"A" tým na turnaji v Bohušovicích

25.06.2020

Náš "A" tým, vzhledem k opatřením šíření Koronaviru, nemohl odehrát jarní část sezóny. Proto jsme se přihlásili do velice dobře obsazeného turnaje hraného v Bohušovicích. Turnaj se hrál v areálu fotbalového klubu Bohušovice. Byl velmi dobře zorganizován a na vysoké úrovni. Byli jsme nalosováni do silné skupiny s Lovosicemi a výběrem Litoměřic. Druhá skupina byla obsazena domácími Bohušovicemi, Dušníky a Litoměřickem. První utkání jsme odehráli se silným soupeřem z Lovosic hrající krajský přebor. Výsledek utkání 3 : 1 pro SKL sice hovoří jasně, ale nebylo to jednoduché utkání. Soupeř je velmi kvalitní a disponuje širokým kádrem. Naši borci, ale od prvních minut šli za vítězstvím jako lvi. A vyplatilo se. Druhé utkání nás čekal výběr Litoměřic. Soupeř sestavil velice silný tým z různých hráčů, kteří hrají vyšší soutěže. Zde bylo vidět naše podcenění soupeře. Nehráli jsme naši hru a neproměňovali šance. Proto jsme dostali lekci a prohráli vysoko 8:2. Do dalších bojů o finále nám los přisoudil Litoměřicko, který byl po podzimu 2019 na čele tabulky v krajském přeboru. Silný soupeř od prvních minut diktoval tempo, ale nemohl přesně zakončit. Naše mužstvo těžilo ze silné ofenzivy. Rychlé brejky jsme zakončili přesnými zásahy. Vítězství 4 : 1 bylo o to sladší, že bylo vydřené a odmakané a kluci do toho dali vše. A jsme ve finále. Ve finále nás čekal soupeř, se kterým jsme dostali lekci z produktivity, a to výběr Litoměřic. Toto utkání si dlouho budeme pamatovat jak my, tak diváci. Byl to nádherný souboj dvou mužstev hrajících bojovné utkání. Po poločase 0 : 0 se soupeř hned dvakrát trefil. Naše mužstvo nesložilo zbraně a dalo se do boje. Začalo nás být plné hřiště a soupeř začal mít problémy. Čas utíkal velice rychle a soupeř ještě v 80 minutě držel dvougólový náskok. A pak to začalo... v 82 minutě jsme dali kontaktní gól a vzápětí jsme vyrovnali. Ale to ještě nebylo vše, běžela devadesátá minuta a přišla naše euforie a gól na 3 : 2 pro nás. Rozhodčí sice nastavoval 6 minut, ale soupeř se na odpověď nezmohl. Dali jsme do tohoto utkání všechnu sílu, bojovnost a hlavně srdce. Vítězství je o to cennější, že se nám v turnaji nevěřilo. Mužstvo ukázalo charakter a trenér nadstandardní cit pro hru. Z turnaje si vezeme první místo. Jen tak dál hoši.