I. kolo TJ LOVEČKOVICE vs. SK LIBĚŠICE

24.08.2019

Začátek sezóny se nám vydařil.

Slova trenéra Jaroslava ŘEHÁKA :

Dne 24.8. 2019 v 10:00 hodin nastoupilo na svůj první zápas mužstvo starších žáků SKL, bylo to na horké půdě TJ Lovečkovice. V mužstvu se objevili nová jména, Karel Halaška a Jirka Klouček, ty k nám přestoupili z mladších žáků, dále jsme zaimplemtovali do hry další hráče z řad mladších žáků Filipa Krupičku, Jakuba Fejfara a Marka Eflera. Všichni tito hráči a hráči základu starších žáků přispěli k vysoké výhře našeho mužstva nad TJ Lovečkovice, nejen svou zodpovědnou hrou, ale také bojovností v koncových situacích zápasu. Střeleckou plejádu otevřel v 7 minutě Adam Božík, tento hráč též přestoupil z mladších žáků do starších žáků, ale vzhledem k jeho herním kvalitám, již v týmu nebyl žádným nováčkem, a proto hrál na pozici středního záložníka, svými nahrávkami tvořil hru našeho mužstva. Často přispěl svou finální nahrávkou ke zdárnému zakončení našich útočníků. 

Samozřejmě nesmíme zapomínat na naše obranné a útočné řady, sice to byl první zápas, ale dostala se nám příležitost zhodnotit rozestavení našeho mužstva pro další zápasy v sezóně. Brankářská jednička je jasná Matyáš Řehák, obranné řady střed Šimon Krupička, krajní obránci Jaroslav Fejfar, Karel Halaška, střední záloha Adam Božík, krajní Leoš Trávníček, Filip Krupička, bratrská souhra byla často znát, podhrotový hráč Václav Černý společně s dalším z mladších žáků Markem Eflerem svým nepředpokládaným pohybem často narušovali rozehrávku soupeře, ale i chápání trenérů, avšak několikrát vše proměnili ve vstřelenou branku. Do soupeřova území jsme pronikali jak středem, tak i po obou stranách, soupeři se podařilo párkrát proniknout na naši polovinu, kde však vše s přehledem vyřešila naše obranná řada ve spolupráci s brankářem. 

Výsledek 14:0 vypovídá o všem.

Střelci: hattrick Marek Efler, Jiří Klouček, Václav Černý, 2 góly Adam Božík a po jednom gólu Jakub Fejfar, Leoš Trávníček a Filip Krupička. 

Již zbývá pouze konstatovat jen tak dál hoši. Děkujeme všem hráčům za odvedenou práci na hřišti. 

SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ.