2.ročník memoriálu terezínské ligy aneb " Zaplať pánbůh za fotbal"

09.09.2018

Naši borci ze starších žáků jeli tento víkend 8.-9.9.2018 obhájit prvenství z loňského 1.ročníku tohoto turnaje. První den turnaje kluci začali remízou s TJ Dynamo Podlusky 0:0 a výhrami s TJ Sokol Terezín 2:0, AFK Union Žižkov 8:0 a den zakončili výhrou proti TJ Sokol Straškov-Vodochody 1:0.

Druhý den se hrála vyřazovací kola, která kluci zahájili zápasem s Mongaguá Ústí nad Labem, který skončil 0:0 a po penaltách, které skončily výhrou pro nás, naši borci postoupili do semifinále. Zde se setkali s mužstvem TJ Sokol Straškov-Vodochody, který nás ale nezastrašil a zápas jsme vybojovali a opět na penalty vyhráli. Ve finále na nás čekal tým TJ Dynamo Podlusky a i přes veškerou snahu a boj naši borci podlehli 0:2 a prvenství jsme bohužel neobhájili.  I tak klukům moc gratulujeme ke krásnému 2.místu a přejeme štěstí do dalších zápasů, kde se určitě s některými týmy znovu potkají.

Nutno dodat, že náš tým byl oceněn pohárem Fair play za čistou hru a chování při zápasech. A Šimon Krupička získal cenu za nejlepšího kličkaře turnaje. SKL...

Za pevné nervy, podporu a vlídné slovo i v ne zrovna jednoduchých situacích děkujeme trenérům Jardovi Řehákovi a Jardovi Fejfarovi.