře Filip Hrozek, uklidil naši hru a trenérské duo se rozhodlo pro kombinaci hráčů na různých postech. Hru jsme ovládli, ale bohužel skóre už se nám změnit nepodařilo.

Výsledek utkání Mšené Lázně 0 : 3 Liběšice střelci SKL Marek Efler, Adam Božík, Filip Hrozek