STARŠÍ PŘÍPRAVKA (okresní přebor Litoměřice)

Soupiska hráčů

Rozpis zápasů

Tabulka

 


Povedené zakončení podzimní sezóny

12. 11. 2023

Náš dnešní zápas začal nadějně a skončil výborně. Ve všem se nám dařilo, soupeře jsme k míči nepustili, hráli jsme svoji hru a na rozbahněném terénu jsme Vědomice porazili. Tím jsme zakončili půlsezónu naši čtvrtou výhrou.

SK SAHARA Vědomice  1  :  15  SK Liběšice


Domácí prohra

23.10.2023

V pondělí nás čekal přeložený zápas proti týmu FK Schoeller Křešice, který bohužel skončil zatím naší největší prohrou 3 : 14. V prvních 15 minutách bylo vidět, že tým protihráčů je silnější a rychlejší. Naše nahrávky byly nepřesné a střelba chabá. Nevzdáme to.

SK Liběšice  3 : 14  FK Schoeller Křešice


Prohra z Hoštky

15.10.2023

I přes dobrou náladu v našem týmu si bohužel z Hoštky neodvážíme ani jeden bod. Naši hráči předvedli kvalitní výkon, ale na výhru to bohužel nestačilo. 

TJ Sokol Hoštka 7 : 4  SK Liběšice     


Z Podlusk bez bodů

8.10.2023

Přes výsledek jsou trenéři spokojeni s předvedenou hrou a bojovností našich hráčů. Jdou společně za stejným cílem být lepším týmem a to je dobrá cesta. Jen tak dál SKL

TJ Podlusky  10 : 1  SK Liběšice 


Těsná prohra

4.10.2023

Tyto zápasy jsou pro tým mladých hráčů důležité. Je to o jeden gól a všichni bojují jeden za druhého, a jdou společně za vítězstvím. V tomto případě to nevyšlo, ale budeme silnější a odolnější.

SK Liběšice  8 : 9  FK Litoměřicko "B"


Vysoká výhra z Pokratic

25.9.2023

Naši borci si udělali střelnici. Každý chtěl dát gól a to se nedá koučovat. Prostě vítězství a tři body pro SKL.

TJ Pokratice - Litoměřice  3 : 17  SK Liběšice


Těsná prohra s rivalem

17.9.2023

Krásný zápas bohužel bez šťastného konce. Naši hráči bojovali a hráli dobré utkání závěr nám nevyšel.

SK Liběšice  7 : 8  TJ Úštěk


První zápas nám bodově nevyšel

10. 9. 2023

První zápas našich hráčů, kteří nově hrají již starší přípravku nám bodově nevyšel. Hra naších hráčů, ale nebyla vůbec špatná. Trenéři hráče chválili a na zápase viděli pozitivní věci. Bude těžké bojovat se staršími hráči, ale na to jsme zvyklí a budeme bojovat a ukazovat naše fotbalové umění.

TJ Straškov  12 : 5  SK Liběšice


Nová sezóna 2023 / 24


V sezóně 2022/23 mužstvo starší přípravky nehrálo zápasy.


Letošní podzimní část je pro náš tým prostě ve znamení stálých zdravotních potíží. Ani v jednom dosavadním utkání jsme ještě nebyli komplet, ale i přes dnešní slabší výkon v koncovce, se nám opět podařilo vyhrát a chválím.

Ač to dle výsledku nevypadá, byl to určitě pro kluky nejtěžší zápas v této podzimní části. Vedro jak v červenci , opět marodka na maximální hratelné úrovni a nelehký soupeř. Naštěstí je v našem týmu každý druhý TERMINÁTOR a tak to dopadlo dobře. Klukům velké díky za jejich práci

Kluci opět ukázali sílu naší týmové hry, podpořenou silou nohy Kuby Hambálka jr., který jako střelecký tahoun týmu nasázel soupeři pár rychlých gólů v úvodu zápasu a tím doslova zbořil jejich ambice na vítězství. Celý tým makal a slova chvály od trenérů i diváků, které k nim zněly, si právem zaslouží.

Přes marodku, která trápí náš tým, se kluci dočkali dalšího navýšení skóre na neuvěřitelných 106 : 5 po pěti odehraných zápasech této sezóny. Soupeř nebyl ani tak slabý herně, ale spíš morálně. Po třech inkasovaných gólech jich to polovina vzdala a ta druhá se začala dohadovat s trenérem, rozhodčím a naši kluci od nich schytali pěknou řádku...

Výsledek hovoří za vše!!! Dnes to byl zápas, ve kterém se kluci na hřišti předháněli, kdo dá více gólů a nám dalo hodně práce udržet je na svých postech.

Dnes jsme hráli zápas, který i chvílemi vypadal jako fotbal. Vzhledem k vývoji skóre, spadla z hráčů po polovině utkání obava ze soupeře, se kterým jsme ještě nikdy neměli možnost změřit síly, a začali využívat celou šířku hřiště a kouzlo rychlých přihrávek. Je toho dost na čem je potřeba pracovat, ale přesto dnes za trenéry i rodiče

" Vědomice opět nebyl tým, který by naše kluky dokázal prověřit na plný výkon. Výsledek 23:0 tomu odpovídá a tak se pomalu těšíme na soupeře, se kterým bude těžší zvítězit."

Úštěk pro nás nebyl soupeř. Jde vidět, že tam s fotbalem teprve začínají a polovina týmu byla z mladší přípravky. My jsme ještě také nebyli komplet. Brankař je na dovolené a tak se v chytání prostřídali 4 kluci, ale i tak se s přehledem vyhrálo.