Liběšice vs Dubany

07.11.2019

Slova trenéra Jarka Řeháka :

Dne 2.11.2019 jsme hostili klub možná z největší vzdálenosti, TJ FC Dubany. Na soupisku jsme zapsali 14 hráčů, což bylo i pro trenéra samotného překvapení. Do hry jsme vstupovali se sestavou

Brankář Matyáš Řehák, střed obrany Šimon Krupička, krajní obránce Jaroslav Fejfar, Filip Krupička, střed hrál jako vždy Adam Božík, společně s Matějem Budkou, krajní záloha Václav Černý, Lukáš Šlanhof, útok vyztužil náš hattrickový střelec Leoš Trávníček. Opět jsme začali hrát kombinační hru a hned v úvodu v 1. minutě otevřel skóre Leoš Trávníček, následně se prosadil v 8. minutě Václav Černý, v 15. minutě se opět prosadil Leoš Trávníček a již si zadělal na další svůj hattrick v zápase. V 18. minutě jsme dovolili soupeři skórovat, za přispění vlastního hráče, kdy se soupeř trefil z přímého kopu. Ve 22. minutě však Adam Božík zvýšil skóre již na 4:1 , průběh hry zavdával na vyšší skóre. A to se v průběhu hry také potvrdilo. Naše kombinační hra po stranách nesla své ovoce, v kabině bylo hráčům řečeno, že nakopávané míče úspěch nepřinesou, jelikož soupeř díky svým urostlým obráncům dokázal odvracet naše průniky. Proto se hráči vrátili zpět k osvědčené hře, krátké rychlé přihrávky za využití celé šířky hřiště k postupnému přechodu a finálnímu zakončení. V 51. minutě jsme předvedli výše uvedený průnik, soupeř stihl zareagovat na naši pouze faulem v pokutovém území. K následné penaltě se postavil Leoš Trávníček, a své představení zakončil přesnou ranou k tyči a tím si připsal další hattrick. Hru jsme soupeři znepříjemňovali a stále zkoušeli další průniky. V 59. minutě došlo k určitému nedorozumění mezi brankářem a obráncem při rozehrání hry až to rozhodčí nevydržel, šel naše dva borce upozornit a dostalo se mu nemístné odpovědi od našeho brankáře, kterou odměnil žlutou kartou v zápase. Vzhledem k tomu, že se jedná již o druhou kartu v sezóně, je naším nejlepším brankářem a zároveň nejtrestanějším hráčem. Zároveň po rozehrávce se k míči dostal v pokutovém území soupeře v 59. minutě Filip Hrozek a svou snahu zakončil gólem v síti soupeře. V 66. minutě zakončil naše parádní představení Filip Krupička a uzavřel skóre na 7:1. Hráči splnili pokyny svých trenérů a tím dovedli tým SK Liběšice k dalšímu vítězství. Jen tak dál borci.