Boj o první místo.

06.10.2021

Na tento zápas jsme se všichni těšili. Bohužel se z něj stala přestřelka se špatným koncem pro nás. Začátek nám vyšel snově, hned z první akce jsme udeřili a otevřeli skóre utkání. Bohužel musíme přiznat, že soupeř byl nad naše síly. Skvěle kombinovali a drželi míč. Každý hráč měl velmi dobrou techniku, a věděl co má dělat. Bohužel naši borci byli zaskočeni slepenými góly po našich chybách a z toho jedné penalty. Poločas 2 : 3 pro hosty. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, ale po velmi sporné penaltě byl stav 2 : 4. Naši hráči začali být nervózní a přestali plnit pokyny trenéra. Vše se tak strhlo v přestřelku, která skončila vítězně pro hostující celek. Nutno dodat, že Neštěmice hráli nad naše možnosti a jsou kvalitní tým. Z tohoto utkání se musíme poučit a jít do dalších bojů s čistou hlavou, pokorou a hlavně bojovností.

Výsledek utkání:

SK Liběšice  3 : 7  FK Neštěmice                                                                                                                           střelci gólů SKL: 2x Mikina, Nečas

video zápasu:      1 poločas zde                             2 poločas zde