Letošní podzimní část je pro náš tým prostě ve znamení stálých zdravotních potíží. Ani v jednom dosavadním utkání jsme ještě nebyli komplet, ale i přes dnešní slabší výkon v koncovce, se nám opět podařilo vyhrát a chválím.

Ač to dle výsledku nevypadá, byl to určitě pro kluky nejtěžší zápas v této podzimní části. Vedro jak v červenci , opět marodka na maximální hratelné úrovni a nelehký soupeř. Naštěstí je v našem týmu každý druhý TERMINÁTOR a tak to dopadlo dobře. Klukům velké díky za jejich práci

Kluci opět ukázali sílu naší týmové hry, podpořenou silou nohy Kuby Hambálka jr., který jako střelecký tahoun týmu nasázel soupeři pár rychlých gólů v úvodu zápasu a tím doslova zbořil jejich ambice na vítězství. Celý tým makal a slova chvály od trenérů i diváků, které k nim zněly, si právem zaslouží.

Přes marodku, která trápí náš tým, se kluci dočkali dalšího navýšení skóre na neuvěřitelných 106 : 5 po pěti odehraných zápasech této sezóny. Soupeř nebyl ani tak slabý herně, ale spíš morálně. Po třech inkasovaných gólech jich to polovina vzdala a ta druhá se začala dohadovat s trenérem, rozhodčím a naši kluci od nich schytali pěknou řádku...

Výsledek hovoří za vše!!! Dnes to byl zápas, ve kterém se kluci na hřišti předháněli, kdo dá více gólů a nám dalo hodně práce udržet je na svých postech.

Dnes jsme hráli zápas, který i chvílemi vypadal jako fotbal. Vzhledem k vývoji skóre, spadla z hráčů po polovině utkání obava ze soupeře, se kterým jsme ještě nikdy neměli možnost změřit síly, a začali využívat celou šířku hřiště a kouzlo rychlých přihrávek. Je toho dost na čem je potřeba pracovat, ale přesto dnes za trenéry i rodiče

" Vědomice opět nebyl tým, který by naše kluky dokázal prověřit na plný výkon. Výsledek 23:0 tomu odpovídá a tak se pomalu těšíme na soupeře, se kterým bude těžší zvítězit."

Úštěk pro nás nebyl soupeř. Jde vidět, že tam s fotbalem teprve začínají a polovina týmu byla z mladší přípravky. My jsme ještě také nebyli komplet. Brankař je na dovolené a tak se v chytání prostřídali 4 kluci, ale i tak se s přehledem vyhrálo.