Liběšice vs. Travčice

19.10.2019

Slova trenéra Jarka Řeháka :

Dne 19.10.2019 k nám do naší fotbalové arény přijel soupeř z druhého břehu řeky Labe a to FK Trávčice, z.s. Zápas od začátku sliboval litý boj, jelikož v mužstvu soupeře hráli spolužáci našeho brankáře Matyáše Řeháka, dále trenér soupeře své svěřence zdravě namotivoval. Do soupeře jsme se zakousli, v 5. minutě otevřel skóre Leoš Trávníček, následně se v 11. minutě z dobré pozice prosadil Jiří Klouček, tímto gólem jsme převzali plně otěže nad zápasem a kontrolovali jsme hru. Po pěkné příkladné kombinaci přes krajní obránce a záložníky se poprvé ve 25. minutě prosadila naše nová posila Denis Dvořák. Soupeře jsme jasně přehrávali a nálada fanoušků stoupala. Ozývali se opěvné chorály, které vyzdvihovaly práci hráčů na hřišti a v neposlední řadě i práci trenérů. Ve 36. minutě se po individuální akci prosadil Šimon Krupička a zvýšil skóre na 4:0. Po přestávce jsme bohužel po ojedinělé chybě dovolili soupeři čestně uspět, v 60. minutě korigoval výsledek na 4:1.

Výsledek utkání Liběšice 4 : 1 Travčice střelci SKL Leoš Trávníček, Jiří Kouček, Denis Dvořák, Šimon Krupička