První jarní zápas bez bodů

Vstup do jarní části nám bodově nevyšel. Zápas se odehrál 12.3. 2022 od 14.00 v Brozanech na UMT. Začátek zápasu nám utekl, po sedmi minutách jsme prohrávali 0 : 2 a bohužel jsme do poločasu ještě jednou inkasovali, poločasový výsledek 0 : 3. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a bylo nás plné hřiště. Ale dokázali jsme pouze snížit na konečných 1 : 3. Nutno podotknout, že jsme měli absence v sestavě, v níž bylo celkem deset našich odchovanců, což je v této době unikát. Budeme bojovat dál. Máme svou cestu, po které chceme jít. Příště vyjíždíme do Dobroměřic a čeká nás velmi těžký zápas. SKL

Tabulka podzimní části I. A třídy 2021/22

A-tým dnes odehrál svou generálku na mistrovskou sezónu proti Radovesicím hrající okresní přebor a vyhrál na venkovním hřišti 2:6 !!⚽ (2x P. Kubeš, 1x T. Mikina, 1x D. Svoboda, 1x D. Novotný, 1x V. Kozel )

Už tuto sobotu 4.8.2018 odehraje A-tým, v rámci letní přípravy, tradičně již 5.ročník fotbalového memoriálu Petra Kořána v Křešicích. Naše mužstvo zahájí turnaj od 9:30 proti domácímu celku.

A-tým po pátečním a sobotním ranním tréninku nastoupil v sobotu ve večerních hodinách k přátelskému utkání proti týmu FK Pšovka Mělník, kdy po prvním poločase vedl náš tým 2:1, nakonec ale Mělník utkání otočil a zvítězil 4:3.